مجموعه ابزار اندازه گیری ورکا

لوگو برند ورکا

WERKA Measuring Tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
هیچ داده ای یافت نشد

معرفی برند ورکا WERKA

برند ورکا یک برند بسیار محبوب در زمینه تولیدات صنعتی اللخصوص ابزارآلات میباشد که از سال 1950 میلادی فعالیت خود را در کشور سوئیس آغاز کرده و توسط شخصی به نام هنری فینزی تاسیس شد.
در ابتدا تنها یک شعبه مرکزی در کشور سوئیس داشت اما بعد از مدتی توانست به تمامی نقاط دنیا دسترسی پیدا کند، چرا که هم در کشور آلمان و شهر دوسلدورف ، هم در کشور چین که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در جهان است یک شعبه دیگر تاسیس کرد و توانست بخش بزرگی از تولیدات ابزارآلات جهان را به دست خود بگیرد.
امروزه میتوان به وضوح دید که درکشور عزیزمان ایران هم از این برند محصولات متنوعی در زمینه اندازه گیری دیده میشود، باید خبر خوشی را به شما عزیزان بدهیم، ابزار سیار نمایندگی فروش و پخش عمده محصولات برند ورکا میباشد که هم به شکل آنلاین و هم حضوری امکان خرید این ابزارآلات اندازه گیری را برای شما به ارمغان آورده است.

ابزارآلات اندازه گیری برند ورکا (werka)

 

ابزارهای اندازه گیری ابزار ضروری هستند که برای تعیین کمیت خواص و ابعاد مختلف فیزیکی به طور دقیق مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزارها نقش مهمی در صنایع مختلف، تحقیقات علمی، مهندسی و زندگی روزمره دارند. آنها ما را قادر می سازند تا اندازه گیری های دقیق را بدست آوریم و از دقت و قابلیت اطمینان فرآیندها و محصولات اطمینان حاصل کنیم.
خط کش ها و اندازه گیری های نواری: این ابزار ساده برای اندازه گیری های خطی استفاده می شود و معمولاً در ساخت و ساز، نجاری و سایر کاربردها استفاده می شود.

ابزار  اندازه گیری برند ورکا WERKA
خط کش اندازه گیر نواری کولیس میکرومتر فشارسنج عمق سنج زاویه سنج

کولیس ها: کولیس ها انواع مختلفی دارند، مانند کولیس های ورنیه، کولیس های دیجیتال و کولیس های صفحه ای. آنها امکان اندازه گیری دقیق ابعاد، از جمله طول، عرض و ضخامت را می دهند.

میکرومترها: میکرومترها ابزارهای بسیار دقیقی هستند که برای اندازه گیری ابعاد کوچک با نهایت دقت استفاده می شوند. آنها معمولاً در مهندسی و تولید استفاده می شوند.

دماسنج: دماسنج ها دما را اندازه گیری می کنند و در زمینه های مختلفی از جمله هواشناسی، مراقبت های بهداشتی و تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می گیرند.

گیج های فشار: این ابزارها سطح فشار گازها و مایعات را اندازه گیری می کنند و به طور گسترده در صنایعی مانند خودروسازی، نفت و گاز و هوانوردی استفاده می شوند.

 

سنج ها و نشانگرها: این ابزارها برای اندازه گیری پارامترهای خاص مانند عمق، سطح یا زاویه استفاده می شوند. به عنوان مثال می توان به عمق سنج ها و نقاله ها اشاره کرد.

نمایندگی رسمی فروش ابزارآلات برند ورکا در ایران

ابزار سیار از بزرگترین نمایندگی های فروش محصولات برند ورکا در ایران میباشد که تمامی موارد ذکر شده را در لیست محصولات اندازه گیری خود به فروش میرساند. چرا باید ابزار سیار را انتخاب کنیم؟ به این دلیل که تمامی محصولات توزیع داده شده اورجینال بوده و به هیچ عنوان محصولات تقلبی به دست مشتریان نمیرسد.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی