ساعت اندیکاتور دیجیتال کورس 1 سانت آکاد 00-010-212
ساعت اندیکاتور دیجیتال آکاد 212
۶,۶۰۹,۶۲۵ تومان۱۸,۷۸۵,۲۵۰ تومان
ساعت اندیکاتور اینچی آکاد 00-006-225
ساعت اندیکاتور اینچی آکاد 225
۲,۳۰۹,۸۹۰ تومان۴,۷۵۸,۹۳۰ تومان
ساعت اندیکاتور دور کوچک آکاد 11-000-228
ساعت اندیکاتور دور کوچک آکاد 228
۲,۹۲۲,۱۵۰ تومان
ساعت اندیکاتور کورس 2 سانت آکاد 11-000-229
ساعت اندیکاتور آکاد 229
۳,۶۳۴,۵۹۸ تومان۲۳,۵۳۰,۲۶۵ تومان
ساعت اندیکاتور دیجیتال کورس 10 سانت آکاد 00-000-214
ساعت اندیکاتور دیجیتال دور کوچک آکاد 005-214
۵,۰۷۸,۹۷۵ تومان
ساعت اندیکاتور آکاد 00-003-222
ساعت اندیکاتور معمولی آکاد 222
۱,۶۹۲,۰۶۴ تومان
ساعت اندیکاتور کورس 1 سانت آکاد 11-010-223
ساعت اندیکاتور کورس 1 سانت آکاد 223
۱,۴۵۴,۱۱۸ تومان
اینسایز 10A-2308
ساعت اندیکاتور اینسایز 2308
۱,۵۴۹,۲۷۱ تومان
ساعت اندیکاتور اینچی اینسایز 2307-025
ساعت اندیکاتور اینچی اینسایز 2307
۲,۱۶۶,۷۳۴ تومان۵,۹۲۷,۶۴۵ تومان
اینسایز 5-2311
ساعت اندیکاتور اینسایز 2311
۲,۳۰۱,۴۵۳ تومان
ساعت اندیکاتور کورس 1 سانت اینسایز 2318-10
ساعت اندیکاتور اینسایز 2318
۲,۴۵۸,۶۲۶ تومان
اینسایز 10-2112
ساعت اندیکاتور دیجیتال اینسایز 2112
۳,۱۴۳,۴۴۸ تومان۷,۷۴۶,۳۵۴ تومان
اینسایز 25-2302
ساعت اندیکاتور اینسایز 25-2302
۲,۷۴۴,۲۸۰ تومان
اینسایز 2114-5F
ساعت اندیکاتور دیجیتال صفحه کوچک اینسایز 2114
۵,۳۳۸,۸۷۲ تومان
اینسایز 100D-2309
ساعت اندیکاتور اینسایز 2309
۸,۷۱۳,۰۸۹ تومان۲۱,۲۰۵,۸۰۰ تومان
ساعت اندیکاتور دیجیتال اینسایز 10-2118
ساعت اندیکاتور دیجیتال اینسایز 2118
۹,۲۶۱,۹۴۵ تومان
ساعت اندیکاتور اینسایز 2313-1A
ساعت اندیکاتور اینسایز 2313
اینسایز 50-2104
ساعت اندیکاتور دیجیتال اینسایز 2104
ساعت اندیکاتور اینسایز 10-2301
ساعت اندیکاتور اینسایز 10-2301
تماس بگیرید
ساعت اندیکاتور کورس 1 میلی متر آکاد 00-001-222
ساعت اندیکاتور کورس 1 میلی متر آکاد 001-222
نمایش بیشتر

ساعت اندیکاتور

معرفی و توضیح

ساعت اندیکاتور یکی از ابزارآلات دقیق اندازه گیری میباشد که در دو نو ع عقربه ای و دیجیتال به بازار عرضه میگردد، ساعت اندیکاتور ظاهری دقیقا شبیه به ساعت دارد و در مدل عقربه ای آن شما میتوانید میزان گرید مشخص شده را با استفاده از عقربه ای که در محور عمودی حرکت میکند مشاهده کنید، اما در بخش دیجیتال آن شما درجه مشخص شده را بر روی یک صفحه دیجیتال مشاهده خواهید کرد.

درجه بندی ساعت اندیکاتور از 0 تا 100 میلیمتر میباشد که مسبب آن خواهد بود تا اندازه گیری شما به دقیق ترین حالت ممکن خود در اید وبتوانید آن را برای اندازه گیری های دقیق خود بکار ببرید.

ساعت اندیکاتور تاریخچه بسیار جالبی دارد، در ابتدای ورود آن به کشور به آن ساعت اندازه گیری میگفتند اما به مرور زمان نام حرفه ای تر آن را یاد گرفتند و نام اصلی آن را استفاده کردند، این ساعت اندازه گیری کاربرد های متفاوت و مختلفی دارد که مهمترین آنها اندازه گیری دقیق اختلاف بین سطوح دو قطعه میباشد، چرا که افراد مشغول در صنایع برای اندازه گیری دقیق خود باید بتوانند میلی متری اختلاف قطعات را محاسبه کنند تا بی نقص ترین محصول را به بازار ارائه دهند.

ساعت اندیکاتور با استفاده از یک عقربه یا اعداد در صفحه دیجیتال به شما اختلاف و انحنا را با دقیق ترین اندازه گیری میلی متری به شما اندازه را نشان میدهد تا دقیق ترین و کامل ترین نوع اندازه گیری را داشته باشید.

این ساعت اندیکاتور میتواند در اندازه گیری اختلاف دو قطعه ایرادات ساخت و تولید را برای شما با اندازه زدن به نمایش بگذارد.

قیمت و خرید ساعت اندیکاتور

خرید یک ساعت اندیکاتور خوب میتواند برای شما بسیار کارآمد و مفید باشد، این ابزار اندازه گیری دقیق به شما ایراد مسطح نبودن یک قطعه را نمایش میدهد تا برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید، برای بسیاری از موارد ساعت اندیکاتور کارآمد و دقیق خواهد بود. حال که میخواهید برای خرید ساعت اندیکاتور اقدام نمایید، بهتر است نسبت قیمت آن اطمینان حاصل فرمایید تا یک خرید بی نقص و خوب برای خود رقم بزنید.

برای بدست آوردن قیمت مناسب در خرید هرگونه ابزار اندازه گیری بهتر است درباره میزان کاربرد آن در صنایع اطلاعات بدست آورید تا به نسبت آن بتوانید برآورد قیمت خوبی داشته باشید.

کاربرد و مزایای ساعت اندیکاتور

این ابزار دقیق اندازه گیری کاربرد های مختلف و گوناگونی در بسیاری از صنایع دارد، به گونه ای که بسیاری از تولید کنندگان قطعات از استفاده آن جا نمیمانند و حداقل یک ساعت اندیکاتور در لیست ابزارآلات خود قرار میدهند تا بتوانند بهترین نتیجه را نسبت به حیطه کاری خود دریافت نمایند.

از کاربرد های متنوع ساعت اندیکاتور میتوانیم به موارد زیر اشاره ای داشته باشیم:

  • اختلاف میان دو قطعه را تشخیص میدهد
  • گرد تر شدن یک قطعه
  • برای هم سطح و راستا قرار دادن دو قطعه

موارد نام برده شده در لیست بالا تنها موارد اصلی استفاده از ساعت اندیکاتور میباشد، این ساعت مزایای متعددی در صنایع بزرگ مثل خودروسازی، ساخت و تولید قطعات، تولید پنجره های یو پی وی سی و دیگر صنایع دارد.

انواع ساعت اندیکاتور

ساعت اندازه گیری  یا همان اندیکاتور دو دسته کلی دارد که عملکرد یکسانی دارند اما در شکل ظاهری با هم تفاوت های دارند. از تفاوت های این دو دسته در ظاهر خود میتوان به بسیاری از موارد اشاره داشته باشیم که در ادا برایتان شرح میدهیم.

ساعت اندیکاتور دیجیتال که مهمترین مدل آن است و برای بسیاری از افراد این مدل محبوب تر و کارآمد خواهد بود، این مدل از ساعت اندازه گیری در واقع با همان مقیاس اندازه گیری اما به شکل دیجیتال و با اعداد اعشاری بطور دقیق برای شما توصیف میکند که مقدار اندازه گیری شده به چه شکل است، پس میتوانید تصور کنید که این محصول در عرصه تراشکاری و اندازه گیری چقدر میتواند موثر عمل کند.

اندیکاتور در هر دو مدل دیجیتال و عقربه ای صنعت پزشکی را متحول کرده است،؛ چون با این ابزار به راحتی توانسته اند وسایل را به شکلی دقیق و به یک اندازه تولید کنند تا برایشان مشکل ساز نشود.

ساعت اندیکاتور عقربه ای این مدل از یک حالت ساعتی شکل در قسمت درجه بندی خود بهره مند است که به شما اندازه دقیق بدست آمده را با استفاده از مقیاس میلی متر به شما نشان میدهد تا بتوانید نسبت به استفاده از آن بهره لازمه را ببرید.

برند ساعت اندیکاتور

برند و شرکت های مختلف بسیاری دست به تولید ساعت اندیکاتور در هر دو مدل خود زده اند و از میان همه آنها نام 4 شرکت به عبارتی تبدیل به معیار کارشناسان و صنعت کاران شده است و ما برای شما عزیزان این موارد را گرد هم آورده ایم تا به راحتی دسترسی به نام این برند ها داشته باشید.

شرکت های معرفی شده در جدول زیر نام هایی آشنا برای بسیاری از تراشکاران و اندازه گیران میباشند و این نشان از میزان محبوبیت آنها دارد:

ساعت اندیکاتور اینسایز ساعت اندیکاتور میتوتویو

 

ساعت اندیکاتور آکاد ساعت اندیکاتور

 

با معرفی برند های جدول بالا باید متوجه شد که از ابزار های مهم در زمینه اندازه گیری ساعت اندیکاتور میباشد که نقش بسیار مهمی در زمینه های صنعتی با خود به همراه دارد.

نماینده فروش انواع ساعت اندیکاتور

امروزه خرید کردن از فروشگاه معتبر با قیمت مناسب میتواند برای شما دردسر ساز باشد، در برخی مواقع قیمت مناسب هم پیدا میکنید، اما کالایی که بدست شما میرسانند اصل و اورجینال نیستند، که این مورد در آینده میتواند برای شما مشکل ساز باشد.

ابزار سیار به شما این اطمینان را میدهد که به عنوان یک فروشگاه مطمئن و معتبر با داشتن نماد اعتماد الکترونیک، بتواند کالاهای مورد نیاز شما در زمینه انازه گیری و تراشکاری بشکل اصلی و درجه یک با ضمانت کالیبراسیون به شما ارائه میدهد، در کنار قیمتی مناسب شما میتوانید یک کالای درجه یک و اصلی را در لیست ابزارآلات خود قرار دهید.

با 5 سال سابقه درخشان در کنار شما هستیم تا در پیشرفت روزافزونتان یاریتان برسانیم.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی