مجموعه ابزار تراشکاری ایکس هولد

لوگو برند ایکس هولد

X-HOLD Cutting Tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
هیچ داده ای یافت نشد

برند ایکس هولد xhold

شرکت ایکس هولد یک برند اختصاصی و خاص در زمینه تولید ابزار تراشکاری و بخصوص هولدر تراشکاری میباشد که در ایران فعالیت میکند و با طراحی مدرن خود و استفاده از یک تیم فوق تخصصی در زمینه طراحی ابزار، در این زمینه پیشرو و فعال میباشد.

برند ایکس هولد به علت استفاده از مواد اوله و خام با کیفیت بالا، دوام لوازم و وسایل تولید شده خود را بالا برده است و توانسته طول عمر تمامی ابزارآلات تراشکاری مخصوص برند خود را به شکلی درجه یک روانه بازار کند.

ابزار تراشکاری ایک هولد بخاطر قیمت مناسب اما کیفیت بینظیر در میان تمامی تولیدکنندگان ابزارآلات صنعتی بسیار محبوب شده و سبب شنیده شدن نام این برند توسط تمامی افراد صنعتی شده است.

محصولات برند ایکس هولد

اگر بخواهیم از تمامی موارد تولید شده در زمینه تراشکاری شرکت ایکس هولد سخن بگوییم، تنوع محصولات آن تمام نشدنی است، اما برای راحتی مطالعه شما عزیزان لبست کوتاهی از مهمترین و پرفروش ترین ابزار های تراشکاری این برند برایتان آورده ایم تا بتوانید اطلاعاتی کوتاه اما مفید در رابطه با تولیدات این شرکت داشته باشید.

برند ایکس هولد در طی مدت زمان کوتاهی توانسته خود را به درجه ای از کیفیت و استحکام برساند که بتواند به راحتی مورد تایید صنعتگران و تراشکاران قرار گیرد. انواع هولدر های تراشکاری برند ایکس هولد که یک برند داخلی بسیار محبوب است از بهترین مدل ها در بازار ابزارآلات میباشد.

نماینده فروش برند ایکس هولد

خرید قطعات وارداتی و خارجی همیشه برای ایرانیان با مشکل روبرو برودهف اما تیم ابزار سیار این مشکل را برای شما همراهان برطرف کرده است، تنها کافیست به سایت ابزار سیار مراجعه کنید تا ما را تحت عنوان نماینده فروش ابزار تراشکاری برند ایکس هولد و دیگر برند های داخلی و خارجی در ابزار اندازه گیری و تراشکاری بشناسید.

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی