مجموعه ابزار تراشکاری فرا

لوگو برند فرا

Fabrika Reznog Alata Cutting Tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
هیچ داده ای یافت نشد

معرفی برند فرا FRA

محصولات برخی از برندها و شرکت های تولیدی در اروپای شرقی بسیار با کیفیت هستند و در رقابت با برترین های بازار چیزی کم ندارند. یکی از این برندها که در سال ۱۹۵۳ میلادی در شهر چاچاک از ناحیه موراویتسای کشور یوگوسلاوی سابق و صربستان فعلی تاسیس گشت، فرا FRA نام دارد. محصولات این برند که شامل ابزارآلاتی همچون قلاویز و حدیده، برقو، انواع مته و به طور کلی ابزارهای براده برداری از جنس HSS و HSSE میباشد، از برترین های بازار این دست از محصولات هستند و همواره نیز از سوی متخصصان تراشکاری و افراد فنی به سایر برندها ترجیح داده میشوند. در اصل عنوان برند فرا FRA اختصار یافته Fabrika reznog alata میباشد که محصولاتش در ایران بسیار پرطرفدار هستند و سابقه حضور طولانی هم در بازارهای ایران دارد.
شهرت برند فرا و کیفت ابزارآلات آن تا به جایی است که اگر امروز یکی از متخصصان تراشکاری یا اهالی فن برای خرید یکی از ابزارآلات پرطرفدار آن همچون قلاویز اقدام کند، جعبه های آبی رنگ را وجه مشخصه و نشانه آن میداند. چراکه این محصولات سالهاست که در جعبه های آبی تولید میشوند و یکی از موارد تشخیص اصلی و غیر اصلی بودن محصولات این برند نیز به حساب می آید. با اینحال آنچه باعث میگردد تا برند FRA برای این همه سال به یک برند محبوب و پرطرفدار بدل گردد، کیفیت بالای محصولات آن میباشد. همچنین ما در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار برای اینکه از خرید محصولات اصلی برند FRA یا سایر برندها اطمینان حاصل کنید، ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ارائه میدهیم.

محصولات برند فرا FRA

برند و شرکت فرا یکی از اسامی محبوب در میان تمامی صنعتگران در زمینه برشکاری و تراشکاری است. ابزارهای تراشکاری برای برش و صاف کردن و تمیز کردن قطعات و عضو های فلزی استفاده میشوند. تمامی ابزار های تراشکاری فرا از دوام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که همین مسئله سبب میشود تا نام این برند بتواند به عنوان یک شرکت پر رونق در این زمینه فعالیت کند.

 

مته فرا FRA

 

قلاویز فرا FRA

 

حدیده فرا FRA برقو فرا FRA

 

ابزار سیار فروشنده محصولات برند فرا FRA

در صورتی که شما یک صنعتگر یا فنی کار باشید، قطعا ترجیح میدهید تا با ابزار اصلی و با کیفیت کار کنید. این حقیقتی است که ما در فروشگاه ابزار سیار به روشنی درک کرده ایم. از اینرو همواره سعی ما بر این بوده که از ابزارآلات با کیفیت برندهای مطرح در وب سایت خود عرضه نماییم. یکی از این برندهای مطرح و شناخته شده که محصولات با کیفیتی تولید میکند، برند فرا FRA است که در بازار ایران نیز بسیار پرطرفدار میباشد. لذا ما این ابزارآلات را با قیمت های رقابتی و ضمانت اصالت و سلامتی فیزیکی در وب سایت خود عرضه می نماییم.

ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی محصولات برند فرا 
امروز به واسطه وجود تحریم ها و سودجویی برخی شرکت ها و فروشندگان، خرید محصولات اصلی و اورجینال ممکن است با چالش هایی همراه باشد و به جای محصول اصلی، یک محصول فیک و غیر اصل نصیبتان گردد. از اینرو فروشگاه اینترنتی ابزار سیار برای اطمینان خاطر مخاطبان و مشتریان خود اقدام به ارائه ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی  کلیه ابزارآلات خود از جمله ابزارآلات برند فرا FRA مینماید. لذا میتوانید با خیال راحت از اصلی بودن این ابزارآلات ثبت سفارش کرده و خرید نمایید.

 
 

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی