پرگار ساده داخل سنج آکاد 01-000-982
پرگار داخل سنج ساده آکاد 982
۷۲۳,۵۸۰ تومان۱,۱۱۳,۲۰۰ تومان
پرگار ساده مستقیم آکاد 01-000-985
پرگار مستقیم ساده آکاد 985
۵۷۰,۵۱۵ تومان۹۸۷,۹۶۵ تومان
پرگار دیجیتال داخل سنج آکاد 00-000-410
پرگار داخل سنج دیجیتال آکاد 410
۱۵,۰۲۸,۲۰۰ تومان
پرگار ساده خارج سنج آکاد 01-000-984
پرگار خارج سنج ساده آکاد 984
۷۲۳,۵۸۰ تومان۱,۲۵۲,۳۵۰ تومان
پرگار ساده مستقیم اینسایز 150-7247
پرگار مستقیم ساده اینسایز 7247
۴۲۴,۱۱۶ تومان۵۶۱,۳۳۰ تومان
پرگار خارج سنج اینسایز 150-7262
پرگار خارج سنج ساده اینسایز 7262
۶۹۸,۵۴۴ تومان۱,۴۳۴,۵۱۰ تومان
پرگار داخل سنج اینسایز 150-7261
پرگار داخل سنج ساده اینسایز 7261
۶۹۸,۵۴۴ تومان۱,۳۰۳,۵۳۳ تومان
پرگار ساعتی خارج سنج اینسایز 20-2332
پرگار خارج سنج ساعتی اینسایز 2332
۱۱,۱۰۱,۸۶۰ تومان
پرگار ساعتی داخل سنج اینسایز 35-2321
پرگار ساعتی داخل سنج اینسایز 2321
۱۱,۱۰۱,۸۶۰ تومان
پرگار دیجیتال داخل سنج اینسایز 75-2151
پرگار داخل سنج دیجیتال اینسایز 2151
۱۶,۲۱۶,۲۰۰ تومان۳۴,۳۰۳,۵۰۰ تومان
پرگار دیجیتال خارج سنج اینسایز 20-2132
پرگار خارج سنج دیجیتال اینسایز 2132
۱۷,۴۳۸,۶۵۲ تومان
پرگار ساعتی خارج سنج آکاد 11-000-421
پرگار خارج سنج ساعتی آکاد 421
پرگار ساده مستقیم آکاد 01-000-986
پرگار مستقیم ساده آکاد 986
پرگار دیجیتال خارج سنج آکاد 11-000-420
پرگار خارج سنج دیجیتال آکاد 420
نمایش بیشتر

پرگار صنعتی

پرگار صنعتی

بسیاری از افراد و بعضا افرادی که در زمینه های صنعتی و تولیدات فلزی مشغول بکار هستند پرگار صنعتی را با پرگار های معمولی که در لوازم تحریر ما وجود دارد اشتباه میگیرند و تصور میکنند هر دوی این دو مدل پرگر یک شکل هستند، البته در جهتی این دو پرگار چه صنعتی و چه معمولی از نظر کاربردی به یک شکل هستند اما از لحاظ ظاهری و مقاومت و جنس بکار رفته در ساخت و تولید این ابزار با هم یکی نیست.

پرگاار صنعتی چیست؟

پرگار صنعتی به نسبت پرگار معمولی اندازه بزرگتری دارد و جنس بدنه آن اصولا از آلیاژ ضد زنگ و یا فولاد میباشد، چرا که این  پرگار های صنعتی از نظر ظاهری پرگار صنعتی هم ابعاد بزرگتری دارد هم شکل ساختاری متفاوتی را دارا است، پرگار صنعتی بصورت دیجیتال و معمولی عرضه میشود.

در نظر داشته باشید که پرگار صنعتی در استفاده و کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد و شما میتوانید به راحتی نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید.

برای اندازه گیری قطعات، جایگزاری اندازه در میان قطعات، رسم انواع داره با سایز ها و اندازه های مختلف، بسیار اثرگذار میباشد، شما در حقیقت برای اینکه یک قطعه بسیار دقیق و تمیز را داشته باشید حتما نسبت به استفاده از یک پرگار صنعتی با کیفیت اقدام نمایید تا بتوانید یک قطعه یا محصول با کیفیت را در نتیجه کار خودتان بدست بیاورید.

پرگار صنعتی به رنگ استیل میباشد و برند های مختلف آن را در اشکال مختلف تولید میکنند اما اصول و کاربرد آن تفاوتی ایجاد نمیکند.

قیمت و خرید پرگار صنعتی

اگر شما هم بفکر خرید پرگار صنعتی هستید و میخواهید یک ابزاراندازه گیری خوب و دقیق را در جعبه ابزارآلات خود قرار دهید، بهتر است قبل از هرچیزی نسبت به قیمت پرگار صنعتی مد نظر خودتان آگاه شوید تا با پرداخت پول کمتر، کیفیتی بهتر را بدست بیاورید، بطور کلی قیمت پرگار صنعتی از 400 هزارتومان آغاز میشود.

این پرگار از 12 تا 15 سانت طول دارد و با رسم دایره با ابعاد متفاوت اما دقتی بسیار بالا، برای طراحی قطعات میتواند کاربردی ترین بخش یک خط تولید باشد.

پرگار صنعتی نسبت به اندازه و دقتی که دارد قیمت گذاری میشود اما مدل و شرکت تولید کننده این ابزار اندازه گیری نیز در قیمت آن بسیار موثر میباشد. امروزه برخی از پرگار ها نیز روانه بازار شده اند که دارای یک صفحه دیجیتال بر روی خود هستند و شعاع داخلی داره ای که رسم میکنند را برای شما نمایش میدهند، یعنی در حقیقت یک پرگار دیجیتال داخل سنج به شمار می آید که برای رسم یک شکل مناسب و دقیق به شما کمک شایانی میکند.

قیمت پرگار صنعتی دیجیتال نسبت به پرگار های ساده قیمت بسیار بیشتری دارد و گرانترین پرگار جهت خرید این ابزار حساب میشود.

انواع پرگار صنعتی و برند های آن

از کجا انواع پرگار صنعتی را بشناسیم؟ انواع پرگار صنعتی به 3 دسته تقسیم بندی میشود که اولین آنها شامل پرگار صنعتی معمولی است، بعد از آن پرگار صنعتی دیجیتال که مدرن ترین مدل در میان انواع پرگار محسوب میشود، میان این دو مدل پرگار شما میتوانید پرگار صنعتی ساعتی را دریابید که یک ابزار اندازه گیری نیمه اتوماتیک به حساب میاید و بهره گیری از آن کار بسیار آسان و آسوده ای است.

برند های مختلفی در عرصه های صنعتی شروع به تولید و ساخت انواع پرگار صنعتی کرده اند که در میان آنها اسم هایی بسیار آشنا و محبوب را میبینیم که برای شما اعتبار بسیاری دارند، از برنده ای ژاپنیو چینی گرفته تا برند های داخلی که صنعتگران و تولید کنندگان قطعات کوچک و بزرگ یا افرادی که در زمینه پزشکی مشغول به فعالیت هستند حداقل برای یکبار هم که شده باشد نام ان به گوششان خورده است.

از مطرح ترین برند ها و شرکت های تولید کننده ابزار های اندازه گیری که پرگار صنعتی نیز در لیست محصولاتشان قرار گرفته است میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 

پرگار اینسایز پرگار آکاد پرگار آسیمتو

 

فروش پرگار صنعتی

برخی از ابزار های اندازه گیری وجود دارند که باید در خرید آنها دقت کرد و بتوان نسبت به بهره برداری از یک ابزار سالم و بسیار کاربردی اقدامات لازمه را انجام داد. پرگار صنعتی یکی از همان محصولات است، بدین معناست که شما نیاز به یافتن یک فروشگاه ابزارآلات دقیق داریدظف بهتریثن گزینه برای شما ابزار سیار میباشد، با سابقه ای درخشان توانسته در طی 5 سال با ارائه محصولات اورجینال و درجه یک برای شما راحتی و ضمانت را به ارمغان آورد.

بیشتر محصولات ابزار سیار با ضمانت کالیبراسیون خدمت شما ارائه میشود، چرا که ضمانت ابزار، اعتبار کار ماست.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی