مجموعه ابزار اندازه گیری آسیمتو

لوگو آسیمتو

ASIMETO Measuring Tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
هیچ داده ای یافت نشد

معرفی برند ابزارآلات اندازه گیری آسیمتو (ASIMETO)

شاید بسیاری از افراد که از محصولات ابزاراندازه گیری آسیمتو (Asimeto) استفاده میکنند، بخصوص اهالی صنعت و فنی کارها تصور کنند که این برند بسیار با کیفیت، از سابقه ای بسیار طولانی در تولید ابزارهای اندازه گیری برخوردار است. در صورتی که اینطور نیست و این شرکت با وجود اینکه سابقه فعالیتش از زمان تاسیس در سال ۲۰۰۷ به بیشتر از ۱۵ سال نمی رسد، اما محصولاتش چنان با کیفیت هستند که گویی این شرکت چندین دهه است که در این حوزه فعالیت دارد. در واقع شرکت آسیمتو توسط یک مترولوژیست مشهور آلمانی به نام مانفرد آیزینگر تاسیس شد و سپس به واسطه تولید ابزارها و راه حل های دقیق با کارایی بالا و همینطور ارائه آنها با قیمت های مقرون به صرفه، خیلی سریع به شهرت رسید.

با اینحال همچنان شرکت آسیمتو با استفاده از طراحی مترولوژی آلمانی، نوآوری تکنولوژیک آمریکایی و رقابت در تولید آسیایی، در طیف گسترده ای از راه حل های دقیق یکپارچه توزیع شده از طریق یک شبکه جهانی، سهم مهمی از بازار را به دست می آورد. به علاوه هر یک از ابزارهای این برند، دارای گواهینامه ISO17025 برای دقت قابل اعتماد است و برای اطمینان از اینکه کالیبراسیون با الزامات نظارتی هر بازار محلی مطابقت دارد. همچنین این شرکت در قبال خرید هر ابزار دقیق از تاریخ خرید، ۱۲ ماه گارانتی در برابر ایرادات ساخت و عیوب آنها ارائه میدهد.

گونیا متر سختی سنج بور گیج شیب سنج تراز گیج تلسکوپی زاویه سنج ضخامت سنج
میکروسکوپ میکرومتر کولیس خط کش متر ساعت اندیکاتور پرگار شابلون R سنج عمق سنج

انواع محصولات آسیمتو (Asimeto)
محصولات برند آسیمتو که شامل ابزارهای اندازه گیری میشوند، دقیق و با کیفیت هستند و وجود گواهینامه کالیبراسیون و برخورداری از استانداردهای ASME، DIN، JJG و ISO17025 باعث میشود که یکی از ترجیحات اهالی صنعت و فنی کارها در صورت نیاز به ابزارهای اندازه گیری، محصولات آسیمتو (Asemeto) باشد. همچنین انواع محصولات آسیمتو در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار به عنوان نماینده فروش این محصولات در بازار ایران عرضه میگردد. با اینحال برخی از انواع محصولات پرکاربرد آسیمتو عبارتند از:

 

کالیبراسیون محصولات آسیمتو
کالیبراسیون باعث میشود تا از کیفیت و دقت محصولات ابزار دقیق و همینطور اتوماسیون صنعتی اطمینان حاصل کنید. که این فرآیند با تست و میزان خطای این محصولات صورت میپذیرد. بر این اساس همواره شرکت ها و برندهای برتر و مطرح تولید کننده تجهیزات اندازه گیری، محصولات خود را با گواهی کالیبراسیون ارائه مینمایند. محصولات اندازه گیری آسیمتو نیز که توسط ابزار سیار به عنوان نماینده فروش این شرکت در بازار ایران عرضه میگردد، با برگه کالیبراسیون ارائه میشود.

ابزار سیار نماینده فروش محصولات آسیمتو
فروشگاه اینترنتی ابزار سیار که در گذشته با نام نوین صنعت شناخته میشد، همواره در طول سال های فعالیت خود تلاش نموده تا فروشنده محصولات اندازه گیری با کیفیت از برندهای برتر باشد. از اینرو امروز به لطف این تفکر، نماینده فروش برترین برندهای تولید کننده ابزار اندازه گیری از جمله برند آسیمتو در بازار ایران است. لذا چنانچه از اهالی صنعت یا افراد فنی هستید و به یکی از ابزارهای اندازه گیری نیاز پیدا کردید، براحتی میتوانید از طریق وب سایت این مجموعه، محصول مورد نظر خود را از برندهای برتر از جمله اسیمتو با قیمت های مناسب سفارش داده و خریداری کنید.

 

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی