مجموعه ابزار اندازه گیری میتوتویو

لوگو برند میتوتویو

MITUTOYO Measuring Tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
هیچ داده ای یافت نشد

معرفی برند میتوتویو MITUTOYO

محصولات برندهای ژاپنی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این از گذشته تا به امروز به خاطر پیروی از استانداردهای بالای تولید ادامه داشته است. یکی از این برندها در صنعت تولید ابزار های صنعتی در کشور ژاپن برند میتوتویو MITUTOYO میباشد که به خاطر هدف واضح و سازش ناپذیر ارائه محصول با بالاترین کیفیت و استانداردها از یک شرکت ساده در سال ۱۹۳۴ به یک شرکت معتبر و مشهور در تولید تجهیزات اندازه گیری بدل گشته است. این شرکت همچنین در بخش های توسعه، تولید و فروش در بیش از ۱۰۰ کشور جهان فعالیت داشته و در ۶۰ کشور نیز دارای نمایندگی میباشد. به علاوه زیرساخت های ‌گسترده ای که این برند مطرح ژاپنی در سراسر جهان ایجاد کرده است، مشتریان آن میتوانند تجهیزات اندازه گیری حیاتی را در هر کجا که هستند تهیه کنند و از پشتیبانی محلی و مشاوره فنی در سراسر جهان و تضمین پشتیبانی لجستیکی بهرهمند شوند.

قدمت ابزار میتوتویو MITUTOYO

میتوتویو MITUTOYO از زمان تاسیس خود در سال ۱۹۳۴ به تولید محصولات میکرومتر، کولیس و ابزارهای سیستمی مانند ابزارهای اندازه گیری مختصات، ابزار اندازه گیری شکل و ابزار اندازه گیری نوری با شعار《اولین کیفیت》اشتغال داشته است و امروز نیز این محصولات را تولید میکند و آنها را به بازارهای سراسر جهان ارائه میدهد. این برند که امروز به عنوان یک برند جهانی پیشرو و تولید کننده طیف وسیعی از ابزارهای اندازه گیری دقیق شناخته میشود، در قرن بیست و یکم، قرنی که در آن نوآوری های بزرگ فناوری مانند فناوری نانو انتظار می رود، خود را وقف جستجوی خستگی ناپذیر فناوری های پیشرو کرده است تا به نیازهای در حال تغییر صنعت پاسخ دهد. و این صرفا منوط به ابزارهای اندازه گیری نیست و بلکه فناوری های مربوط به اندازه گیری را هم شامل میشود.

محصولات میتوتویو

میتوتویو (MITUTOYO) تولید کننده ابزارهای اندازه گیری دقیق میباشد که از این ابزارها برای موارد متعددی از جمله کنترل کیفیت قطعات تولید شده در کارخانه ها یا کارگاه ها استفاده میشود. این دستگاه ها میتوانند اندازه گیری های سریع و علمی، با دقت بسیار بالا انجام دهند. آنها همچنین دستگاه هایی هستند که در برابر عوامل خارجی مقاوم هستند. با اینحال ابزارهای اندازه گیری بسته به مناطقی که در آن مورد استفاده قرار میگیرند، متنوع هستند. از اینرو برخی از رایج ترین و پر استفاده ترین محصولات برند میتوتویو عبارتند از:

ابزار  اندازه گیری برند میتوتویو
کولیس میکرومتر گونیا

قیمت محصولات MITUTOYO

معمولا محصولاتی که برای اندازه گیری دقیق در صنایع و کارگاه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند، بهتر است که از محصولات با کیفیت و برند استفاده شود تا سنجش و اندازه گیری های شما دقیق باشد. منتها موضوعی که هست قیمت این محصولات میباشد و طبیعتا محصولات با کیفیت، گران قیمت تر هستند. اما اگر کیفیت ساخت و استفاده طولانی مدت از آنها را به نسبت قیمت در نظر بگیریم از محصولات بی کیفیت ارزان، مقرون به صرفه تر میشوند. همچون محصولات بسیار با کیفیت MITUTOYO که ساخت ژاپن هستند و از استانداردهای بالای کیفی و دقت زیاد برخوردار می باشند. با اینحال محصولات برند میتوتویو (MITUTOYO) با قیمتی مناسب در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار ارائه میگردد.

ابزار سیار نمایندگی فروش میتوتویو (MITUTOYO)

فروشگاه اینترنتی ابزار سیار یک فروشگاه عرضه انواع ابزارآلات از جمله ابزار دقیق است که با توشه ای از سابقه و تجربه در حوزه فروش انواع محصولات ابزار دقیق، امروز به نامی آشنا در میان اهالی صنعت و فنی کارها بدل گشته است. ما در فروشگاه ابزار سیار عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه محصولات بسیاری از برندهای مطرح و شناخته شده جهان از جمله محصولات بسیار باکیفیت برند میتوتویو (MITUTOYO) هستیم و آنها را با قیمت های مناسب عرضه میکنیم. با اینحال هرچند برند میتوتویو MITUTOYO در ایران فاقد نمایندگی رسمی است، اما ما تمامی محصولات خود از جمله محصولات برند میتوتویو را با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی ارائه میدهیم.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی