مجموعه ابزار اندازه گیری QLR

لوگو برند QLR

QINGHAI Measuring & Cutting Tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
میکرومتر خارج سنج معمولی QLR 106-00-000
میکرومتر خارج سنج معمولی QLR 106-00-000
۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
میکرومتر خارج سنج دیجیتال QLR 132-00-534
میکرومتر خارج سنج دیجیتال QLR 132-00-534
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
میکرومتر خارج سنج معمولی فک تنظیمی QLR 104-00-000
میکرومتر خارج سنج معمولی فک تنظیمی QLR 104-00-000
۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان۶۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
میکرومتر خارج سنج معمولی فک تعویضی QLR 106-10-400
میکرومتر خارج سنج معمولی فک تعویضی QLR 106-00-400
ست میکرومتر خارج سنج معمولی (میکرومتر صندوقی) QLR 106-66-000
ست میکرومتر خارج سنج معمولی (میکرومتر صندوقی) QLR 106-00-00
میکرومتر داخل سنج معمولی QLR 304-00-000
میکرومتر داخل سنج معمولی QLR 304-00-000
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان
نمایش بیشتر

معرفی برند چینگهای QLR
امروز شرکت ها و برندهای بزرگ و مطرح بسیاری در حوزه تولید ابزار اندازه گیری یا همان ابزار دقیق فعالیت میکنند که هر یک با ویژگی های منحصر به فرد خود شناخته میشوند. ابزار دقیق شاخه ای از مهندسی میباشد که با اندازه گیری و کنترل سر و کار دارد و به مجموعه ای از ابزارها گفته میشود که کاربرد آنها برای اهداف مشاهده، اندازه گیری و کنترل است. لذا این می طلبد تا در انتخاب آنها با دقت بیشتری عمل کنیم، چون عدم دقت کافی این دست از محصولات میتواند به کار و حرفه ما آسیب برساند. از اینرو بسیاری از افراد به هنگام خرید این محصولات به سراغ برندهای مطرح و شناخته شده یا برندهایی میروند که از کیفیت آنها اطمینان دارند. از جمله برند چینگهای QLR که از کیفیتی مشابه برندهای برتر بازار برخوردار میباشد و در میان کاربران پر طرفدارش خوشنام است.
برند چینگهای QLR یک شرکت تولید کننده انواع میکرومتر در حوزه ابزار اندازه گیری دقیق در چین است. این شرکت چینی علاوه بر میکرومتر، تولید کننده کولیس، نشانگر شماره گیری و ابزارهای برش میباشد. همچنین این شرکت که در سال ۱۹۹۶ میلادی موفق به اخذ استاندارد ISO 9001 شده است، همه محصولاتش کاملا مطابق با استانداردهای Din و iso تولید میشوند و محصولاتی پایدار با دقت قابل اعتماد هستند. به علاوه این شرکت که همواره اذعان میدارد که امکانات خود را برای خدمت و حمایت از مشتریان خود اختصاص داده است، این کار را با تولیدات با کیفیت خود در عمل نیز اثبات کرده است .

انواع محصولات برند چینگهای QLR
محصولات برند چینگهای QLR محدود به تولید ابزارهای اندازه گیری میباشد که در میان آنها استفاده از برخی ابزارهای این برند محبوب تر هستند و در بازار ایران بسیار پرطرفدار میباشند. شاید یکی از رازهای پرطرفدار بودن انواع محصولات برند چینگهای QLR در کنار کیفیت و دقت بالای محصولات آن،  قیمت های واقعا مناسب و اقتصادی آنها باشد که باعث شده تا بسیاری از فنی کارها و صنعتگران، محصولات این برند را انتخاب نمایند. ابزارآلات اندازه گیری کیو ال ار همواره از جهت دوام بالا و مقاومت بسیار، توانسته اند در این امر نسبت به رقبای خود پیشرفت چشمگیری داشته باشند.  با اینحال برخی محصولات پرطرفدار برند چینگهای که در بازار ایران از جمله در مجموعه ابزار سیار شاهد عرضه نمونه هایی از آن هستیم عبارتند از:

میکروسکوپ تراز لیزری شیب سنج بور گیج سختی سنج متر گونیا
زاویه سنج ضخامت سنج زاویه سنج عینک ذره بین پرگار شابلون خط کش فلزی گیج

 

کالیبراسیون محصولات برند QLR
در فرآیند کالیبراسیون، یک دستگاه اندازه گیری بر اساس استانداردهای مشخصی تست میشود و صحت و سلامت آن تایید میگردد. لذا این برای بسیاری از صنوف و صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است که محصولی که خریداری میکنند از دقت اندازهگیری درست و بدون خطا برخوردار باشد. همچنین بسیاری از برندهای مطرح از جمله برند چینگهای QLR برای محصولات خود برگه کالیبره ارائه میدهند. عدم وجود برگه کالیبره باعث میشود تا محصول فاقد ضمانت باشد. اما با اینحال ما در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار همواره کوشیده ایم تا محصولات اندازه گیری اصلی ارائه دهیم که دارای برگه کالیبره باشند و شما به لحاظ ضمانت محصول با مشکلی مواجه نباشید.

ابزار سیار نماینده فروش محصولات برند چینگهای QLR
بخش مهمی از اعتبار و محبوبیت امروز فروشگاه اینترنتی ابزار سیار به عنوان فروشنده انواع ابزارآلات از جمله ابزار دقیق به خاطر این است که همواره تلاش نموده تا محصولات با کیفیت و پرطرفدار از برندهای مطرح و شناخته شده را عرضه نماید. از اینرو محصول بنجل و بی کیفیت در این فروشگاه عرضه نمی گردد. لذا شما میتوانید در صورت نیاز به هر یک از ابزارهای اندازه گیری از جمله محصولات اندازه گیری با کیفیت برند چینگهای QLR از طریق وب سایت ما اقدام کنید. محصولات اندازهگیری برند چینگهای QLR از جمله انواع میکرومترهای آن با وجود اینکه کیفیتی مشابه برندهای مطرح دیگر بازار دارند، اما از قیمت هایی به مراتب مناسب تر برخوردار هستند.

 

 

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی