---- انتخاب برند
---- انتخاب برند
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
گیج بلوک آکاد AC-512-000-02
گیج بلوک گرید 2 آکاد 02-000-512
گیج بلوک 32 عددی اینسایز 232-4100
گیج بلوک گرید 2 اینسایز 2-4100

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

گیج بلوک

بلوک‌های گیج که به نام‌های لغزش سنج یا بلوک‌های جو نیز شناخته می‌شوند، ابزارهای اندازه‌گیری دقیقی هستند که به طور گسترده در مترولوژی و مهندسی دقیق برای کالیبراسیون، مقایسه و تأیید صحت ابزارها و سیستم‌های اندازه‌گیری مختلف استفاده می‌شوند. این بلوک ها اجزای ضروری برای اطمینان از قابلیت اطمینان و سازگاری اندازه گیری ها در صنایعی مانند تولید، هوافضا، خودروسازی و تحقیقات هستند.

بلوک‌های گیج که از فولاد آلیاژی یا مواد سرامیکی با کیفیت بالا تشکیل شده‌اند، به دقت در ابعاد بسیار دقیق ساخته می‌شوند. مسطح بودن، موازی بودن و پرداخت سطحی آنها برای عملکرد آنها بسیار مهم است. ویژگی کلیدی بلوک‌های گیج توانایی آن‌ها در انباشته شدن، انقباض کردن یا بستن با حداقل نیروی انقباض به دلیل ابعاد خاصی است که به آنها اجازه می‌دهد از طریق جاذبه مولکولی بچسبند.

کاربرد اصلی بلوک های گیج در کالیبره کردن سایر ابزارهای اندازه گیری نهفته است. آنها به عنوان استانداردهای مرجع برای اندازه گیری طول عمل می کنند و کاربران را قادر می سازند تا دقت ابزارهایی مانند میکرومترها، کولیس ها و نشانگرهای شماره گیری را تنظیم یا تأیید کنند. هنگامی که یک بلوک سنج یا مجموعه ای از بلوک ها با یک ابزار اندازه گیری کنار هم قرار می گیرند، یک مرجع اندازه گیری مستقیم و دقیق را ارائه می دهند. این فرآیند به عنوان کالیبراسیون بلوک گیج یا مقایسه بلوک گیج شناخته می شود.

درجه بندی بلوک گیج

بلوک‌های گیج در درجه‌های مختلفی وجود دارند که درجه 0 بالاترین دقت را دارد و درجه 3 برای کاربردهای کم‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. درجه 00 و درجه K نیز رایج هستند و در بین آنها قرار می گیرند. آزمایشگاه های کالیبراسیون از تداخل سنج ها و سایر تجهیزات دقیق برای کالیبراسیون بلوک های گیج و اطمینان از دقت آنها استفاده می کنند.

علاوه بر کالیبراسیون، بلوک‌های گیج برای اندازه‌گیری زاویه‌ها، ساختن پایه‌های ارتفاع، راه‌اندازی و تأیید ماشین‌ابزار، و بازرسی دقت ماشین‌های اندازه‌گیری مختصات (CMM) استفاده می‌شوند. آنها یک ابزار ضروری برای حفظ کیفیت و دقت قطعات تولید شده هستند.

برای جلوگیری از سایش و خوردگی، بلوک های گیج معمولاً با یک لایه نازک روغن یا سایر مواد محافظ پوشانده می شوند. نگهداری و جابجایی مناسب برای حفظ دقت آنها و افزایش طول عمر آنها بسیار مهم است. بلوک‌های گیج معمولاً در یک کیس محافظ ذخیره می‌شوند و به کاربران توصیه می‌شود با احتیاط از آن‌ها استفاده کنند و از افتادن یا استفاده نادرست خودداری کنند.

در نتیجه، بلوک‌های گیج ابزارهای اساسی در زمینه اندازه‌شناسی هستند که مرجع دقیقی برای اندازه‌گیری طول فراهم می‌کنند و امکان کالیبراسیون و تأیید ابزارهای اندازه‌گیری مختلف را فراهم می‌کنند. دقت، قابلیت اطمینان و تطبیق پذیری آنها، آنها را در صنایعی که اندازه گیری های دقیق برای اطمینان از کیفیت و عملکرد محصول حیاتی است، ضروری می کند.

قیمت و خرید بلوک گیج

قیمت بلوک های گیج بسته به عواملی مانند برند، جنس، درجه دقت و اندازه مجموعه می تواند متفاوت باشد. مجموعه بلوک های گیج با کیفیت بالا با دقت و دقت بهتر معمولاً هزینه بیشتری دارند. قیمت ها می تواند متغیر باشد.

توجه به این نکته مهم است که ابزارهای اندازه گیری دقیق مانند بلوک های گیج سرمایه گذاری برای اطمینان از اندازه گیری های دقیق و تضمین کیفیت در صنایع مختلف است.

اگر شما هم خریدار یک بلوک گیج هستید و میخواهید بهترین نوع و مدل آن را تهیه کنید، بهتر است حواستان به قیمت گذاری ها باشد، از جایی مطمئن با ضمانت اصالت کالا خرید خود را انجام دهید تا با خیالی آسوده خرید ابزار اندازه گیری را انجام دهید.

نماینده فروش بلوک گیج

ابزار سیار تمامی برند های موجود در بازار در رابطه با انواع  ابزار اندازه گیری را در لیست محصولات خود قرار داده و با ارائه ابزارآلات اوجینال و درجه یک ضمانت کالیبراسیون و ضمانت اصل بودن کالا، شما را در بهره گیری از یک بلوک گیج خوب و بی نقص یاری میرساند.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی