---- انتخاب برند
---- انتخاب برند
نمایش بیشتر
---- نوع نمایشگر
---- نوع نمایشگر
---- انتخاب دسته بندی
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
---- انتخاب نوع ابزار
---- انتخاب نوع ابزار
نمایش بیشتر
گیج تلسکوپی آکاد AC-951-006-01
گیج تلسکوپی آکاد 01-006-951
تماس بگیرید
نمایش بیشتر

گیج تلسکوپی

گیج تلسکوپی

 

گیج تلسکوپی برای اندازه گیری تمامی فاصله ها میان اجزا و قطعات بکار میرود که این مسئله باعث میشود تا دقت شما در اندازه گیری افزایش پیدا کند. علت نام گذاری ابزار اندازه گیری با نام تلسکوپی به این علت است که در اندازه گیری فاصله ها از فرمول و اصول تلسکوپی استفاده میکند و در نهایت یک اندازه بسیار دقیق به شما تحویل میدهد.

طراحی ابزار اندازه گیری گیج تلسکوپی به گونه ای است که در آن دو لوله کوتاه و بلند متضاد با راستای یکدیگر قرار میگیرند که یکی به عنوان پایه و دیگری به عنوان یک اندازه گیر عمل میکند.

تخصص اندازه گیری با گیج تلسکوپی به گونه ای است که بیشترین تمرکز برای استفاده از این ابزار اندازه گیری برای محسابه قطر ها، ضخامت ها استفاده میشود.

گیج تلسکوپی در صنایع متعددی مورد استفاده میگیرد و تنها به شکل معمولی در دسترس است و انواع مختلفی ندراد، اما نسبت به ساده بودن در طراحی خود کارایی بسیار بالایی دارد و افراد زیادی در تولیدی های قطعات خودرو یا تراشکاری بزرگ برای اندازه چیزی دقیق قطعات استفاده میشود و میتواند شما را در امر هماهنگ سازی حرفه فعالیت صنعتی شما یاری کند.

کاربرد گیج تلسکوپی زمانی که گیج تلسکوپی برای اندازه‌گیری استفاده می‌شود، ابتدا لوله نگاشته به محل اندازه‌گیری نزدیک می‌شود تا تصویر مورد نظر در لوله نگاشته شکل گیرد. سپس با چرخاندن لوله قطعه‌گردانی، تصویر مشاهده شده تغییر می‌کند و زمانی که دو تصویر با یکدیگر همپوشانی داشته باشند، مقدار اندازه مورد نظر به صورت زاویه‌ای توسط گیج تلسکوپی اندازه‌گیری می‌شود.

قیمت و خرید گیج تلسکوپی

در بازار ابزارآلات صنعتی، مثل ابزار های اندازه گیری و یا تراشکاری، هر ابزاری قیمتی جداگانه دارد و به میزان تقاضا و کاربرد ابزار ها و وسایل، قیمت ابزار مورد نظر نیز به طبع افزایش پیدا میکند، برای همین مسئله است که گیج تلسکوگی نسبت به کولیس قیمت پایین تری دارد، چرا؟ به این علت که استفاده ابزاری از کولیس بسیار بالا تر و بیشتر از گیج تلسکوپی میباشد، همین علت مسبب افزایش تدریجی قیمت کولیس در دنیاهای صنعتی میشود.

خرید گیج تلسکوپی باید با دقت انجام شود، یعنی به گونه ای باشد که در انتها شما محصولی که در لیست ابزار های اندازه گیری خود قرار میدهید، مخصوصا در دسته گیج سنج ها، هم دارای اصالت باشد(اورجینال باشد) هم دارای ضمانت کالیبراسیون، و قیمت مناسبی ام داشته باشد، خب تمامی موارد بالا را در کجا میتوان یافت کرد؟ ابزار سیار گرینه ای بسیار مناسب جهت خرید هرگونه گیج سنج میباشد.

فروش گیج تلسکوپی با قیمت مناسب

از مهمترین معیار های تیم ما در ابزارسیار رضایتمندی مشتریان در هر وحله میباشد، به همین علت برای تمامی ابزار های موجود در لیست شرکت ضمانت اصل بودن کالا را داریم و در انتها قیمتی بی سابقه را انتخاب میکنیم تا تمامی افراد فعال در صنعت تراشکاری و اندازه گیری بتواند محصول مورد نظر خود را تهیه کند.

ارائه پیش فاکتور قبل از پرداخت نهایی از وجه تمایز های مجموعه ابزار سیار میباشد، پس اگر بدبال گزینه ای مناسب جهت خرید بهترین ابزارآلات اندازه گیری هستید.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی