مجموعه ابزار تراشکاری GWG

Gewindewerkzeuge Gabrovo thread cutting tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
مته ته گرد HSS بلند GWG-8322 ΙΙ
مته ته گرد HSS بلند GWG-8322 ΙΙ
۲۸۰,۰۰۰ تومان۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان
مته ته گرد HSS بلند GWG-8323 ΙΙΙ
مته ته گرد HSS بلند GWG-8323 ΙΙΙ
۳۵۰,۰۰۰ تومان۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان
مته ته گرد HSS بلند GWG-8321 Ι
مته ته گرد HSS بلند GWG-8321 Ι
۲۴۰,۰۰۰ تومان۱,۴۲۰,۰۰۰ تومان
مته ته گرد HSS نیمه بلند GWG-8314
مته ته گرد HSS نیمه بلند GWG-8314
۱۴۵,۰۰۰ تومان۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان
مته ته گرد HSS معمولی GWG-831
مته ته گرد HSS معمولی GWG-831
۱۳۰,۰۰۰ تومان۷۹۰,۰۰۰ تومان
مته مرغک بلند طول 100 میلی متر GWG-83613
مته مرغک بلند طول 100 میلی متر GWG-83613
۳۲۰,۰۰۰ تومان۸۲۰,۰۰۰ تومان
مته مرغک معمولی GWG-8351
مته مرغک معمولی GWG-8351
۱۶۰,۰۰۰ تومان۲,۲۳۰,۰۰۰ تومان
مته خزینه 90 درجه GWG-861
مته خزینه 90 درجه GWG-861
۳۴۰,۰۰۰ تومان۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان
مته خزینه 60 درجه GWG-8611
مته خزینه 60 درجه GWG-8611
۳۵۰,۰۰۰ تومان۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حدیده میلی متر چپ GWG-6101-M-L
حدیده میلی متر چپ GWG-6101-M-L
۸۷۰,۰۰۰ تومان۵,۵۵۰,۰۰۰ تومان
حدیده میلی متر GWG-6101-M
حدیده میلی متر GWG-6101-M
۵۶۰,۰۰۰ تومان۳,۷۲۰,۰۰۰ تومان
قلاویز ماشینی مستقیم میلی متر چپ GWG-2402-M-L
قلاویز ماشینی مستقیم میلی متر چپ GWG-2402-M-L
۴۳۰,۰۰۰ تومان۲,۳۶۰,۰۰۰ تومان
قلاویز ماشینی مارپیچ میلی متر 35 درجه GWG-2406-M
قلاویز ماشینی مارپیچ میلی متر 35 درجه GWG-2406-M
۳۱۵,۰۰۰ تومان۷,۹۲۰,۰۰۰ تومان
قلاویز ماشینی مستقیم دنده ریز GWG-2503-MF
قلاویز ماشینی مستقیم دنده ریز GWG-2503-MF
۴۴۰,۰۰۰ تومان۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان
قلاویز ماشینی مارپیچ 35 درجه دنده ریز GWG-2506-MF
قلاویز ماشینی مارپیچ 35 درجه دنده ریز GWG-2506-MF
۵۶۰,۰۰۰ تومان۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان
قلاویز دستی میلی متر GWG-110-M-HSSE
قلاویز دستی میلی متر GWG-110-M-HSSE
۷۱۰,۰۰۰ تومان۷,۲۳۰,۰۰۰ تومان
نمایش بیشتر

معرفی برند جی وی جی GWG

امروز شرکت ها و برندهای معتبر و نام آشنایی بسیاری در بازار فروش انواع ابزارآلات اعم از ابزارهای تراشکاری، ابزارهای برش و… حضور دارند که از میان آنها برخی برندها از سابقه فعالیت طولانی برخوردار هستند و محصولات آنها دارای کیفیت بالایی است. از جمله شرکت ابزارسازی GWG که بیش از ۷۰ سال است از سال ۱۹۴۶ میلادی در این حوزه فعالیت میکند و محصولات ابزار آن اعم از انواع مته، قلاویز و حدیده، فرز انگشتی، برقو و… به یکی از قابل اعتمادترین و با کیفیت ترین ابزارهای موجود در بازار ایران بدل گشته است. لذا امروز ابزارهای برش شرکت GWG که همواره کیفیت آن از سوی مجموعه ابزار سیار تضمین شده است، برای مواردی چون پردازش سوراخ و پخ، برش رزوه خارجی و داخلی، ریمینگ، فرز و برش دنده و ابزارهای ویژه مورد استفاده قرار میگیرد.
در واقع شرکت GWG یک شرکت خوشنام ابزارسازی از شرق اروپا است که تحت عنوان بلشویک در سال ۱۹۴۶ میلادی در کشور بلغارستان تاسیس شد و تا به امروز در تولید ابزارهای برش فعالیت دارد. آنچه سبب گشته تا مجموعه ابزار سیار اقدام به تهیه و فروش اختصاصی محصولات برند GWG در کنار برندهای برتر جهانی نماید، رضایت و تجربه خوب استفاده از محصولات این برند، توسط مخاطبان و مشتریان گسترده فروشگاه ابزار سیار و سایر کاربران این دست از محصولات GWG میباشد. لذا در خصوص کیفیت آنها در مقایسه با برندهای مطرح جهانی باید به این‌ نکته اذعان کرد که چیزی کم ندارند و همواره محصولات آن در بازار ایران و سایر نقاط پرطرفدار بوده است.

تاریخچه برند GWG

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم این شرکت دارای تاریخچه ای بالای ۷۰ سال است و تاسیس آن به سال ۱۹۴۶ میلادی بر میگردد که با نام بلشویک در کشور بلغارستان شروع به فعالیت کرد. در سال ۱۹۸۰ فعالیت این شرکت افزایش يافت و کارگرانش به حدود ۵۵۰۰ کارگر در کارخانه اصلی در گابروو و در بخش برش نخ به حدود ۴۰۰ کارگر رسید. با این وجود ۱۶ سال بعد یعنی در سال ۱۹۹۶ توسط PLANSE TIZIT اتریش خریداری شد و ۳ سال بعد در سال ۱۹۹۹ میلادی  GWG تاسیس شد. اما در سال ۲۰۰۱ دوباره فروخته شد و اینبار توسط GmbH RS Werkzeuge خریداری شد. این شرکت همچنین در سال ۲۰۰۴ دومین کارخانه خود موسوم به Tryavna را هم تاسیس کرد و تا به امروز محصولات ابزار برش آن تولید میگردد و به سایر نقاط جهان نیز صادر میشود.
مدیر کنونی این برند دکتر کلودیا شوامبرگر (dr. Claudia Schwamberger) است که در دو کارخانه تحت مدیریت او حدود ۴۰۰ کارگر در منطقه تولیدی به وسعت ۱۵ هزار متر مربع کار می کنند. محصولات تولیدی این شرکت در سال به رقمی در حدود ۵ میلیون ابزار و ۵۰۰ تن فولاد می رسد که حدود ۹۰ درصد آن به کشورهای دیگر صادر می شود. این شرکت همچنین علاوه بر برخورداری از آزمایشگاه مدرن برای تجزیه و تحلیل متالوگرافی و سیستم دستگاههای اندازه گیری، دارای گواهینامه استاندارد بین المللی کیفیت ISO 9001 میباشد.

 

انواع محصولات برند GWG

برند جی وی جی دقیقا همان شرکتی است که بیشتر صنعتگران به دنبال ابزارآلات آن هستند، بخصوص افرادی که در زمینه تراشکاری مشغول فعالیت هستند. تمام شرکت های تراشکاری برای برش و سیقل دادن قطعه های فلزی خود نیاز به ابزار های تراشکاری دقیق وتیز دارند تا بتوانند به راحتی به فعالیت خودشان ادامه دهند، حال بیایید در ادامه برای ما از انواع محصولات تخصصی برند جی وی جی بگویم:

 

ابزار  اندازه گیری برند جی وی جی
قلاویزها (TAPS) مته ها (Drills) حدیده ها (Dies) مته خزینه ها (sink-tools) هاب دنده (Hobs) فرز انگشتی (End Mills) فرز برش (Mill CUTTERS) برقوها (REAMERS)

قلاویز (TAPS)
شیرهای دستی و ماشینی مطابق با DIN و ISO، فلوتهای مستقیم و با پخ، برای سوراخ های فلوت های مارپیچ و سوراخ های کور، شیرهای ماشین کوتاه، شیرهای مهره ای ماشینی، شیرهای بدون فلوت، شیرهای برای درج های سیمی، شیرهای ترکیبی.

حدیده (Dies)
حدیده به ابزار و وسیله هایی گفته میشود که برای‌ شکل دادن، فرم یا پرداخت دلخواه به یک ماده به کار میروند. از جمله این محصولات برند GWG میتوان به قالبهای دایره ای، قالبهای شش گوش و قالبهای دایره ای قابل تنظیم اشاره کرد.

مته ها (Drills)
مته های پله ای، مته های لوله و ورق، برش های مته، مته های مارپیچی بسیار طولانی، مته های مخصوص ورقهای فلزی، مته های مارپیچی برای مته های چوب، ماشین های NC

مته خزینه (sink-tools)
کانتر سینک (countersinks)، کنتربورس (counterbores)

هاب دنده (Hobs)
هاب دنده برای چرخ دنده ها، هاب دنده برای چرخهای زنجیر، هاب دنده برای میل های پیچ در پیچ، هاب دنده برای شفتهای اسپلاین.

فرز انگشتی (End Mills)
برشهای آسیاب کلیدی، آسیاب انتهایی با ساقه مستقیم.

فرز برش (Mill CUTTERS)
فرز صورت، فرز انتهایی پوسته، برش پروفیل، فرز جانبی و صورت

ریمرها (REAMERS)
ریمرها ابزار برش دوار به شکل استوانه یا مخروطی هستند که برای بزرگ کردن و تکمیل سوراخ هایی که سوراخ شده، سوراخ کرده یا مغزه شده اند، با ابعاد دقیق استفاده میشود. همه ریمرها دارای فلوت یا شیارهای طولی هستند که ممکن است مارپیچ یا مستقیم باشند. ریمرها همچنین در دو دسته اعم از ماشینی یا چاکینگ و ریمرهای دستی تولید میگردند.

نمایندگی فروش محصولات برند GWG در ایران

 

امروز فروشگاه ابزار سیار به نامی بدل گشته است که اگر از اهالی صنعتگر یا تعمیرکار باشید، قطعا نام آن را شنیده اید. این موضوع بخاطر این است که ما در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار همواره کوشیده ایم و تمام تلاش خود را معطوف به این کرده ایم که بهترین و با کیفیت ترین ابزارآلات از برندهای مطرح و شناخته شده سراسر دنیا را در وب سایت فروش خود عرضه نماییم. و چون این کار به طور مستقیم و بدون واسطه صورت می پذیرد، همواره به لحاظ قیمتی نیز ما یکی از برترین فروشگاه ها به حساب می آییم و ابزارآلات برترین برندها از جمله محصولات برند GWG را نیز که از برندهای پرطرفدار و باکیفیتی است، با قیمت های مناسب و اقتصادی عرضه می نماییم.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی