مجموعه ابزارهای اندازه گیری گوانگلو
GUILIN GUANGLU Measuring Instruments
---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی ال جی گوانگلو MB60
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی ال جی گوانگلو MB60

۹۸۰,۰۰۰ تومان

کولیس پایه دار معمولی ال جی گوانگلو 161-102KA
کولیس پایه دار معمولی ال جی گوانگلو 161-102KA
خط کش دیجیتال 30 سانتی ال جی گوانگلو 103-812
خط کش دیجیتال ال جی گوانگلو 812
کولیس دیجیتال 30 سانتی ال جی گوانگلو 111-103B
کولیس دیجیتال 30 سانتی ال جی گوانگلو 111-103B
کولیس پایه دار معمولی ال جی گوانگلو 161-110K
کولیس پایه دار معمولی ال جی گوانگلو 161-110K
ساعت شیطونکی ال جی گوانگلو 001-322
ساعت شیطونکی ال جی گوانگلو 322
ضخامت سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 150-316
ضخامت سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 316
کولیس پایه دار دیجیتال 100 سانتی ال جی گوانگلو 110-131
کولیس پایه دار دیجیتال 100 سانتی ال جی گوانگلو 110-131
کولیس پایه دار دیجیتال 50 سانتی ال جی گوانگلو 131-105A
کولیس پایه دار دیجیتال 50 سانتی ال جی گوانگلو 131-105A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 211-104A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 211-104A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 211-102A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 211-102A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 211-101A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 211-101A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 211-103A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 211-103A
ساعت اندیکاتور کورس 3 سانت ال جی گوانگلو 134-321
ساعت اندیکاتور معمولی ال جی گوانگلو 321
ساعت اندیکاتور دیجیتال کورس 1 سانت ال جی گوانگلو 10-101-312
ساعت اندیکاتور دیجیتال ال جی گوانگلو 312
بور گیج ال جی گوانگلو 328-131P
بور گیج ال جی گوانگلو 328
نمایش بیشتر

نمایندگی ابزار اندازه گیری گوانگلو

معرفی برند گوانگلو Guanglu

باید پذیرفت که شرکت های درجه یک و مطرح چینی به لحاظ توانمندی و کیفیت تولیدات در زمینه ابزارآلات اندازه گیری ، چیزی از شرکت های صاحب نام دنیا کم ندارند و امروز به تدریج در حال نفوذ به بازارهای مهم مصرفی دنیا هستند. یکی از این شرکت های صاحب نام چینی، برند گوانگلو Guanglu است. این شرکت با مساحتی در حدود ۲۵ هزار متر مربع در پارک صنعتی شانشی شهر تایژو استان ژجیانگ کشور چین واقع شده که در نزدیک دریای چین شرقی است. همچنین تاریخ تاسیس این شرکت که امروز به عنوان یک شرکت اصلی صنعتی در شهر ونلینگ و یکی از پنج شرکت برتر شهر داکسی ثبت شده است، به اوایل دهه ۱۹۸۰ میلادی باز میگردد. شرکت گوانگلو امروز در زمینه تولید لوازم الکتریکی و موتورهای الکتریکی، دینام ها و البته ابزار اندازه گیری یا همان ابزاردقیق و… فعالیت میکند.
به علاوه برند گوانگلو از مجموعه ای از پرسنل فنی با دانش بالا، روش های توسعه پیشرفته، سیستم مدیریت و پرسنل مدیریتی مدرن برخوردار میباشد. همچنین تمامی ‌محصولات آن بر اساس استانداردهای بین المللی ISO 9001 و IEC تولید میشود و دارای گواهینامه حفاظت از انرژی هم میباشد. همینطور این برند مطرح چینی یکی از بزرگترین شرکت های صادرات موتور کوچک و متوسط در صنعت موتور چین است. با اینحال این شرکت از آن دست شرکت هایی است که به خط مشی کیفیت تکنولوژی پیشرو پایبند است، مردم را در اولویت قرار میدهد و به طور مداوم کیفیت را بهبود میبخشد.
بر این اساس و از آنجائیکه شرکت گوانگلو Guanglu متعهد به روح نوآوری و ترویج گسترده آن، بهبود ابزارهای فنی، عملکرد با راندمان بالا، باورهای مثبت شرکتی و نگرش های خدمات محور و … میباشد، فروشگاه ابزار سیار تصمیم  به واردات محصولات این برند معتبر و شناخته شده کرده است، تا مخاطبان و مشتریان این فروشگاه بتوانند از محصولات با کیفیت این برند با قیمت های مناسب بهره مند شوند.

انواع محصولات گوانگلو
همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، برند گوانگلو تولید کننده محصولات بسیاری اعم از ماشین های سنگ زنی، لوازم الکتریکی و موتورهای الکتریکی، دینام ها، ابزار اندازه گیری دقیق و… است که چون ما در فروشگاه ابزار سیار به عنوان فروشگاه محصولات ابزار اندازه گیری دقیق شناخته میشویم و نماینده رسمی محصولات گوانگلو در ایران نیز هستیم، انواع محصولات ابزار اندازه گیری دقیق این برند را عرضه میکنیم که برخی از پرکاربردترین آنها عبارتند از:
کولیس
از این محصول برند گوانگلو که با عنوان کولیس شناخته میشود، برای اندازه گیری ارتفاع قطعات استفاده میشود که اصولا دارای برگه کالیبره هستند و کیفیت فوق العاده و دقت بالا در حد 0.01 میلیمتر دارند. بدنه استنلس استیل، قابلیت اندازه گیری از صفر، وجود دکمه ZERO جهت صفر کردن داده ها در هر نقطه و… از جمله برخی خصوصیات این محصول است. کولیس گوانگلو در مدل های مختلفی اعم از کولیس پایه دار معمولی، کولیس پایه دار دیجیتال و نوع کولیس های بدون پایه عرضه میگردد.
میکرومتر
از میکرومتر گوانگلو برای اندازه گیری خارج قطعات استفاده میشود که دقتی در حد 0.01 میلیمتر دارد. همچنین دارای سیستم توقف جغجغه است که برای محافظت از هرزگرد میکرومتر تعبیه شده است. وجود این هرزگرد برای کارایی بهتر است. به علاوه این دستگاه از قابلیتی برخوردار است که به صورت خودکار خاموش می شود.
گیج جوشکاری

ساعت اندیکاتور
از ساعت اندیکاتور گوانگلو برای اندازه گیری اختلاف سطح دو یا یک قطعه استفاده میشود. همچنین از آن برای اندازه گیری مواردی اعم از کوپل کردن و هم راستا کردن دو شفت و قطعه، اندازه گیری تخت و تراز بودن قطعه بسته شده روی گیره، اندازه گیری و سنتر کردن قطعه غیر گرد روی چهار نظام تراش  و همینطور سطح کارگیر دستگاه فرز یا فرز cnc به کار می رود. شرکت گوانگلو، این دست از محصولات خود را با یک کیف چرمی عرضه میکند و دارای برگه کالیبره نیز میباشند.

میکرومتر پایه ساعت اندیکاتور ساعت اندیکاتور بور گیج خط کش
کولیس ضخامت سنج ساعت شیطونکی عمق سنج گیج جوشکاری

تمامی محصولات نام برده شده در لیست ابزارالات اندازه گیری برند گوانگلو در ابزار سیار موجود میباشند.

با اینحال محصولات اندازه گیری این برند چینی بسیارند که هر یک از آنها علاوه بر کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه در جهت اندازه گیری اشیاء و اجسام مختلف به کار می روند.

گارانتی کالیبراسیون محصولات گوانگلو

لازم است بدانید که برخی از شرکت ها از جمله شرکت گوانگلو برای محصولات خود، ضمانت تعویض میدهند. منتها این موضوع در شرکت هایی چون گوانگلو به شرطی است که دستگاه خریداری شده شما کالیبره شده باشد. بنابراین محصولی که کالیبره نشده باشد از سوی شرکت گوانگلو فاقد ضمانت تعویض است. اما با اینحال ما در فروشگاه ابزار سیار برای این موضوع نیز در جهت مشتری مداری و ارائه خدمات حداکثری به مشتریان خود چاره ای اندیشیده ایم و کلیه محصولات برند گوانگلو را با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی ارائه میدهیم تا محصولات گوانگلو با گواهی کالیبره شده ارسال گردند.

ابزار سیار نماینده فروش محصولات گوانگلو در ایران
فروشگاه ابزار سیار همواره کوشیده تا عرضه کننده محصولات و ابزار اندازه گیری برندها و شرکت های خوشنام و با کیفیت باشد. به این خاطر که این فروشگاه خود را متعهد به رضایت حداکثری مشتریان و مخاطبان خود میداند. لذا در این راستا علاوه بر اخذ نمایندگی بسیاری از برندهای برتر جهان در خصوص ابزار اندازه گیری همچون اینسایز، آسمیتو، آکاد و… اقدام به اخذ نمایندگی یکی از برندهای معتبر و باکیفیت چینی موسوم به گوانگلو Guanglu نیز در ایران نموده تا عموم مخاطبان و مشتریان این فروشگاه اینترنتی بتوانند از این محصولات با کیفیت، با قیمت های کم و رقابتی بهره مند شوند.

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی