پایه ساعت اندیکاتور مگنتی آکاد 00-000-281
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی آکاد 281
۱,۲۵۲,۳۵۰ تومان۴,۳۸۳,۲۲۵ تومان
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) آکاد 00-000-282
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) آکاد 282
۶,۷۴۸,۷۷۵ تومان
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) کوچک آکاد 01-040-286
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) کوچک آکاد 01-040-286
۱,۲۵۲,۳۵۰ تومان
پایه میکرومتر آکاد AC-381-000-00
پایه میکرومتر آکاد 381
۱,۲۵۲,۳۵۰ تومان
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 60-6200
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 60-6200
۱,۳۰۹,۷۷۰ تومان
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 60-6201
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 60-6201
۱,۱۸۵,۰۳۰ تومان
پایه میکرومتر اینسایز 6301
پایه میکرومتر اینسایز 6301
۱,۱۸۵,۰۳۰ تومان
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 80-6202
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 6202
۱,۶۸۳,۹۹۰ تومان۳,۷۹۴,۵۹۱ تومان
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی اینسایز A80-6208
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) اینسایز A80-6208
۲,۶۳۸,۲۵۱ تومان
پایه ساعت اندیکاتور ساده اینسایز 10-6211
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی کوچک اینسایز 10-6211
۳,۲۵۵,۷۱۴ تومان
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) اینسایز 6210-80
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) اینسایز 6210
۵,۷۲۵,۵۶۶ تومان
پایه ساعت اندیکاتور خرطومی اینسایز A80-6207
پایه ساعت اندیکاتور خرطومی اینسایز A80-6207
تماس بگیرید
پایه سختی سنج اینسایز ISH-STAC
پایه سختی سنج اینسایز ISH-STAC
تماس بگیرید
پایه سختی سنج اینسایز ISH-STD
پایه سختی سنج اینسایز ISH-STD
تماس بگیرید
پایه ساعت اندیکاتور ساده آکاد AC-294-000-11
پایه ساعت اندیکاتور ساده آکاد 294
پایه ساعت اندیکاتور ساده سرامیکی آکاد آکاد 01-000-291
پایه ساعت اندیکاتور ساده سرامیکی آکاد 290
پایه ساعت اندیکاتور ساده گرانیتی آکاد 01-000-289
پایه ساعت اندیکاتور ساده گرانیتی آکاد 289
پایه ساعت اندیکاتور ساده ریلیAC-287-001-01
پایه ساعت اندیکاتور ساده ریلی آکاد 01-001-287
تماس بگیرید
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی آکاد 01-080-283
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) آکاد 01-080-283
تماس بگیرید
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی(مفصلی) وکیومی آکاد 01-080-284
پایه ساعت اندیکاتور هیدرولیکی (مفصلی) کوچک آکاد 01-080-284
تماس بگیرید
نمایش بیشتر

پایه و متعلقات

معرفی پایه و متعلقات

پایه ها و متعلقات اندازه گیری در حقیقت به قطعات و ابزار هایی میگویند که به منظور بالاتر بردن دقت اندازه گیری استفاده میشوند و به ابزار مورد نظر افزوده خواهند شد، در نظر داشته باشید که متعلقات ابزار اندازه گیری میتواند انواع مهره و پیچ، انواع صفحات دیجیتال، انواه پره های متنوع، انواع باتری جهت تقویت ابزار مورد نظر و هزاران مدل و قطعه دیگر که در جهت بهبود عملکرد ابزار اندازه گیری و تراشکاری شما مورد استفاده قرار میگیرد.

منظور از پایه ابزار های اندازه گیری همانطور که نامش گویای همه چیز است، استفاده از یک پایه در جهت نگهداری ثابت ابزار اندازه گیری و بدست آوردن اندازه ای دقیق نسبت به عملکرد آن قطعه یا ابزار میباشد.

پایه و متعلقات ابزار اندازه گیری میتواند در عملکرد بسیاری از ابزار ها و وسایل مختلف تاثیر بسیاری داشته باشد، برای مثال شما میتوانید به راحتی با استفاده از این وسایل کمکی و اضافی در جهت  اندازه گیری دقیق، بهترین عملکرد و فعالیت را داشته باشید.

بیشترین استفاده از این دسته به عنوان متعلقات ساعت اندیکاتور است، چرا که جا و قابلیت جهت افزودن انواع گوناگونی از بسیاری از متعلقات به ساعت اندیکاتور زیاد است و انگار شما یک ساعت نو میسازید.

همچنین پایه هایی که برای ساعت اندیکاتور در نظر گرفته میشود یک ساعت بسیار خوب و عالی و در عین حال دقیق را به شما ارائه میدهد تا بهترین استفاده را نسبت به اندازه دقیق بدست آمده داشته باشید.

خرید پایه و متعلقات

خرید پایه و متعلقات برای استفاده از ابزار های اندازه گیری به شکلی دقیق یکی از بهترین راه حل ها میباشد، البته باید دقت عمل را به خرج داده تا بتوانید بهترین استفاده را نسبت به پایه ها و متعلقات داشته باشید.

برای خرید بهینه یک پایه یا متعلقات مازاد یک ابزار اندازه گیری چندین معیار را مد نظر خودتان قرار دهید تا بهترین خرید را داشته باشید، اولین معیار برای خرید پایه یا متعلقات این است که شما قیمت کالای مورد نظر خودتان را مد نظر بگیرید تا بهترین خرید را انجام دهید.

معیار بعدی اصل بودن کالا نسبت به برند آن است تا مبادا یک ابزار غیر اصل را به قیمت اورجینال به شما بدهند.

و در آخر، قبل از هرچیری بهتر است نوع پایه یا متعلقات خودتا را مشخص کنید، در ادامه برای شما یک لیست از انواع پایه قرار داده ایم تا با توجه به نوع مورد نظر خودتان، این محصول را انتخاب کرده و در نهایت خریداری نمایید:

  1. پایه‌های ثابت: این نوع پایه‌ها برای اندازه‌گیری‌های دقیق و ثابت به کار می‌روند. آن‌ها به عنوان مرجع اصلی برای تنظیم و تراز کردن ابزارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پایه‌ها معمولاً از جنس فلز یا سنگی هستند.
  2. پایه‌های متحرک: این نوع پایه‌ها برای اندازه‌گیری‌هایی که نیاز به حرکت و تغییر مکان دارند، مانند اندازه‌گیری طول یک قطعه یا زاویه بین دو نقطه، استفاده می‌شوند. آن‌ها دارای مکانیزم‌های حرکتی هستند که انجام اندازه‌گیری را راحت‌تر می‌کند.
  3. پایه‌های مغناطیسی: این نوع پایه‌ها دارای قوابل مغناطیسی هستند که به طور مستقیم بر روی سطوح فلزی می‌چسبند. آن‌ها برای نگهداری و تثبیت ابزارهای اندازه‌گیری در مواقعی که نیاز به استفاده از دسته یا تراشه‌های بزرگ نیست مناسب هستند.

پایه های بالا به نسبت کاربرد خود قیمت متفاوتی نیز دارند.

قیمت پایه و متعلقات

به یاد داشته باشید پایه و متعلقات قیمت های مختلف و متنوعی دارد، این مورد سبب میشود تا هر یک از پایه ها و متعلقات به نسبت نوع و کاربرد خودشان میتوانند از قیمت های مختلفی برخوردار باشند.

گران ترین پایه ابزار اندازه گیری مدل مغناطیسی میباشد اما بطور کلی تمامی پایه ها یک کارکرد ثابت دارند و آن هم نگهداری ثابت از ابزار های اندازه گیری است.

برای خرید بهترین پایه و متعلقات ابتدا کاربردی که از ان میخواهید را مشخص کنید سپس برای خرید آن اقدامات مورد نیاز را به اجرا بگذارید.

انواع برند پایه و متعلقات

پایه ها و متعلقات نیز مانند سایر ابزار های اندازه گیری در انواع مختلفی از مدل ها و اجناس مختلفی تولید میشوند، از برترین برند های تولید کننده پایه و متعلقات در میان برند های مطرح میتوان اینسایز را معرفی کرد که با رنگ سبز خود در میان تمامی ابزار های تولید شده در جهان ذهن افراد مشغول در صنعت را مختص خود کرده است و بهتر است بدانید که با کیفیت ترین پایه و متعلقات را برای انواع ابزار های اندازه گیری تولید  میکند.

بعد از اینسایز نوبت به برند مطرح آکاد میرسد که چیزی بالغ بر 30 نوع و مدل ابزار اندازه گیری تولید میکند و تنها موضوع مطرح تولیدات آن نیست بلکه کیفیت بسیار بالای محصولاتان میباشد.

محصولات آکاد به کیفیت خود مشهور هستند که سبب میشود این برند در بازار ابزارآلات خود را به بزرگیه سایر برند ها برساند.

فروش پایه و متعلقات

در ایران کمتر جایی پیدا میشود که قیمت را در کنار کیفیت حفظ کند، ابزار سیار تمام کار و تلاش خود را در راستای حفظ کیفیت مذکور و در کنار آن قیمت گذاری بسیار مناسب حفظ کند تا در کنار شما و برای پیشرفت کسب و کارتان یاریتان کند.

ابزار سیار با ارائه ضمانت کالیبراسیون توانسته در بسیاری از زمینه ها صنعتگران عزیز را آسوده خیال کند بابت ابزار هایی که استفاده میکنند.

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی