---- انتخاب برند
---- انتخاب برند
نمایش بیشتر
---- نوع نمایشگر
---- نوع نمایشگر
---- انتخاب دسته بندی
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
---- انتخاب نوع ابزار
---- انتخاب نوع ابزار
نمایش بیشتر
خط کش فلزی اینسایز 7110
خط کش فلزی اینسایز 7110
۹۰,۰۰۰ تومان۲,۵۲۰,۰۰۰ تومان
خط کش دیجیتال اینسایز ISL-A1-1000
خط کش دیجیتال اینسایز ISL-A1
۲۱,۱۹۵,۰۰۰ تومان
خط کش مویی اینسایز 200-4700
خط کش مویی اینسایز 4700
۲,۲۹۵,۰۰۰ تومان
خط کش فلزی اینسایز 7111
خط کش فلزی اینسایز 7111
۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان
خط کش دیجیتال افقی اینسایز 1000-7102
خط کش دیجیتال افقی اینسایز 7102
خط کش دیجیتال آکاد AC-996-040-01
خط کش دیجیتال آکاد 996
۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان۱۰,۴۰۰,۰۰۰ تومان
خط کش دیجیتال آکاد AC-997-000-01
خط کش دیجیتال آکاد 997
۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
خط کش مویی آکاد 01-000-994
خط کش مویی آکاد 994
خط کش فلزی آکاد AC-992-000-01
خط کش فلزی آکاد 992
خط کش فلزی آکاد 01-000-991
خط کش فلزی آکاد 991
خط کش دیجیتال 30 سانتی ال جی گوانگلو 103-812
خط کش دیجیتال ال جی گوانگلو 812
خط کش فلزی آکاد 11-000-990
خط کش فلزی آکاد 990
۹۰,۰۰۰ تومان۷۵۰,۰۰۰ تومان
نمایش بیشتر

خط‌ کش صنعتی

خط‌ کش صنعتی نام وسیله‌ای که به وسیله آن می‌توان خطوط را رسم کرد یا آن‌ها را به وسیله مقیاس مندرج در خط‌ کش اندازه‌گیری کرد. خط ‌کش ها از جنس‌های مختلفی مانند پلاستیک، چوب یا فلزات ساخته می‌شوند. این وسیله که دارای لبهٔ صاف و به شکل خط راست است در ترسیم خط مستقیم مورد استفاده قرار می‌گیرد، یعنی با تکیه دادن مداد یا قلم یا هر وسیله رسام دیگر با لبهٔ آن و کشیدن آن اثری در صفحه پیدا می‌شود که همان خط مستقیم است .

انواع خط کش صنعتی

1.خط‌ کش صنعتی دیجیتال ، تجهیزات اندازه گیری فاصله هستند. با نصب این خط کش دیجیتال بر روی تجهیزات متحرک میتوان میزان جابجایی آنها را بدست آورد. خط کش دیجیتال به ابزاری اطلاق میگردد که میتواند میزان جابه جایی ماشین را با دقت میکرونی اندازه بگیرد و به صورت سیگنال های الکترونی به نمایشگر یا کنترلر دستگاه انتقال دهد. خط کش های دیجیتال با طول های مختلف  (از چند سانتی متر تا حدود یکصد متر) و با تکنولوژیهای مختلف (نوری، مغناطیسی و…) و با ولتاژهای تغذیه متفاوت (5 ولت، 12 ولت، 14 ولت و…) و شکل موج های مختلف سیگنال خروجی (مربعی، سینوسی و…) و شکلهای مختلف فیزیکی عرضه میشوند. سیگنال های خروجی از خط کش دیجیتال یا به نمایشگرها متصل میشنود تا در آن پردازش شده و مستقیما نمایش داده شوند یا اینکه وارد کنترلرها شده و جهت تحلیل میزان جابه جایی، اندازه گیری سعرت و شتاب و… به کار میروند.

2.خط‌ کش صنعتی مویی وسیله ای برای اندازه گیری صافی لبه می باشد. خط کش مویی به نام های گونیا مویی نیز شناخته می شود. از این ابزار در بررسی میزان صاف بودن سطوح استفاده می شود. خط کش مویی در طول های مختلفی از 50 تا 500 میلی متر موجود میباشد.این نوع خط کش یک قطعه فولادی تسمه ای شکل است که سطوح آن را کاملاً صاف و عمود بر هم تراشیده اند و پس از عملیات حرارتی، سنگ زده اند. از این وسیله برای کنترل صافی و هموار بودن سطح استفاده میشود.

3.خط کش فلزی یک نیازمندی برای کشیدن خطوط صاف است.کشیدن خط صاف همیشه یکی از مشکلات بزرگ از کودکی تا بزرگسالی بوده و هست.اما استفاده از خط کش این مشکل را حل نموده است. یکی از لوازم التحریر که برای دانش‌آموزان کاربرد فراوانی دارد خط کش فلزی میباشد. خط کش فلزی وسیله ای است که هم برای دانش‌آموزان هم برای طراحان و هم برای دانشجویان مهندسی و نقشه کشی کاربرد بسیار بالایی دارد.از خط کش فلزی بیشتر برای اندازه‌گیری طولهای کوتاه استفاده میکنند. کار کردن با این خط کش در عین حال که ساده است، باید توأم با دقت باشد. خط کش را به طور مستقیم روی طول مورد نظر قرار دهید، به طوری که لبه خط کش عمود بر لبه مبداء اندازه‌گیری باشد و تیغه خط کش با نَر (در صنایع چوب و درودگری به بُعد در جهت ضخامت قطعه چوب «نَر» کار و بُعد طولی و پهنا «رو»ی کار میگویند.) کار زاویه 90 درجه بسازد.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی