میکروسکوپ دیجیتال اینسایز کد ISM-PM200SB
میکروسکوپ دیجیتال اینسایز ISM-PM200SB
۱۶,۷۸۳,۷۶۷ تومان
میکروسکوپ استریو آکاد SM40
میکروسکوپ استریو آکاد SM40
تماس بگیرید
میکروسکوپ تک چشمی 100 برابر آکاد PM100
میکروسکوپ تک چشمی 100 برابر آکاد PM100
تماس بگیرید
میکروسکوپ دیجیتال اینسایزISD-A100
میکروسکوپ دیجیتال اینسایزISD-A100
تماس بگیرید
میکروسکوپ زوم استریو اینسایز کد ISM-ZS45
میکروسکوپ زوم استریو اینسایز ISM-ZS45
تماس بگیرید
میکروسکوپ تک چشمی 100 برابر اینسایز کد ISM-PM-100
میکروسکوپ تک چشمی 100 برابر اینسایز ISM-PM-100
تماس بگیرید
نمایش بیشتر

میکروسکوپ

میکروسکوپ ابزاری است که می‌تواند تصاویر بزرگ شده از اشیا کوچک را تولید کند و به مشاهده‌گر اجازه می‌دهد نمای بسیار نزدیک از ساختار‌های بسیار کوچک را در مقیاس مناسب برای تحلیل و بررسی در اختیار داشته باشد.میکروسکوپ صنعتی وظیفه بزرگ نمایی اهداف گوناگون جهت دیده شدن در چشم انسان رادارند.این ادوات در حوزه های متنوعی از علوم ، پزشکی وصنعت به کار گرفته میشوند.میکروسکوپ صنعتی در شاخه های گوناگون شامل میکروسکوپهای الکترونی ،میکروسکوپ نوری، اسکنینگ و غیره دسته بندی میشوند .

انواع میکروسکوپ صنعتی

میکروسکوپ تک چشمی دارای یک عدسی چشمی بوده و هنگام کار بایستی با یک چشم به تصویر نگاه نمود و چشم دیگر را بایست بسته نگاه داشت که استفاده  طولانی و مستمر باعث خستگی چشم کاربر میشود.در هنگام کار با میکروسکوپ تک چشمی باید یک چشم را بسته نگه داشت و با چشم دیگر به تصویر نگاه کرد و استفاده طولانی و مستمر از میکروسکوپ صنعتی تک چشمی منجر به خستگی چشم می‌شود.

میکروسکوپ زوم استریو ، که گاهی اوقات میکروسکوپ بازرسی یا جداکننده نامیده می شود ، دارای بزرگنمایی کم و فاصله کاری طولانی است که به کاربران امکان می دهد شی مورد بازرسی را دستکاری کنند. میکروسکوپ زوم استریو حرفه ای با پایه ستون دارای مسافت طولانی کار است تا کاربران را قادر به انجام کار یا دستکاری وسایل بزرگ از جمله برد مدار و وسایل دندانپزشکی کند.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی