سختی سنج پلاستیک آکاد AC-HSM5D
سختی سنج پلاستیک آکاد HSM5D
۱۵,۲۹۲,۵۸۵ تومان
سختی سنج لاستیک آکاد HSM1A
سختی سنج لاستیک آکاد HSM1A
۸,۳۲۱,۱۷۰ تومان
سختی سنج لاستیک اینسایز ISH-SAM
سختی سنج لاستیک اینسایز ISH-SAM
۶,۲۹۹,۳۷۰ تومان
سختی سنج پلاستیک اینسایز ISH-SDM
سختی سنج پلاستیک اینسایز ISH-SDM
۱۱,۵۰۷,۲۶۵ تومان
اینسایزISH-DR150
سختی سنج دیجیتال فلزات اینسایز ISH-DR150
۳۲۹,۳۱۳,۶۰۰ تومان
سختی سنج میکرو ویکرز اینسایز ISH-TDV1000
سختی سنج میکرو ویکرز اینسایز ISH-TDV1000
۵۴۳,۳۶۷,۴۴۰ تومان
سختی سنج ساده فلزات اینسایز ISH-PHB
سختی سنج فلزات اینسایز ISH-PHB
تماس بگیرید
سختی سنج یونیورسال آکاد AC-RBV150C
سختی سنج یونیورسال آکاد RBV150C
تماس بگیرید
سختی سنج دیجیتال فلزات آکاد AC-HR150B
سختی سنج ساده فلزات آکاد HR150B
تماس بگیرید
سختی سنج دیجیتال فلزات آکاد HR150A
سختی سنج دیجیتال فلزات آکاد HR150A
تماس بگیرید
سختی سنج فلزات دیجیتال آکاد AC-HL400B
سختی سنج فلزات دیجیتال آکاد HL400B
تماس بگیرید
سختی سنج فلزات دیجیتال آکاد HL000
سختی سنج دیجیتال فلزات آکاد HL
سختی سنج میکروویکرز آکاد AC-HVS1000M
سختی سنج میکروویکرز آکاد HVS1000M
تماس بگیرید
سختی سنج لاستیک آکاد HS1A
سختی سنج لاستیک آکاد HS1A
تماس بگیرید
سختی سنج لاستیک آکاد AC-HS5D
سختی سنج پلاستیک آکاد HS5D
تماس بگیرید
سختی سنج ساده فلزات اینسایز ISH-MR150
سختی سنج ساده فلزات اینسایز ISH-MR150
تماس بگیرید
سختی سنج ساده فلزات اینسایز ISHL-P100
سختی سنج فلزات اینسایز ISHL-P100
تماس بگیرید
نمایش بیشتر

سختی سنج

سختی سنج

ابزار اندازه گیری سختی سنج چیست؟ سختی سنج ابزار اندازه گیری  دقیق است که برای اندازه زدن دقیق سختی مواد و ابزار های دیگر بکار میرود، این ابزار بقدری در صنایع و بخصوص جواهر سازی تاثیر گذار است که قیمت آن را چیزی بالغ بر 1 تا 300 میلیون میتوان در بازار ابزارآلات مشاهده کرد.

سختی سنج شکل و ظاهر بسیار ساده ای دارد که هم به شکل دیجیتال و هم به شکل عقربه ای در بازار یافت میشود، شما برای دسترسی به بهترین نوع سختی سنج تنها کافیست بتوانید نوع سختی سنج خود را مشخص کنید و در کنار آن برند ابزار های اندازه گیری در قیمت گذاری آنها تاثیر بسیار بالایی دارد، این ابزارها با توجه به تاثیر بسیاری که در بیشتر صنایع دارند.

نحوه کار با ابزار اندازه گیری سختی سنج بسیار ساده میباشد، تنها کافیست قسمت مخالف عقربه را به روی قطعه یا ماده ای که میخواهید سختی آن را بسنجید قرار دهید تا به شما میزان سختی آن را نشا ن دهد.

ابزار سختی سنج با استفاده از اصول دقیق مکانیکی در قطعات خود، به راحتی کارایی مورد نیاز شما را برآورد میکند. سختی سنج در صنایع مختلف و بسیار زیادی مثل فلزات، پلاستیک سازی، قطعه سازی، جواهرسازی استفاده میشود که توانسته در پیشرفت صنایع تاثیر خود را بگذارد.

سختی سنج واحد های اندازه گیری متفاوتی دارد و به نسبت کارایی هر یک در هر بحخش از صنایع یک مدل از کاربرد را نشان میدهند، برای مثال سختی سنج پلاستیک با سختی سنج فولاد متفاوت است.

بررسی انواع سختی سنج

برای بررسی انواع سختی سنجد باید بدانید که این ابزار دقیق اندازه گیری نیز مانند سایر ابزار ها برای خود یک واحد اندازه گیری دارد که برای هر دسته خاص متفاوت است و بر همین اساس هم انواع مختلفی پیدا میکند.

بیشترین نوع استفاده از ابزار سختی سنج در بخش تولیدات پلاستیک و فولاد و بطور کلی فلز میباشد که در ادامه درباره هر یک از آنها به شکل مختصر برایتان توضیحات خلاصه ای میدهیم تا سبب آشناییت بیشتر شما با ابزار سختی سنج شویم:

  • سختی سنج پلاستیک
  • سختی سنج فولاد
  • سختی سنج فلزات
  • سختی سنج الماس

هر یک از موارد بالا در دسته خود بکار میروند، یعنی برای تولید انواع پلاستیک افراد با استفاده از یک سختی سنج پلاستیک این کار را انجام میدهند، یا برای افرادی که در صنایع فولادی کار میکنند، قطعا میزان سختی و تحمل فشار قطعه مورد نظر برایشان اهمیت بسیار بالایی دارد پس باید دقیق تر از یک سختی سنج معمولی باشد.

قیمت و خرید سختی سنج

در تعیین قیمت سختی سنج یا خرید سختی سنج باید معیار هایی که لازم دارید را بدانید! قیمت هر نوع ابزاری بستگی به نوع کاربرد آن دارد که میتواند تعیین کننده قیمت گذاری آن در بازار باشد، یکی دیگر از عوامل موثر در افزایش یا کاهش قیمت یک ابزار اندازه گیری برند تولید کننده آن است، در حال حاضر گران ترین قیمت در میان تمامی برند های تولید کننده ابزار اندازه گیری سختی سنج را آسیمتو دارد.

قیمت هیچ یک از ابزار ها در کشورمان ثابت باقی نمیماند چرا که نوسانات بازار سبب میشود تا تولید کنندگان افزایش قیمت داشته باشند و به تبع آن فروشندگان نیز قیمت ان را افزایش میدهند.

برای داشتن خرید موفق برای داشتن یک ابزار اندازه گیری سختی سنج بهترین کار آن است که شما از فروشنده ای این ابزار را تهیه کنید که بتواند با کمترین سود ممکن اما ابزاری اصل و اورجینال را به شما ارائه دهد.

خرید سختی سنج مناسب نیازمند داشتن اطلاعات کافی در زمینه ابزار ها دارد که میتواند برای شما یک خرید موفقیت آمیز را به وجود آورد، مشاوران ما در ابزر سیار آماده ارائه راهنمایی جهت خرید بهترین نوع سختی سنج با توجه به شغل شما هستند.

برند های تولید کننده سختی سنج و بهترین آن

ابزار های اندازه گیری توسط بسیاری از برند های مطرح در جهان که در حیطه و زمینه کاری ابزارآلات فعالیت دارند کار میکنند و با استفاده از بهترین متریال درجه یک توانسته اند این ابزار را روانه بازار کنند تا مشاغل صنعتی از استفاده آن بهره ببرند.

برترین برند سختی سنج در کشور ما به شکل زیر معرفی میشوند:

سختی سنج اینسایز
سختی سنج آسیمتو
سختی سنج آکاد

 

در میان استفاده کنندگان از انواع ابزارآلات شما نام هر یک از برن ده ای نام برده شده را حداقل برای یکبار هم که شده باشد شنیده اید، محبوبیت آنها بی دلیل نسیت و بخاطر طراحی دقیق تمامی ابزار ها میباشد.

برای بررسی دقیق تر میتوانید نسبت به هر یک از این برند ها تحقیقات لازمه را بدست آورید.

خرید سختی سنج با بالاترین کیفیت

در نهایت تمامی صنعتگران بدنبال ابزاری هستند که در کنار کیفیت بالای خود، قیمت مناسبی هم داشته باشد، چرا که استفاده از ابزار های اندازه گیری برای مدتی طولانی مورد استفاده قرار میگیرد و شما نیاز به یک سختی سنجی دارید که بتواند مدتی طولانی برای شما بدون خطا کار کند، بنابراین اصل بودن کالا و ضمانت کالیبراسیون این اطمینان را به شما میدهد تا بهترین استفاده را از سختی سنج داشته باشید.

تمامی ویژگی های یک فروشگاه ابزارآلات در ابزارسیار جمع شده اند تا صنعت و کسب و کار شما را گسترش دهد و در کنار شما سبب پیشرفتتان شود. ابزار سیار یاری رسان ابزارکاران.

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی