کولیس ساعتی 15 سانتی اینسایز ۱۵۰A-۱۳۱۲
کولیس ساعتی اینسایز 1312
۲,۴۶۹,۸۵۲ تومان۴,۹۳۹,۷۰۴ تومان
کولیس ساعتی 20 سانت اینسایز 1311-200A
کولیس ساعتی اینسایز 1311-A
۲,۸۰۶,۶۵۰ تومان۵,۷۲۵,۵۶۶ تومان
کولیس ساعتی 15 سانتی ال جی گوانگلو 171-132A
کولیس ساعتی ال جی گوانگلو 171
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان۳۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کولیس ساعتی 8 اینچ اینسایز 8-1311
کولیس ساعتی اینچی اینسایز 1311
کولیس ساعتی 6 اینچ کولیس ساعتی 6 اینچ اینسایز 6-1314
کولیس ساعتی اینسایز 1314
کولیس ساعتی 8 اینچ اینسایز 8-1314
کولیس ساعتی اینچی اینسایز 1314
کولیس پایه دار ساعتی 60 سانتی کنتور دار اینسایز 600-1351
کولیس پایه دار ساعتی کنتور دار اینسایز 1351
نمایش بیشتر

کولیس ساعتی

کولیس ساعتی

کولیس ساعتی ابزاری دقیق برای اندازه گیری است که بعد از کولیس های معمولی و قبل از کولیس دیجیتال به مرحله تولید رسید و توانست در طول مدت زمان کوتاهی استقبال بسیاری را ازان خود کند. این محصول با کیفیت یک تفاوت با کولیس معمولی دارد، کولیس ساعتی یا به اصطلاح عقربه ای از یک حالت کرنومتر کلاسیک و به شکل ساعت در کنار صفحه اندازه گیری خود برخوردار است که با یک عقربه بسیار کوچک شما را قادر به خواندن تمامی اندازه های ریز و درشت میکند.

کولیس عقربه ای محبوبیت بسیاری در سازندگان قطعات خوردرو پیدا کردف بخصوص کارگاه های صنعتی که به شغل تولید قطعات مشغول هستند، چرا که با این ابزار خطای اندازه گیری شما نهایتا به یک دهم میلیمتر میرسد که باعث میشود دقت اندازه گری افزایش یابد و زمینه فعالیت شما در زمینه تولید گسترش یابد.

کسانی که در امر صنعتی مشغول به فعالیت هستند، اصولا کیفیت ابزاری که از آن استفاده میکنند برایشان حائز اهمیت است، چون این ابزارآلات، چه تراشکاری باشد و چه اندازه گیری استفاده مکرر و بسیار در عرصه کاری صنعتگران خواهد داشت، بنابراین ابزار مورد استفاده باید مقاومت خوبی از خود نشان دهد.

پس بهتر است نسبت به خرید یک ابزار اندازه گیری دقیق خوب تحقیق کنید تا بهترین آنها را برای خود برگزینید، در میان انواع کولیس دیجیتال، ساعتی و معمولی میتوانید فیلد و حیطه کاری را در نظر بگیرید سپس به خرید هر یک از آنها اقدام نمایید.

کولیس ساعتی در حقیقت یک ابزار با دقت اندازه گیری بالا است که نسبت به کولیس دیجیتال قیمت کمتری دارد اما کارایی ان تفاوت دو چندانی نخواهد داشت.

 

قیمت و خرید کولیس ساعتی(عقربه ای)

بطور کلی کولیس بخاطر دقت اندازه گیری که دارد و مدت زمانی که رای تولید آن صرف میشود، قیمت بالایی دارد پس این محصول میتواند در بازار ابزارفروشان قیمت های متنوع و متفاوتی دارد و اگر شما دقت و مقایسه را بکارنبرید، نمیتوانید ابزار اندازه گیری خوب و کاربردی را برای خود تهیه کنید، به همین خاطر بهتر است قبل از هر چیز نسبت به اصالت و اورجینال بودن ابزار تحقیقت لازمه را انجام دهید، سپس قیمت بیان شده را با سایر قیمت ها مقایسه نمایید تا با اطمینان کامل خرید خود را نهایی کنید، در نهایت میتوان گفت بهترین روس برای استفاده از بهترین نوع خرید میتواند این باشد که شما یک فروشگاه معتبر و با سابقه را دریابید تا در انتخاب محصول شما را راهنمایی کند و یک ابزار با کیفیت بالا و اصل به شما ارائه دهد.

خرید کولیس عقربه ای اصل

ابزارسیار افتخار این را دارد که در کنار یک قیمت مناسب برای کولیس ساعتی، این ابزار اندازه گیری دقیق را با ضمانت اصل بودن کالا و در برخی از برندها، با ضمانت کالیبراسیون خدمت شما ارئه دهد تا بتوانید بهینه ترین استفاده را از این وسیله در کارگاه، تولیدی و هر زمینه صنعتی دیگری داشته باشید.

برند کولیس ساعتی

برند های محبوب تولیدی ابزار اندازه گیری دقیق اصولا تمامی انواع یک ابزار را در مرحله تولید خود مینشانند تا از تمامی انواع آن برای عرضه در بازار موجو داشته باشند، برای همین موضوع است که میتوان گفت برند محبوب صنعتگران یعنی اینسایز و آکاد کولیس ساعتی و عقربه ای را تولید میکنند.

از برند های مطرح دیگر میتوان به  کیو ال آر، ورکا، آلاتا پلاس اشاره کرد که در لیست پیشرو ها قرار میگیرند.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی