مجموعه ابزار تراشکاری فلای ایگل

لوگو برند فلای ایگل

FLY EAGLE Drill Chuck

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
سه نظام دریل آچاری 1-13 میلی متر فلای ایگل FLY EAGLE-J2113-B16
سه نظام دریل آچاری فلای ایگل 13 میلی متر (B16)J2113
۳۸۰,۰۰۰ تومان
سه نظام دریل آچاری 1-10 میلی متر فلای ایگل FLY EAGLE-J2110-3/8
سه نظام دریل آچاری 1-10 میلی متر فلای ایگل FLY EAGLE-J2110-3/8
۹۵,۰۰۰ تومان
نمایش بیشتر

معرفی برند فلای ایگل FLY EAGLE

برند ابزار برش و تراش فلای ایگل نامی معتبر در صنعت ابزارآلات است که راه حل های دقیق و نوآورانه ای را برای نیازهای مختلف تراشکاری ارائه می دهد. این شرکت با سالها تجربه و تخصص خود را به عنوان تولید کننده و تامین کننده پیشرو ابزارهای تراش در سراسر جهان معرفی کرده است. این برند بیش از 30 سال است که در این عرصه پا به میان گذاشته و میتوان گفت در میان تولید کنندگان و عرضه کنندگان ابزار های تراشکاری حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

ابزارهای تراشکاری با کیفیت بالا: در Fly Eagle، به تولید ابزارهای تراشکاری با کیفیت بالا که مطابق با سخت‌ترین استانداردهای صنعت هستند، افتخار آفرینی میکنند. فرآیندهای ساخت پیشرفته و استفاده از مواد درجه یک دوام و عملکرد محصولات را تضمین می کند و آنها را به بهترین انتخاب برای حرفه ای ها در صنعت تولید ابزارآلات تراشکاری تبدیل می کند.

طیف متنوعی از محصولات: Fly Eagle طیف متنوع و گسترده ای از ابزارهای صنعتی و دستی برش و تراش را برای پاسخگویی به کاربردها و صنایع مختلف ارائه می دهد. از آسیاب‌ها و مته‌های کاربید جامد گرفته تا درج‌های شاخص و نگهدارنده ابزار، خط تولید ما برای رفع چالش‌های مختلف برش به طور موثر و کارآمد طراحی شده است.

نوآوری و تحقیق: فلای ایگل به نوآوری مستمر اعتقاد دارد و سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه انجام میدهد. تیم اختصاصی مهندسین و کارشناسان این برند به طور مداوم برای بهبود محصولات موجود و معرفی راه حل های برش جدید و پیشرفته که جلوتر از منحنی هستند، کار می کنند.

چه در صنعت هوافضا، خودرو، ماشین‌کاری یا هر صنعت مرتبط با برش هستید، شرکت ابزار برش فلای ایگل ابزار مناسبی برای بهینه‌سازی فرآیندهای برش شما و ارتقای بهره‌وری شما به ارتفاعات جدید دارد. دقت و نوآوری را که ما را در بازار ابزارهای برش متمایز می کند، تجربه کنید.

محصولات برند فلای ایگل

شرکت فلای ایگل محصولاتو ابزارآلات بسیاری در زمینه تراشکاری و برشکاری دارد که میتواند بسیاری از نیاز های صنعتگران و تولید کنندگان قطعات فلزی را برطرف کند، بنابراین یک انتخاب مناسب برای بسیاری از دسته صنعتگران و کارپیشگان تراشکاری میباشد.

از دسته محصولات برند فلای ایگل پرفروش ترین ها و کاربردی ترین دسته این محصولات را در جدول زیر برایتان قرار داده ایم:

  • سه نظام
  • دریل

از انواع مهمترین محصولات برند فلای ایگل هستند.

نماینده فروش فلای ایگل

فلای ایگل در ایران نمایندگی فروش محصولات دارد و شما برای دسترسی به این طیف وسیع محصولات میتوانید به راحتی هم بشکل حضوری و هم مجازی از دسترسی به این محصولات از طریق ابزارسیار اقدام نمایید. نمایندگی رسمی فروش ابزار تراشکاری برند محبوب فلای ایگل در ایران، ابزار سیار میباشد، که توانسته در طول مدت زمانی کوتاه اعتبار گسترده ای را از طریق رضایت مشتریان بدست اورد.

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی