مجموعه ابزار تراشکاری تاکیمساش

لوگو برند تاکیمساش

TAKIMSAS Cutting Tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
هیچ داده ای یافت نشد

برند تاکسیماش TAKSIMAS

شاید تا بحال نام یکبرند و شرکت معتبر ترکیه ای به گوشتان نخورده باشد که در زمینه تولید ابزار تراشکاری و برشکاری فعالیت کند اما اینبار تاکسیماش تحت عنوان یک شرکت ترکیه ای تولید کننده ابزار تراشکاری و برشکاری تمام تصورات عموم افراد را مختل کرده است.
این برند محبوب در کشور ترکیه فعالیت میکند و برخلاف تصورات صنعتگران محصولات آن ازکیفیت بسیار مرغوب و خوبی برخوردار میباشد که باعث شده نگاه بسیاری از استفاده کنندگان به آن جذب شود.

شاید کمتر کسی باشد که کشور ترکیه را بجز زمینه لباس و پارچه در زمینه و امر تولیدات صنعتی بشناسد، اما با افتخار اینجاییم تا بگوییم که محصولات یکی از معروف ترین شرکت های کشور ترکیه در زمینه صنعتی را در ایران موجود داریم و هر کسی توان دسترسی به این محصولات را دارد.

این برند محبوب با بیش از بیست سال سابقه درخشان در امر تولیدات صنعتی و بخصوص تخصص ویژه در ابزار تراشکاری توانسته بخش عمده ای از بازار کشور خود را بدست بگیرد و به کشورمان ایارن هم صادرات انجام بدهد.

برخلاف چیزی که میتوان انتظار داشت قیمت محصولات برند تاکسیماش بسیار مناسب بوده و در مقایسه با کیفیت بینظیر محصولات و مواد اولیه بکار رفته درآن، کاملا به صرفه و اقتصادی است.
در مقایسه با دیگر شرکت ها خارجی، برند تاکسیماش ترکیه توانسته محبوبیت بالایی در میان تولیدکنندگان و تراشکاران کشورمان بدست آورد و با عرضه محصولاتی با کیفیت بالا و طول عمر زیاد، فعالیت خود را در سطح کشور گسترش داده است.

یکی از معیار های مهم افراد در انتخاب و خرید ابزار تراشکاری طول عمر و مقاومت آن است تا میزان و مدت زمان استفاده در آن را افزایش دهد، چه انتخابی میتواند با تاکسیماش رقابت کند؟

محصولات برند تاکسیماش

این شکرت انواع ابزار تراشکاری را به بازار عرضه میکند و افراد به طیف گسترده ای از تنوع و انواع وسایل تراشکاری و برشکاری دسترسی دارند که ما در ادامه قصد داریم با معرفی برتین ابزار های برند تاکسیماش برای شما عزیزان، با این برند بیشتر آشنایتان کنیم.

انواع مته انواع ابزار فرز ترمومتر

 

مته تراشکاری

یکی از ابزارهای مهم و پرکاربرد در صنعت ماشینکاری است که برای حفر سوراخ‌ها در مواد مختلف به‌کار می‌رود. این ابزار با شکل ظاهری مشابه مته‌های عادی است، اما دارای ویژگی‌ها و ساختاری متفاوت است که به طور خاص برای تراشیدن و حفر سوراخ‌ها به‌کار می‌رود.

ابزار فرز کاری

یکی از ابزارهای مهم و حیاتی در صنعت ماشینکاری است که برای انجام عملیات‌های فرز بر روی مواد مختلف به‌کار می‌رود. این ابزارها با طراحی‌ها و ویژگی‌های مختلف، قابلیت انجام فرز کاری دقیق و دقت بالا را فراهم می‌کنند. ابزار فرز کاری به‌صورت دوار یا برقی کار می‌کند و در ماشین‌های فرز کاری به‌کار می‌رود.

موارد ذکر شده و شرح داده شده از برترین محصولات شرکت تاکسیماش ترکیه در ایران میباشند که بخش وسیعی از فروش ابزار تراشکاری را بدست گرفته اند.

نماینده فروش ابزارآلات برند تاکسیماش

اگر بدنبال ابزار تراشکاری ترکیه ای با قیمت مناسب در ایران میگردید، ابزار سیار انتخاب برتر شماست، چرا که با ارتباط مستقیم با شرکت تولید کننده و عرضه وسایل و ابزار تراشکاری اورجینال توانسته در این امر به شما عزیزان یاری برساند و بتواند در کنار شما و به همراه شما در تسریع کار و گسترش کسب و کارتان کمک رسان عمل کند.

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی