مجموعه ابزار تراشکاری یوتکس

لوگو برند یوتکس

UTEX Twist Drill Bits

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
هیچ داده ای یافت نشد

معرفی برند یوتکس UTEX

برند یوتکس، به عنوان یکی از برجسته‌ترین نام‌ها در عرصه تولید ابزارهای تراشکاری، ارتقاء نوآوری و کیفیت را به همراه دارد. با گذشت سال‌ها از تأسیس، یوتکس توانسته است به عنوان یک پیشرو در توسعه و تولید ابزارهایی با دقت و کارایی بی‌نظیر به شناخته شود.

یوتکس با ترکیب هنر تراشکاری سنتی و فناوری نوین، ابزارهایی را به وجود آورده است که در جهت ارتقاء فرآیندهای تراشکاری پیشرو هستند. با تمرکز بر تحقیق و توسعه، یوتکس به طراحی و تولید ابزارهایی با قابلیت‌های بی‌نظیر پرداخته است.

معیار اصلی برند یوتکس بر تولید ابزار هایی با طراحی مدرن اما مقاومت و استحکام بسیار بالا میباشد، تمامی لوازم صنعتی تولید شده در این مجموعه از نظر رعایت استاندارد های بین المللی و ضمانت کیفیت مطلوب تایید شده میباشند و میتوان گفت از برترین ها در دسته تولیدکنندگان وسایل تراشکاری میباشد.

محصولات برند یوتکس

مته از برترین محصولات برند یوتکس است و مته کوبالت از میان تمام مته ها تخصصی تر به مرحله تولید میرسد.

محصولات تراشکاری شرکت یوتکس از تنوع بسیار بالایی برخوردار است، اللخصوص تمرکز این تولیدکننده قطعات مخصوص حرفه تراشکاری، تولید بیشترین تنوع در بخش مته است.

 

مهمترین محصول برند یوتکس مته کبالت است چرا که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و همین مورد به خصوصیات و ویژگی های این محصول شرکت یوتکس می افزاید. استفاده از متریال و مواد اولیه درجه یک در ساخت مته کبالت توسط برند یوتکس سبب میشود تا استحکام و دوام بالا این محصول نسبت به سایر برند ها تا حد چشمگیری افزایش پیدا کند. ویژگی بارز مته کبالت مقاومت در برابر سایش بیش از حد و آسیب ندیدن در حرارت بالا است.

 

 

 

نمایندگی فروش ابزارهای تراشکاری برند یوتکس

نماینده فروش محصولات اصلی و اورجینال برند یوتکس در ایران، ابزارسیار است که با دادن اطمینان خاطر به شما عزیزان در رابطه با قیمت، شما را در امر تکمیل کردن وسایل تراشکاری خودتان کمک میکند و در کنار شماست.

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی