---- انتخاب برند
---- انتخاب برند
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
عمق سنج دیجیتال 2.5 سانتی اینسایز 1140-25
عمق سنج دیجیتال اینسایز 1140

۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان

عمق سنج ساعتی اینسایز 2341-101A
عمق سنج ساعتی اینسایز 2341-101A
عمق سنج دیجیتال اینسایز 2141-202A
عمق سنج دیجیتال اینسایز 2141
عمق سنج معمولی آکاد 12-030-176
عمق سنج معمولی آکاد 12-030-176
عمق سنج معمولی آکاد 11-000-177
عمق سنج معمولی آکاد 177
عمق سنج دیجیتال آکاد 11-000-171
عمق سنج دیجیتال آکاد 171
عمق سنج دیجیتال آکاد 11-001-176
عمق سنج دیجیتال آکاد 11-001-176
عمق سنج دیجیتال اینسایز 1141-150A
عمق سنج دیجیتال اینسایز 1141
عمق سنج معمولی اینسایز 2001-1240
عمق سنج معمولی اینسایز 1240
عمق سنج دیجیتال آکاد 00-000-293
عمق سنج دیجیتال آکاد 293
عمق سنج دیجیتال اینسایز 25-1145
عمق سنج دیجیتال اینسایز 25-1145
عمق سنج دیجیتال 15 سانتی ال جی گوانگلو 101-121
عمق سنج دیجیتال ال جی گوانگلو 121
عمق سنج ساعتی آکاد 00-300-292
عمق سنج ساعتی آکاد 300-000-11
عمق سنج ساعتی آکاد 21-000-179
عمق سنج ساعتی آکاد 179
عمق سنج دیجیتال 2.5 سانتی اینسایز 1140-25
عمق سنج دیجیتال اینسایز A25-1145

عمق سنج

عمق سنج ابزاری برای اندازه گیری دقیق تمامی حفره ها، شیار ها و هر نوع سوراخی در صنایع ساتختمان سازی، ماشین سازی، ساخت قطعات استفاده میشود. عمق سنج ها با استفاده از آلیاژ های مخصوص تولید میشوند و اندازه های آن تقریبا به یک شکل و اندازه میباشد.

در حال حاضر بسیاری از برند ها عمق سنج را با یک اندازه استاندارد تولید میکنند، دقت اندازه گیری در عمق سنج باید بشدت بالا باشد تا هیچگونه عیب و ایرادی در آینده برای قطعه یا سری تولید یک وسیله پیش نیاید.

نحوه کار با ابزار عمق سنج بگونه ای است که شما تنها کافیست فک ابزار را بر روی سطح مورد نظر جهت اندازه گیری عمق بگذارید تا به شما با واحد اندازه گیری دقیق، عمق مورد نظر را نشان دهد.

بررسی و معرفی انواع عمق سنج

ابزار دقیق اندازه گیری عمق سنج انواع بسیار زیاد و متنوعی دارد که هریک با توجه به نوع ساختار خود در یک صنعت وزمینه استفاده میشوند. در ادامه برای شما بشکل مختصر هر کدام را توضیح میدهیم:

عمق سنج دیجیتال : عمق سنج دیجیتال عمدتا تنها اختلافی که با عمق سنج معمولی یا همان ساعتی دارد بر این است که صفحه نمایشگر آن با استفاده از نمایشگر دیجیتال و پردازشگر های برقی، بروی یک صفحه دیجیتال برای  شما نمایش میدهد.

عمق سنج ساعتی(معمولی): همانطور که از نام این عمق سنج میتوان متوجه شد، معمولی ترین نوع این ابزار اندازه گیری میباشد که با استفاده از یک صفحه ساعتی شکل و عقربه ای به شما عمق هدف را نمایش میدهد.

کولیس عمق سنج: بیشتره ابزارفروشان و افرادی که با انواع کولیس آشنا هستند میدانند کهخ شکل ظاهری عمق سنج به چه شکل است، حال بیایید در نظر بگیرید که یک عمق سنج با ظاهر کولیس به چه شکل میشود، کولیس عمق سنج با صفحه دیجیتال به شما عمق اندازه گیری شده را نمایش میدهد و شما میتوانید از روی آن صفحه اعداد را بخوانید.

خرید عمق سنج

اگر قصد خرید هر یک از مدل های عمق سنج را دارید بهتر است نسبت به نوع کاربری آنها و زمینه استفاده از عمق سنج خود اطلاعات کسیری داشته باشید، اصولا عمق سنج ها هر یک در زمینه ای بخصوص خود را نمایان میکنند و این سبب راحتی کار بسیاری از افراد شده است.

خرید عمق سنج خوب نیازمند دانستن بسیاری از معیار ها میباشد که میتواند برای شما بهترین خرید را رقم بزند تا ابزار اندازه گیری با دوام و مناسبی برای کار خودتان تهیه کنید.

دقت اندازه گیری، به یاد داشته باشید که مهمترین علت استفاده از تمامی ابزار های اندازه گیری نمایش دقیق اعدادی است که با چشم نتوان آن را دید و تخمین زد، به همین علت دقت اندازه گیری عمق سنج باید بالا باشد.

برند عمق سنج، آیا میتوانید سایپا را با بنز مقایسه کنید، قابل قیاس نیستند، در ابزارآلات هم به همین شکل است، هرچه برند محبوب تر باشد کیفیت بالاتری دارد و در نتیجه محصول بهتری را به شما ارائه میدهد.

نوع و مدل ابزار،  مهمترین بخش در خرید عمق سنج میباشد، چرا که این مورد شامل مواقعی است که شما در یک حیطه تخصصی و صنعتی مشغول بکار هستید، پس در نتیجه باید ابزاری را انتخاب کنید که بهترین بهره را نسبت به آن ببرید.

قیمت عمق سنج و معرفی برند های آن

قیمت عمق سنج بر اساس بسیاری از چیز ها تعیین میشود و ممکن است آن را از بین 500 هزارتومان تا 100 میلیون تومان متغیر کند، حال این اختلاف قیمت به چه علت میتواند باشد؟

دو مورد در ایجاد اختلاف بین قیمت های عمق سنج موثر است، یکی برند تولید کننده ابزار است که نام برند حک شده بروی ابزار میتواند تا میلیون ها تومان به آن اعتبار ببخشد، دیگری هم نوع ابزار است، یعنی عمق سنج دیجیتال با عمق سنج ساعتی قیمتش متفاوت است.

 

برندهای سازنده انواع عمق سنج

از میان صدها شرکت و برندی که بصورت تخصصی بر روی تولید ابزار های اندازه گیری فعالیت میکنند تنها چند نام هستند که در ابزار عمق سنج محبوبیت بالایی پیدا کرده اند، یکی از آنها برند محبوب سبز رنگ اینسایز میباشد که نام آن گویای تولیدات دقیق این شرکت است، دیگیری برند آکاد است که با رنگ  آبی ابزار های خود را روانه بازار میکند و امروزه روز یکی از بهترین های این عرصه شده است.

اینسایز آکاد

 

فروش انواع عمق سنج

برای خرید یک عمق سنج خوب و با کیفیت که اورجینال هم باشد نیاز به جایی دارید که فروش این ابزار اندازه گیری را انجام میدهد، حال باید دانست که فروش ابزار عمق سنج نیاز مبرمی به تخصص دارد و هر فروشگاهی نسبت به بر آورد این نیاز نمیتواند اقدامات لازم را انجام دهد.

ابزارسیار فروشنده رسمی انواع عمق سنج و وارد کننده تمامی ابزار های آکاد و اینسایز با ارائه محصول و ابزار درجه یک به شما عزیزان، در راستای پیشرفت صنعتی همواره پشتیبان شماست.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی