مجموعه ابزار تراشکاری کستاک

لوگو برند کستاک

KESTAC Twist Drill Bits

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
مته کبالت 8% روکش دار کستاک KESTAC-HSSCO-8%
مته کبالت 8% روکش دار کستاک KESTAC-HSSCO-8%
۱۲,۸۰۰ تومان۷۲۰,۰۰۰ تومان
نمایش بیشتر

معرفی برند KESTAC

آیا بدنیال محصولات با کیفیت بالا و پیش زمینه ای قوی میگردید تا در زمینه تراشکاری به شما کمک کند؟ ابزار های تراشکاری کستاک راه حل شماست تا بتوانید با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین ابزارها به راحتی و در کمترین زمان ممکن به سرعت عمل بالا دسترسی پیدا کنید.

برند کستاک با چند دهه تجربه در امر تولیدات صنعتی، میتواند یکی از برترین گزینه ها در زمینه ابزار تراشکاری برای شما صنعتگران و مصرف کنندگان عزیز باشد.

استفاده از طراحی مدرن در تولیدات این برند محبوب توانسته اعتماد قشر کثیری از استفاده کنندگان را به خود جلب کند، همچنین بهره بردن از مواد اولیه و خام درجه یک میتواند یک عامل برتری برای این برند نسبت به سایر کارخانجات تولید کننده وسایل صنعتی باشد.

این برند در کشورمان ایران در دسترس است و همواره رضایت مشتریان خود را از اصول کاری قرار داده است تا قبل از هرچیزی بتواند به رضایتمندی افراد استفاده کننده دست پیدا کند.

محصولات و ابزار های تراشکاری برند کستاک

ابزارهای تراش ابزاری ضروری در دنیای تولیدات صنعتی و ماشین‌کاری هستند که ابزاری برای شکل‌دهی و اصلاح مواد مختلف با دقت و کارایی فراهم می‌کنند. برند کستاک به ارائه طیف گسترده ای از ابزارهای تراشکاری که برای صنایع و کاربردهای مختلف پاسخگو هستند، افتخار می کند. ابزارهای تراش کستاک با تمرکز بر دقت و عملکرد، متخصصان را قادر می سازد تا به نتایج برتر در فرآیندهای ماشینکاری خود دست یابند.

محصولات برند کستاک در زمینه تراشکاری میتواند به چند دسته بزرگ تقسیم بندی شود که ابزار های مهم در این زمینه هستند و میتوانند تا حدود بسیاری نیاز های افراد در این عرصه ها را رفع کند و تراشکاران دیگر نیازی به استفاده از ابزار های چندین برند نباشند.

مته مته کبالت

 

نماینده فروش محصولات و ابزار های تراشکاری برند کستاک

ابزارسیار یک مرجع کامل برای خرید ابزار های تراشکاری برند کستاک با قیمت بسیار مناسب میباشد که به شکل کاملا قانونی ابزار های اورجینال و اصلی ثبت شده توسط برند های مختلف را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید بهترین استفاده را از این محصولات داشته باشید.

تمامی محصولات نام برده شده در لیست خدمات و ابزارآلات ابزارسیار قرار میگیرد و ما مفتخریم تا به شما بگوییم در امر توزیع بهترین ابزار های اندازه گیری و تراشکاری توانسته ایم با گردهم آوردن برترین برند ها از سرتاسر جهان، بهترین ابزار را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی