مجموعه ابزار تراشکاری باهکو

لوگو برند باهکو

BAHCO Cutting Tools

---- انتخاب دسته بندی
---- انتخاب دسته بندی
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
هیچ داده ای یافت نشد

معرفی برند باهکو bahco

برند باهکو یکی از برندهای مطرح در صنعت تولید ابزارهای برشکاری و تراشکاری است. این برند با تاریخچه‌ای بلند و پرافتخار در این صنعت فعالیت می‌کند. تأسیس باهکو به دهه 1960 بازمی‌گردد و از آن زمان تاکنون موفق به رشد و پیشرفت چشمگیری شده است.

هرچند که لوگو این شرکت در سال 1986 به وجود آمده و از آن پس نمادی از کیفیت و موفقیت قرار گرفته است، اما باید گفت که از ابتای تاسیس این برند، میتوان به ر احتی عنوان کرد که این شرکت توانسته در میان رقیبای خود پیشرفت بسیاری داشته باشد وبتواند در امر تولید ابزار تراشکاری و برشکاری بسیار عالی عمل کند.

باهکو با تمرکز بر کیفیت و دقت، محصولات با استانداردهای بالا و عملکرد مطمئن را تولید می‌کند. از ابتدا تأسیس، این برند تلاش کرده است تا با توجه به نیازها و خواسته‌های کاربران، ابزارهای حرفه‌ای و مقاومی ارائه دهد که بتواند در فرآیندهای تولیدی مختلف با کارایی بالا عمل کند.

باهکو با داشتن نیروی انسانی مجرب و تخصصی، محصولات با کیفیت و مشتری‌مداری، به عنوان یک نام برجسته در صنعت تولید ابزارهای برشکاری و تراشکاری به شمار می‌آید. این برند با رویکردی نوآورانه و حرفه‌ای به رشد و پیشرفت این صنعت کمک می‌کند و نقش مهمی در تأمین نیازهای بازارهای داخلی و خارجی دارد.

محصولات برند باهکو bahco

برند باهکو میتواند به عنوان یکی از برترین برند ها در زمینه صنعت نام خود را در سطح جهانی به ثبت برساند، چرا که بعد از تاسیس آن از همان ابتدا کیفیت را برتر نسبت به قیمت قرار داده و توانسته در میان تمامی مشتریان و مصرف کنندگان خود مطرح واقع شود.
از مهمترین محصولات برند باهکو باید گفت موارد زیر محبوب ترین ها محسوب میشوند:

محصولات موجود برند باهکو در ایران تنها تیغ اره نواری میباشد.

 

برقو، تیغ اره، تیغچه و تیغچه بند، حدیده و دسته حدیده، سه نظام و دنباله سه نظام، قلم و چکش تخریب، کولت و فشنگی و کولت گیر، گردبر و دنباله گردبر، هولدر اینسرت تراشکاری، هلی کویل، قلاویز و دسته قلاویز، قلاویز دستی، قلاویز ماشینی، جعبه حدیده قلاویز، فرز، فرز اره ای، فرز انگشتی، فرز پولکی، فرز دم چلچله ای، فرز فرم، مته و ست مته، جعبه مته، مته ته گرد، مته خزینه، مته دیوار (الماسه)، مته کونیک (مورس)، مته شیشه (سرامیک)، مته برگی (پروانه ای)، مته مرغک، مته گازور، مته مخروطی (کاجی).

 

چرا ابزار سیار را انتخاب کنیم؟

تمامی محصولات معرفی شده در زیرمجموعه تولیدات برند باهکو هستند و میتوان گفت بیشترینتنوع در میان برند ها و شرکت های تولید کننده صنعتی در زمینه تراشکاری میباشد که ابزار سیار تمامی موارد را در لیست محصولات خود قرار داده است و با رساندن محصولات اورجینال و درجه یک واصلی به شما در زمینه تسریع فعالیت خودتان، کمک میرساند.

چرا ابزار سیار ؟ پاسخ به این سوال بسیار راحت و آسوده میباشد چرا که شرکت ابزار سیار با جمع آوری تمامی محصولات برند های محبوب در زمینه ابزار تراشکاری تواسنته یکی از فروشندگان مطرح ابزارآلات در کشورمان ایران بشود.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی