میکرومتر عمق سنج (میکرومتر صلیبی) آکاد 01-000-391
میکرومتر عمق سنج (میکرومتر صلیبی) آکاد 391
۸,۵۹۲,۵۱۳ تومان۱۵,۵۳۱,۹۲۳ تومان
میکرومتر عمق سنج دیجیتال (میکرومتر صلیبی) اینسایز 3540-300
میکرومتر عمق سنج دیجیتال (میکرومتر صلیبی) اینسایز 3540
۳۵,۶۱۳,۲۷۰ تومان
نمایش بیشتر

میکرومتر عمق سنج (صلیبی)

میکرومتر عمق سنج

میکرومتر عمق سنج که به نام میکرومتر صلیبی نیز شناخته شده است، یکی از دقیق‌ترین ابزارهایی است که این روزها در صنایع و کارگاه‌های مختلف از آن استفاده میشود. از این ابزار برای تعیین ابعاد دقیق عمق پله، انواع شیار و سوراخ استفاده مینمایند.

میکرومتر عمق‌سنج یک ابزار اندازه‌گیری دقیق است که برای اندازه‌گیری عمق داخلی یک سوراخ یا شیار دقیقاً به کار می‌رود. این ابزار به صورت عمودی در سوراخ یا شیار قرار گرفته و اندازه‌گیری دقیقی از عمق آن انجام می‌شود. معمولاً دارای نشانگری برای نمایش عدد اندازه‌گیری شده است که به دقت مشخص عمق را نمایش می‌دهد.

میکرومتر عمق‌سنج دارای دو تکه مهم است، یکی از آنها ثابت و مرجع اندازه‌گیری عمق است و دیگری متحرک بر روی آن حرکت می‌کند تا به عمق داخلی سوراخ یا شیار برسد. انتهای تکه متحرک از نوع متناوب یا خطی می‌تواند باشد، که به مقدار تغییر اندازه‌گیری دقت می‌بخشد. وقتی تکه متحرک به عمق موردنظر برسد، نشانگر عمق را اندازه‌گیری کرده و نشان می‌دهد.

استفاده از میکرومتر عمق‌سنج برای اندازه‌گیری دقیق عمق سوراخ‌ها، شیارها، یا فواصل مختلف داخلی در اشیاء مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار در صنایع متنوعی همچون تولید ماشین‌آلات، صنعت خودروسازی، الکترونیک، ساخت و ساز، و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. با دقت بالا و قابلیت اندازه‌گیری عمق‌های کوچک با دقت میکرومتر، این ابزار به کاربران کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنند که ابعاد داخلی اشیاء به درستی با توجه به نیازهای طراحی و تولید تطابق دارند.

میکرومتر عمق سنج برای اندازه گیری اجزا و قطعاتی بکار میرود که دارای گودی و عمق هستند که نیاز به اندازه گیری دقیق دارد و میلیمتر در آن میتواند موجب آسیب و ضرر باشد.

قیمت و خرید میکرومتر عمیق سنج

یک میکرومتر عمیق سنج میتواند هم به شکل دیجیتال و هم به شکل دستی و ساده تولید گردد که با توجه به توضیحات پیشین میتوان گفت دقت نوع دیجیتال آن به طبع بیشتر و دقیق تر است و قیمت ان هم متناسب با این ویژگی گرانتر از نوع ساده میباشد، پس اگر برای کارایی ابزار میکرومتر خود نیاز به اندازه گیری بسیار دقیق و بدون خطا ندارید، بهتر است بجای میکرومتر دیجیتال از میکرومتر ساده استفاده کنید تا با قیمتی مناسب، کارآمد بودن این ابزار را در حیطه کاری خود داشته باشید.

برای خرید میکرومتر عمق سنج مهمترین معیار خریداران اصالت ابزار است، یعنی ابزار خریداری شده اورجینال و اصل باشد، چرا که نمونه های فیک و قلابی در بازار زیاد شده است و بسیاری از افراد با قیمت اصلی به شما ابزار تقلبی میدهند، ما در این راستا با راه اندازی وب سایت ابزارسیار سعی کرده ایم تا تمامی ابزار ها را به شکل اورجینال برایتان در نظر بگیریم، حتی اگر تعداد آنها کم باشد.

بنابر همین دلیل میتوانید به عنوان یک انتخاب ایمن و کاملا مطمئن ابزارسیار را در بین گزینه های خود قرار دهید، ما برای راحتی شما عزیزان تمامی ابزار های اندازه گییری را با ضمانت کالیبراسیون تقدیم میکنیم.

بهترین میکرومتر عمق سنج کدام است؟

برای پاسخ به این سوال ابتدایی ترین مسئله پیش روی شما این است که تولید کننده ابزارتان چه شرکتی میباشد، یعنی برند ابزار خریداری شده شما چیست. اینطور باید گفت که برند های مطرح و محبوب در قشر ابزار فروشان محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن روانه بازار میکنند، پس اگر برند ابزار انتخابی شما یکی از شرکت های زیر باشد، نسبت به ضمانت ابزار خود میتوانید مطمئن اقدام نمایید:

برند اینسایز برند آسیمتو
برند آکاد برند ورکا

 

فروش میکرومتر عمق سنج

همیشه در همه اصناف فروشندگان بسیاری وجود دارند که با هر قیمتی ابزار و وسیله مورد نظر را به مردم ارائه میدهند، اما شما هوشمندانه عمل کنید، فروشگاهی را برای خرید انتخاب کنید که کالای اصل و با کیفیت را همراه با ضمانت به شما تحویل دهد و در عین حال قیمتی کاملا مناسب داشته باشد، بله دررابطه با ابزار سیار صحبت میکنیم، که یک مجموعه متخصص در زمینه ابزار اندازه گیری بخصوص میکرومتر و کولیس میباشد و در طر چند سال توانسته محبوبیت بسزایی در میان صنعگران و تولیدکنندگان به دست اورد.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی