فروش به شرکت ها

ابزار سیار این امکان را برای شرکت ها و کارخانجات برای تأمین ابزار آلات صنعتی و تجهیزات مورد نیاز خود فراهم کرده و در حال حاضر به شرکت های بزرگ و کارخانجات صنعتی و تولیدی و تراشکاری و قالب سازی و … خدمت رسانی می نماید و با اعتبار بیست و پنج ساله فروش ابزار آلات صنعتی ، شرکت ها و کارخانجات بسیاری مشتری و طرف قرارداد ابزارسیار می باشند. همچنین مشتریان با بهترین کیفیت و قیمت ها ابزار آلات صنعتی ، تراشکاری ، اندازه گیری و… خود را از فروشگاه ابزارسیار تامین می کنند و رضایت کامل دارند.

ارائه فاکتور با کد ملی:

فروشگاه ابزار سیار در فاکتور های فروش خود هیچ گونه مبلغی به عنوان درصد ارزش افزوده دریافت نخواهد کرد بنابراین فاکتورهای فروش با کدملی و بدون درصد ارزش افزوده ثبت میشوند و شرکت ها و مشتریان میتوانند با اطمینان کامل پس از ثبت سفارشات در سایت ابزارسیار در سبد خرید پیش نمایش فاکتور سفارشات خود را مشاهده نمایند.

ارسال رایگان به سراسر کشور:

یکی دیگر از خدمات فروشگاه ابزارسیار به مشتریان عزیز ارسال رایگان سفارشات به سراسر کشور می باشد. ارسال خریدهای بیشتر از 500 هزار تومان از طریق پست یا باربری به سراسر کشور کاملاً رایگان می باشد و مشتریان سفارشات خود را با بسته بندی مناسب و مقاوم دریافت می نمایند.

امکان مشاوره تخصصی رایگان:

یکی از رایج ترین مشکلات شرکت ها و مشتریان در سفارش ابزارآلات و تجهیزات نظیر تراز ، کولیس دیجیتال ، میکرومتر، آگاهی از اجناس موجود در بازار و پیدا کردن کالاهایی متناسب با نوع کار و یا انتخاب بهترین آیتم از میان چندین مدل و برند گوناگون ابزار می باشد. فروشگاه ابزارسیار توانسته این امکان را به وجود بیاورد که شرکت ها و کارخانجات برای سفارش ابزار آلات از مشاوره تخصصی رایگان فروشگاه برخوردار شوند و بهترین ابزار آلات را متناسب با نیاز و نوع کار خود انتخاب و خریداری نمایند.

فروش بدون واسطه و به قیمت نمایندگی:

فروشگاه ابزارسیار با کسب اعتماد در دو دهه اخیر در تأمین ابزار آلات صنعتی و تجهیزات در قلب بازار تهران و اخذ نمایندگی چندین برند معتبر از جمله اینسایز و آکاد و … توانسته فضای کسب و کار مناسب برای مشتریان خود فراهم کند و سفارشاتی به قیمت نمایندگی و بدون واسطه به دست مشتریان عزیز برساند.

ارائه پیش فاکتور:

یکی از خدمات متداول ابزارسیار در فروش ابزار به کارخانجات و شرکتها، ارائه پیش فاکتور برای سفارش ابزار آلات می باشد. ارائه پیش فاکتور به چند روش امکان پذیر است:

  • دریافت پیش فاکتور از فروشگاه ابزارسیار با مراجعه به صفحه دریافت پیش فاکتور در سایت
  • دریافت پیش فاکتور از فروشگاه ابزارسیار به شماره فکس 02166764389
  • دریافت پیش فاکتور و استعلام از قیمت ها از فروشگاه ابزارسیار به آدرس ایمیل support@abzarsayar.com
  • استعلام از قیمت ها با تماس با شماره 02166769522 یا 09129565830