متر اینسایز 7140

متر فلزی اینسایز 7140

Insize Measuring Tape 7140

کد کالا : 7140

ویژگی کالا

  • دارای برگه کالیبره
  • مقاوم در برابر سایش و خوردگی
  • دارای پوشش نایلون غیر خیره کننده
  • دارای گیره اتصال
  • مجهز به قفل نگهدارنده هنگام اندازه گیری
  • حاوی تیغه نیمه انعطاف پذیر
  • تحت لیسانس اتریش با کیفیت فوق العاده
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ضمانت تعویض در صورت کالیبره نشدن
نــمایــــش بیــشــتر مخــفـــی کـــردن

برگه کالیبراسیون

تضمین اصالت کالا

ارسال سریع به تمام نقط ایران

پشتیبانی و مشاوره آنلاین

۲۶۹,۴۳۹ تومان

توضیحات اجمالی :متر فلزی اینسایز 7140

از ابتدای آغاز نیاز بشری به اندازه گیری ، انسان ها به فکر رفع نیاز خود با کمک یک وسیله جهت، سنجش و مقایسه فواصل و اندازه ها با یکدیگر را حس کردند .

به دلیل نکته ای که به آن اشاره شد پس از گذشت زمان کوتاهی دانشمندان به فکر فرو رفته و در سدد ساخت وسیله ای به عنوان متر بر آمدند ؛ به جرئت می توان گفت متر یکی از ابتدایی ترین ابزار ها برای کسانی است که با اندازه گیری نواحی گوناگون سر و کار دارند . ( این وسیله در همه زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد این بدان معناست که محدودیتی از جهت مورد استفاده در یک صنعت خاص برای آن وجود ندارد )

در صورتی که شغل شما شاخه ای از شاخه های مهندسی باشد به این وسیله بسیار نیاز پیدا خواهید کرد ، حتی اگر پزشک هم باشید باز هم در مواردی بایستی از این ابزار کمک بگیرید ؛ نکته جالب توجه آنجاست که از این ابزار اندازه گیری حتی در هوا و زیر آب نیز به وفور استفاده می کنند تنها نکته آنجاست که نوع آن ها کمی متفاوت تر باشد اما دقیقا همان کارایی را دارند .

امروزه انواع مختلف و بسیار متنوعی از متر ها وجود دارند که توسط شرکت های گوناگونی به صورت فراوان تولید شده اند ؛ از این رو بسیاری از مردم در هنگام خرید متر دچار سردرگمی می شوند که بین انواع متر موجود در بازار کدامیک مناسب تر است . برای افرادی که به دنبال یک متر دقیق و با کیفیت هستند ، متر اینسایز 7140 جزو آن دسته از خصایلش بسیار می شود.

علاوه بر آچه گفته شد یکی از ویژگی های این محصول برخورداری از اندازه های مختلف می باشد که هر کدام در ذیل نام بره شده اند ... . • متر اینسایز مدل 7140 در سایز 3 متری • متر اینسایز مدل 7140 در سایز 5 متری • متر اینسایز مدل 7140 در سایز 8 متری

با توجه به اندازه ها و دامنه های اندازه گیری مختلف متر اینسایز 7140 ، هر فردی می تواند با توجه به نیاز خود به خرید متر مناسب اقدام کند . همچنین این ابزار بسیار سبک بوده و در حین حمل و استفاده از آن دست افراد را خسته نمی کنند . با استفاده از متر اینسایز 7140 می توانید طول قطعات مختلف ، فواصل و... را با دقت بسیار خوبی اندازه گیری کنید . برخورداری از دوام و طول عمر بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی اش متر اینسایز 7140 را به یکی از محصولات پر مخاطب متر های موجود در بازار ایران تبدیل کرده است .

کلام آخر :

ویژگی های چنین محصول کاربردی و مقرون به صرفه ای در بازه توضیحات اجمالی یک خلاصه محتوا نمی گنجد با تمامی این تفاسیر سعی کردیم تا با اشاره به برخی از نکات مربوط شما را در خرید و انتخابتان یاری کنیم . تنها نکته ای که توجه به آن نه تنها در مورد خرید این محصول بلکه در مورد هر محصول دیگری که قصد خرید آن را دارید صدق می کند این است که خصایل را جزو دسته مزایا یا معایب در نظر گرفتن جدای از برخی از نیاز های پایه بستگی به شرایط کاری و نیاز های شما دارد به همین دلیل بهتر است ویژگی های محصول را با توجه به نیازتان به دقت بررسی کنید . جهت دریافت جدول مشخصات فنی محصول به گزینه اطلاعات بیشتر مراجعه کنید تا تمام نکات مربوط به محصول را به شکل دسته بندی شده با توجه به نیازتان دریافت و مقایسه کنید .

نــمایــــش بیــشــتر مخــفـــی کـــردن
محصول های مرتبط
سختی سنج لاستیک اینسایز ISH-SAM
سختی سنج لاستیک اینسایز ISH-SAM
۶,۲۹۹,۳۷۰ تومان
شیب سنج و زاویه سنج دیجیتال مگنتی اینسایز 360-2173
شیب سنج و زاویه سنج مگنتی اینسایز 360-2173
۴,۰۴۱,۵۷۶ تومان
شیب سنج و زاویه سنج دیجیتال مگنتی اینسایز 1-2170
شیب سنج و زاویه سنج مگنتی اینسایز 1-2170
۲,۰۲۰,۷۸۸ تومان
عینک ذره بینی اینسایز 5D3-7523
عینک ذره بینی اینسایز 5D3-7523
۱,۴۳۴,۵۱۰ تومان
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 60-6201
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 60-6201
۱,۱۸۵,۰۳۰ تومان
اینسایز 150-1108
کولیس دیجیتال اینسایز 1108
۱,۵۹۱,۶۸۳ تومان۴,۷۲۰,۱۶۲ تومان
اینسایز 10A-2308
ساعت اندیکاتور اینسایز 2308
۱,۵۴۹,۲۷۱ تومان
کولیس ساعتی 15 سانتی اینسایز ۱۵۰A-۱۳۱۲
کولیس ساعتی اینسایز 1312
۲,۴۶۹,۸۵۲ تومان۴,۹۳۹,۷۰۴ تومان
پایه میکرومتر اینسایز 6301
پایه میکرومتر اینسایز 6301
۱,۱۸۵,۰۳۰ تومان
پایه ساعت اندیکاتور ساده ریلیAC-287-001-01
پایه ساعت اندیکاتور ساده ریلی آکاد 01-001-287
تماس بگیرید

توضیحات تکمیلی

دقت

1 میلی متر

عرض بدنه

16 میلی متر

ابعاد

28×62 میلی متر

دامنه اندازه گیری

3-0 متر

نوع متر

یک رو

سایر توضیحات

حاوی تیغه نیمه انعطاف پذیر, دارای برگه کالیبره, دارای پوشش نایلون غیر خیره کننده, دارای گیره اتصال, مجهز به قفل نگهدارنده هنگام اندازه گیری, مقاوم در برابر سایش و خوردگی

سایز

3 متر, 5 متر, 8 متر

نوع ابزار