---- انتخاب برند
---- انتخاب برند
نمایش بیشتر
محصولات حراجی
محصولات موجود/ ناموجود
قلاویز ماشینی مستقیم میلی متر چپ GWG-2402-M-L
قلاویز ماشینی مستقیم میلی متر چپ GWG-2402-M-L

۳۶۰,۰۰۰ تومان۱,۹۷۰,۰۰۰ تومان

قلاویز ماشینی مارپیچ میلی متر 35 درجه GWG-2406-M
قلاویز ماشینی مارپیچ میلی متر 35 درجه GWG-2406-M
قلاویز ماشینی مستقیم دنده ریز GWG-2503-MF
قلاویز ماشینی مستقیم دنده ریز GWG-2503-MF
قلاویز ماشینی مارپیچ 35 درجه دنده ریز GWG-2506-MF
قلاویز ماشینی مارپیچ 35 درجه دنده ریز GWG-2506-MF
قلاویز دستی میلی متر GWG-110-M-HSSE
قلاویز دستی میلی متر GWG-110-M-HSSE
قلاویز دستی میلی متر چپ GWG-110-M-L
قلاویز دستی میلی متر چپ GWG-110-M-L
قلاویز دستی دنده ریز GWG-120-MF
قلاویز دستی دنده ریز GWG-120-MF
قلاویز ماشینی مستقیم لوله گاز GWG-2353-NPT HSS-E
قلاویز ماشینی مستقیم لوله گاز GWG-2353-NPT HSS-E
قلاویز ماشینی مستقیم لوله GWG-2333-G
قلاویز ماشینی مستقیم لوله GWG-2333-G
قلاویز ماشینی مارپیچ 35 درجه لوله GWG-2336-G
قلاویز ماشینی مارپیچ 35 درجه لوله GWG-2336-G
قلاویز دستی لوله GWG-113-G
قلاویز دستی لوله GWG-113-G
قلاویز ماشینی یک در میان میلی متر GWG-2308-M
قلاویز ماشینی یک در میان میلی متر GWG-2308-M
قلاویز ماشینی مستقیم لوله برق GWG-2674-PG
قلاویز ماشینی مستقیم لوله برق GWG-2674-PG
قلاویز دستی میلی متر GWG-110-M
قلاویز دستی میلی متر GWG-110-M
قلاویز ماشینی مستقیم میلی متر GWG-2402-M
قلاویز ماشینی مستقیم میلی متر GWG-2402-M

قلاویز و دسته قلاویز

قلاویز و دسته قلاویز برای تراشیدن قطعات مختلف به شکل دنده دنده بکار میرود مهمترین ابزار برای افرادی است که در زمینه تولید قطعات فعالیت میکنند و نیاز دارند تا درون یک استوانه یا هر قطعه ای دنده ایجاد کنند تا یک شی دیگر توان ورود به آن را داشته باشد.

قلاویز از جنس فولاد سخت ساخته میشود تا بتواند در مقابل سایش مقاومت خوبی از خود نشان دهد و به راحتی آسیب نبیند، اما دسته قلاویز معمولا از فلزات سبک و یا پلاستیک سخت و فشرده درست شده است تا توان چرخاندن قلاویز به داخل قطعه را برای چرخاننده به وجود آورد.

بیشترین کاربرد قلاویز در ساخت انواع مهره است که میتواند برای تولید کنندگان بسیار کارآمد خود را جلوه کند ، ینایراین بهتر است قلاویز و دسته قلاویزی برای خودتان تهیه کنید تا استفاده طولانی مدت تری نسبت به آن داشته باشید.

قلاویز ها انواع مختلف بسیاری دارند که با توجه به کاربرد خود و برای استفاده های مختلف بکار میروند و با توجه با ابعاد و سایز، یا نوع دنده های بکار برده شده به روی آن به کار میرود.

معرفی انواع قلاویز و نحوه بکار گرفتن قلاویز

قلاویز به نسبت کاربرد خود در صنایع مختلف میتواند نام های متفاوتی باشد که در ادامه به توضیح انواع آن میپردازیم اما قبل از آن بیایید چند نکته در رابطه با نحوه صحیح استفاده از قلاویز برای تولید قطعات به شما بگوییم:

  1. قبل از استفاده از قلاویز در تراشیدن فولد بهتر است از روغن ابزار استفاده کنید
  2. در هنگام تراشیدن قطعات آلومینیومی نفت گزینه بهترین سبت به روغن میباشد
  3. برای تراشیدن فلزات سبک مثل برنج هیچ چیزی احتیاج نیست

انواع قلاویز به دو دسته کلی ماشینی و دستی تقسیم میشوند که از نام هر یک مشخص است برای چه مواقعی بکار میروند:

قلاویز دستی: برای استفاده بر روی قطعات کوچک و با جنس به نسبت سبک تر بکار میرود، یعنی برای جنس های سبک تر میباشد، برای تراش دادن فولاد شما توان به وجود آوردن سوراخ را ندارید، مگر آنکه قبل از اقدام به دنده زنی به روی آن با یک مته سوراخی به ابعاد دلخواه خودتان ایجاد کرده و سپس دست بکارشوید.

قلاویز ماشینی: این قلاویز به نسبت قلاویز دستی کار را برای صنعتگران بسیار ساده تر میکند و میتواند با استفاده از نیروی مکانیکی یک دستگاه تراشکاری میزان دنده ای که مد نظر است را درون قطعه و تا سطی که بخواهید ایجاد کند، اما قیمت آن گرانتر میباشد .

حدیده: این ابزار برعکس قلاویز فعالیت میکند، یعنی در واقع قلاویز برای استفاده در دنده کردن محیط داخلی یک استوانه یا قطعه بکار میرود اما حدیده برای دنده کردن محیط خارجی یک قطعه استفاده میشود.

دسته قلاویز: این قطعه کارایی بسیار ساده ای دارد، برای نگهداشتن قلاویز در دستان تراشکاران بکار میرود.

خرید بهترین قلاویز و دسته قلاویز

بهتر است بدانید که تنوع بسیار گسترده ای برای قلاویز و دسته قلاویز وجود دارد چرا که بیشتر تولید کنندگان و برند هایمطرح این ابزار بسیار کارآمد را در خط تولید خود قرار داده اند که باعث میشود انواع مختلفی از قلاویز و دسته قلاویز را در دسترس خود داشته باشید، پس بهتر است برای خرید قلاویز یا دسته قلاویز خوب به نکات زیر توجه کنید:

برای خرید قلاویز و دسته قلاویز خوب نیاز است که از برندی خرید خود را انجام دهید که جنس درجه یک و محصول بسیار قوی در بخش تولیدات خود بکار ببرد، تا استفاده ای بهینه و طولانی مدت نسبت به آن داشته باشید.

قبل از هر چیزی نوع قلاویز و دسته قلاویز مرتبط با آن را انتخاب نمایید تا متناسب با همین موضوع بهترین مدل را برای دنده زدن به روی قطعه صورت بپذیرد.

قیمت قلاویز و دسته قلاویز

قیمت هر چیز متغییر است، هرگز نمیتوان دو ابزار از دو برند متفاوت را با قیمتی عیناشبیه به یکدیگر مشاهده کرد، بخصوص در برند های خارجی، پس بهتر است بدانید که قیمت قلاویز و دسته قلاویز نیز با توجه به برند سازنده خود متفاوت خواهد بود، هرچه برند محبوب تر، قیمت کالا بالاتر، البته این موضوع را در نظر بگیرید که تنها نام برند دخیل نخواهد بود، ضمانت کالیبراسیون و جنس ابزار شما نیز در نحوه قیمت گذاری آن تاثیر بسیار بالایی دارد.

بهترین تولیدکنندگان و برند های قلاویز و دسته قلاویز

در هر دسته از ابزار و وسایل تراشکاری که بخواهید وارد شوید متوجه خواهید شد که یک برند از سایر برند ها محبوبیت بیشتری دارد و توانسته محصول با کیفیت تری را روانه بازار کند، بنابراین قلاویز و دسته قلاویز هم به همین روال هستند که در ادامه به معرفی یکی از برند های محبوب آن میپردازیم:

ولکل: برندی آلمانی است که ابزار های تراشکاری  بسیار با کیفتی را تولید کرده و به بازار جهانی صنعتی عرضه میکند، این برند در تولید انواع قلاویز تبهر بسیار بالایی داشته و توانسته خود را به درجه ای از مشهور بودن برساند بطوری که شما به هریک از فروشگاه های ابزارآلات سری بزنید نام برند ولکل در آنجا چشم شما را احاطه خواهد کرد.

موتو: برند بعدی ما در لیست تولیدکنندگان انواع قلاویز و دسته قلاویز برند موتو میباشد که با لوگوی نارنجی رنگ خود بسیاری از ابزار فروشان یا افرادی که کار با ابزار تراشکاری را انجام میدهند برای یکبار هم که شده به چشم دیده اند.

خرید قلاویز و دسته قلاویز از ابزار سیار

همانطور که در بالای متن به ان اشاره کردیم، میتوان به صراحت دید که مهمترین معیار در خرید  ابزار تراشکاری مناسب این است که کالای تولید شده اصل و اورجینال باشد تا کیفیت و دوام و مقاومت بالایی از خود نشان دهد، بنابراین باید از فروشگاهی خرید خود را انجام دهید که مطمئن و ایمن باشد تا نسبت به ابزار خریداری شده اطمینان حاصل کنید.

فروشگاه انواع قلاویز و دسته قلاویز

ابزار سیار یک فروشگاه انواع ابزار های اندازه گیری و تراشکاری است که توانسته با کمتر از یک دهه فعالیت اطمینان هزاران نفر را بدست آورد، چرا که اصول اری آن: اصالت ابزار و قیمت مناسب در تمامی مراحل و دسته ها است.

نمــایش بیـشـتر مخــفی ســازی