راهنمای ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی ابزارسیار:

ارسال سفارشات بیشتر از 1 میلیون تومان به سراسر کشور کاملاً رایگان می باشد.

ارسال سفارشات کمتر از 1 میلیون تومان به سراسر کشور توسط پست یا باربری تنها با پرداخت 20 هزار تومان امکان پذیر می باشد.

میکرومتر خارج سنج دیجیتال اینسایز کد 3109-25A

لازم به ذکر است که شما مشتریان عزیز می توانید در هر زمان از شبانه روز در فروشگاه اینترنتی ابزارسیار ثبت سفارش داشته باشید و گروه صنعتی ابزارسیار در اولین فرصت سفارشات را بررسی و ارسال خواهد کرد. رسیدگی به سفارشات در روزهای کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت 9 الی 17 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 14 انجام می پذیرد. بازه زمانی ارسال سفارشات از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ و 72 ساعت کاری در شهرهای کوچک و در دورترین مسیرها چند روز کاری زمان می برد. مشتریان ساکن تهران می توانند با انتخاب روش ارسال با پیک موتوری پرداخت در محل تحویل داشته باشند ولی در سراسر کشور ارسال کالاها با روش پست و باربری تنها با پرداخت وجه قبل از ارسال کالاها امکان پذیر می باشد.

کولیس پایه دار دیجیتال 30 سانتی اینسایز کد 300-1156

ارسال کالا با پست: 

ارسال کالاها با پست برای سراسر کشور برای بسته های کوچک امکان پذیر می باشد و ارسال خرید های بیشتر از 1 میلیون تومان کاملاً رایگان و برای خرید های کمتر از 1 میلیون تومان با پرداخت تنها 20 هزار تومان ممکن می باشد. جهت دریافت کد پیگیری بسته های پستی فردای ارسال کالا، با ما تماس بگیرید یا در واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سپس جهت رهگیری سفارشات در هر زمان از شبانه روز می توانید از طریق آدرس post.ir اقدام کنید.

ارسال کالا با باربری:

ارسال کالاها با باربری در سایر شهرها به جز تهران برای بسته های بزرگ و اجناسی که در کارتن متوسط یا بزرگ قرار می گیرد، امکان پذیر می باشد و مشتریان می توانند برای خرید های بیشتر از 1 میلیون تومان کاملاً رایگان و برای خرید های کمتر از 1 میلیون تومان با پرداخت تنها 20 هزار تومان کالاهای خود را دریافت نمایند.

ارسال کالا با پیک موتوری:

ارسال کالاها با پیک موتوری مختص مشتریان شهر تهران می باشد و ارسال خرید های بیشتر از 1 میلیون تومان کاملاً رایگان و خرید های کمتر از 1 میلیون تومان با پرداخت تنها 20 هزار تومان امکان پذیر است.

تحویل ابزار در فروشگاه مرکزی ابزارسیار:

مشتریان می توانند برای خرید و تحویل اجناس خریداری شده با هماهنگی تلفنی برای چک کردن موجودی اجناس در انبار، در فروشگاه ابزارسیار حضور یابند.

 

شیوه ارسال مبلغ سفارش هزینه ارسال
باربری خرید بالای 1 میلیون تومان در سراسر کشور به جز شهر تهران رایگان
باربری خرید زیر 1 میلیون تومان در سراسر کشور به جز شهر تهران 20 هزار تومان
پیک موتوری خرید بالای 1 میلیون تومان مختص شهر تهران رایگان
پیک موتوری خرید زیر 1 میلیون تومان مختص شهر تهران 20 هزار تومان
پست خرید بالای 1 میلیون تومان در سراسر کشور رایگان
پست خرید زیر 1 میلیون تومان در سراسر کشور 20 هزار تومان

 

نکته: مشتریانی که در روزهای کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه) تا ساعت 14 سفارش خود را ثبت میکنند، نهایتا تا 24 ساعت کاری خرید های خود را تحویل می گیرند ولی مشتریانی که ثبت سفارش در ساعات دیگر دارند، نهایتا تا 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد، خرید های خود را دریافت می کنند.

تحویل ابزار در فروشگاه مرکزی ابزارسیار

مشتریان می توانند برای خرید و تحویل اجناس خریداری شده خود نظیر: کولیس دیجیتال و میکرومتر با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن اجناس در فروشگاه ابزارآلات اندازه گیری ابزارسیار حضور یابند.

 

پیشنهادهای ویژه ابزارسیار برای خرید