قلاویز دستی میلی متر چپ GWG-110-M-L

قلاویز دستی میلی متر چپ GWG-110-M-L

Left Round Metric Hand Taps GWG-110-M-L

کد کالا : GWG-110-M-L

ویژگی کالا

  • مجموعه سه عددی شامل اول رو، وسط رو، آخر رو
  • مطابق استاندارد DIN13
  • گرید ISO2(6H)
  • مطابق استاندارد DIN352
  • ساخته شده در کشور بلغارستان
  • قلاویز دستی میلی متر چپ GWG M تولید شده با تکنولوژی روز و کیفیت بالا
نــمایــــش بیــشــتر مخــفـــی کـــردن

برگه کالیبراسیون

تضمین اصالت کالا

ارسال سریع به تمام نقط ایران

پشتیبانی و مشاوره آنلاین

۸۰۰,۰۰۰ تومان۷,۶۶۰,۰۰۰ تومان

توضیحات اجمالی :قلاویز دستی میلی متر چپ GWG-110-M-L

قلاویز دستی میلی متر چپ GWG-110-M-L جزو دسته ابزار آلات بسیار پر کاربردی است که توسط سازندگان ماهر کشور بلغارستان بر پایه تکنولوژی روز و با تکیه بر اصول نوین ساخته و تمام نیازهای کاربران در طراحی آن مورد توجه قرار گرفته اند بر این اساس کاربران میتوانند اطمینان خاطر داشته باشند که علاوه بر کیفیت و طول عمر مفید نیازهایشان در هر مرحله نیز مد نظر قرار گرفته شده است. این مجموعه سه عددی متشکل از سه بخش اول رو، وسط رو و آخر رو است که هر کدام جهت دنده زنی بخش از کار را انجام میدهند.

قلاویز چیست؟

در توضیحی کوتاه میتوان گفت که قلاویز ابزاری است که با استفاده از آن میتوان بر روی سطوح دنده هایی را ایجاد کرد. همانطور که در نام ابزار نیز اشاره شده است منبع تغذیه آن از طریق نیروی دست اپراتور تامین شده و گردش آن تنها به سمت چپ می باشد که اصطلاحا چپ گرد نامیده می شود. قلاویز ها به دو دسته ماشینی و دستی تقسیم می شوند که طبیعتا کار با نوع دستی کمی سخت تر از نوع ماشینی است اما هر ابزاری مزایا و معایب مختص به خود را دارد و به همین دلیل مخاطب هایش هم به چند دسته تقسیم می شوند.

نکته : قلاویز دستی میلی متر چپ GWG-110-M-L در سایز ( ابعاد و اندازه های مختلف ) ساخته و به بازار عرضه می شود؛ تمامی سایز های موجود این قلاویز را هم در بخش توضیحات تکمیلی می توانید مشاهده و هم از طریق فیلتر سایز انتخاب کنید.

نکات کار با قلاویز دستی GWG-110-M-L:

هنگام کار با قلاویز به خصوص قلاویز دستی GWG-110-M-L نکاتی وجود دارند که باید به آنها توجه داشته باشید برخی از آنها در راستای سهولت کار شما هستند و برخی از آنها امنیت شما را تامین می کنند. یکی از نکاتی که سبب سهولت کار کاربرد با قلاویز دستی به خصوص هنگام مواجه با سوح سختی چون فولاد و آلمینیوم می شود استفاده نفت و روغن به عنوان روان کننده است اما باید حواستان باشد که از این دو روان کننده در مقابل سطوح جون برنج و چدن استفاده نکنید. حواستان باشد که پیش از شروع کار حتما جدول قطر مته مناسب را بررسی کنید سپس کار با قلاویز را آغاز کنید البته شایان ذکر است که این نکته چه در باب قلاویز های دستی و چه در باب قلاویز های ماشینی صدق می کند.

کلام آخر :

ویژگی های چنین محصول کاربردی و مقرون به صرفه ای در بازه توضیحات اجمالی یک خلاصه محتوا نمی گنجد با تمامی این تفاسیر نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم تا با اشاره به برخی از آنها توانسته باشیم شما را در خرید و انتخابتان یاری کنیم . تنها نکته شایان ذکری که نه تنها در مورد خرید این محصول بلکه هر محصول دیگری نیز صدق می کند این است که خصایل مربوط به محصول را جزو دسته مزایا یا معایب در نظر گرفتن کاملا وابسته به نیاز و شرایط کاری شما دارد پس نکات گفته شده در مورد محصول را با توجه به نیازتان  به دقت بررسی کنید . جهت دریافت جدول مشخصات فنی محصول می توانید به گزینه اطلاعات بیشتر مراجعه کرده و تمام اطلاعات مربوط را به شکل دسته بندی شده دریافت کنید و یا با کارشناسان حاذق مجموعه تماس بگیرید .

نــمایــــش بیــشــتر مخــفـــی کـــردن
محصول های مرتبط
سختی سنج لاستیک اینسایز ISH-SAM
سختی سنج لاستیک اینسایز ISH-SAM
شیب سنج و زاویه سنج دیجیتال مگنتی اینسایز 360-2173
شیب سنج و زاویه سنج مگنتی اینسایز 360-2173
شیب سنج و زاویه سنج دیجیتال مگنتی اینسایز 1-2170
شیب سنج و زاویه سنج مگنتی اینسایز 1-2170
عینک ذره بینی اینسایز 5D3-7523
عینک ذره بینی اینسایز 5D3-7523
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 60-6201
پایه ساعت اندیکاتور مگنتی اینسایز 60-6201
اینسایز 150-1108
کولیس دیجیتال صفحه پلاستیکی 15 سانتی اینسایز 150-1108
اینسایز 10A-2308
ساعت اندیکاتور اینسایز 2308
میکرومتر خارج سنج معمولی اینسایز 3203-25A
میکرومتر خارج سنج معمولی اینسایز 3203-25A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال اینسایز 3109-25A
میکرومتر خارج سنج دیجیتال اینسایز 3109-25A
کولیس ساعتی 15 سانتی اینسایز ۱۵۰A-۱۳۱۲
کولیس ساعتی اینسایز 1312

توضیحات تکمیلی

جنس بدنه

HSS-G

نوع گردش

چپ گرد

سایر توضیحات

ساخته شده در کشور بلغارستان, قلاویز دستی میلی متر چپ GWG M تولید شده با تکنولوژی روز و کیفیت بالا, گرید ISO2(6H), مجموعه سه عددی شامل اول رو، وسط رو، آخر رو, مطابق استاندارد DIN13, مطابق استاندارد DIN352

سایز

m2, m2.5, m3, m4, m5, m6, m8, m10, m12, m14, m16, m18, m20, m22, m24, m27, m30

نوع قلاویز

دستی

نوع ابزار

مناسب برای

دنده زنی