میکرومتر خارج سنج دیجیتال QLR 132-00-534
میکرومتر خارج سنج دیجیتال QLR 132-00-534
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
میکرومتر خارج سنج معمولی QLR 106-00-000
میکرومتر خارج سنج معمولی QLR 106-00-000
۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
میکرومتر خارج سنج معمولی فک تنظیمی QLR 104-00-000
میکرومتر خارج سنج معمولی فک تنظیمی QLR 104-00-000
۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان۶۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
میکرومتر داخل سنج معمولی QLR 304-00-000
میکرومتر داخل سنج معمولی QLR 304-00-000
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی برند چینگهای QLR

امروز شرکت ها و برندهای بزرگ و مطرح بسیاری در حوزه تولید ابزار اندازه گیری یا همان ابزار دقیق فعالیت میکنند که هر یک با ویژگی های منحصر به فرد خود شناخته میشوند. ابزار دقیق شاخه ای از مهندسی میباشد که با اندازهگیری و کنترل سر و کار دارد و به مجموعه ای از ابزارها گفته میشود که کاربرد آنها برای اهداف مشاهده، اندازهگیری و کنترل است. لذا این می طلبد تا در انتخاب آنها با دقت بیشتری عمل کنیم، چون عدم دقت کافی این دست از محصولات میتواند به کار و حرفه ما آسیب برساند. از اینرو بسیاری از افراد به هنگام خرید این محصولات به سراغ برندهای مطرح و شناخته شده یا برندهایی میروند که از کیفیت آنها اطمینان دارند. از جمله برند چینگهای QLR که از کیفیتی مشابه برندهای برتر بازار برخوردار میباشد و در میان کاربران پر طرفدارش خوشنام است.

برند چینگهای QLR یک شرکت تولید کننده انواع میکرومتر در حوزه ابزار اندازه گیری دقیق در چین است. این شرکت چینی علاوه بر میکرومتر، تولید کننده کولیس، نشانگر شماره گیری و ابزارهای برش میباشد. همچنین این شرکت که در سال ۱۹۹۶ میلادی موفق به اخذ استاندارد ISO 9001 شده است، همه محصولاتش کاملا مطابق با استانداردهای Din و iso تولید میشوند و محصولاتی پایدار با دقت قابل اعتماد هستند. به علاوه این شرکت که همواره اذعان میدارد که امکانات خود را برای خدمت و حمایت از مشتریان خود اختصاص داده است، این کار را با تولیدات با کیفیت خود در عمل نیز اثبات کرده است و امروز ما در مجموعه ابزار سیار به عنوان ارائه دهنده محصولات این برند، شاهد کیفیت بالای محصولات آن با قیمت های مناسب در مقایسه با برندهای مطرح و شناخته شده دیگر بازار هستیم.

انواع محصولات برند چینگهای QLR

محصولات برند چینگهای QLR محدود به تولید ابزارهای اندازهگیری میباشد که در میان آنها استفاده از برخی ابزارهای این برند محبوب تر هستند و در بازار ایران بسیار پرطرفدار میباشند. شاید یکی از رازهای پرطرفدار بودن انواع محصولات برند چینگهای QLR در کنار کیفیت و دقت بالای محصولات آن،  قیمت های واقعا مناسب و اقتصادی آنها باشد که باعث شده تا بسیاری از فنی کارها و صنعتگران، محصولات این برند را انتخاب نمایند. با اینحال برخی محصولات پرطرفدار برند چینگهای که در بازار ایران از جمله در مجموعه ابزار سیار شاهد عرضه نمونه هایی از آن هستیم عبارتند از:

میکرومترها

میکرومترها ابزاری هستند که برای اندازه گیری طول اجسام بسیار کوچک استفاده میشوند. ساختار میکرومترها QLR بسیار حساس میباشد که به هنگام انجام اندازهگیری میلی متری اجسام بسیار کوچک، نتایج دقیقی به دست می آید. محدوده میکرومترها معمولا 0 تا 50 میلی متر، 25 تا 50 میلی متر، 50 تا 75 میلی متر و 75 تا 100 میلی متر است. همچنین طول های کوچکتر مانند 0.01 میلی متر نیز در اندازه گیری های انجام شده با میکرومتر قابل سنجش است و این اندازهگیری 0.01 میلی متر نیز برابر با یک میکرون است. به عبارت دیگر، میکرومتر نام خود را از میکرون گرفته است که اندازهگیری طول نیز میباشد. میکرون با نماد میکرومتر نشان داده میشود.

به علاوه میکرومترها امکان اندازه گیری بسیار کوچکتر و دقیق تر را در مقایسه با کولیس های مکانیکی فراهم میکنند. در حالی که دقت اندازهگیری های انجام شده با استفاده از کولیس حداکثر میتواند 0.02 میلی متر باشد، اندازهگیری های سالم را م توان تا 0.01 میلی متر با استفاده از میکرومتر انجام داد. از جمله برندهای برتر تولید کننده این دست از محصولات که در ۲ مدل میکرومتر داخل سنج و میکرومتر خارج سنج تولید میگردند، میتوان به برند چینگهای QLR اشاره کرد. از اینرو میکرومترهای بسیار با کیفیت برند چینگهای QLR با دقت 0.01 میلی متر و با برگه کالیبره در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار عرضه میشوند.

کولیس ها

کولیس ها نیز از ابزارهای اندازه گیری در صنعت هستند که قادرند تا فاصله میان دو طرف یک قطعه را اندازه بگیرند. لذا با استفاده از آنها میتوانید قطر و طول داخلی یا خارجی و همینطور عمق را به صورت دقیق اندازه بگیرید. کولیس ها از جمله کولیس های برند چینگهای در ۳ دسته بندی اعم از کولیس های ساده، دیجیتالی و ساعتی قرار می گیرند.

ضخامت سنج ها

محصولات اندازه گیری ضخامت سنج، برای سنجش ضخامت یک قطعه یا ورق کاربرد دارند. در واقع از ضخامت سنج ها که در حوزه صنعت خودرو بسیار از آنها استفاده میشود، برای اندازهگیری ضخامت انواع سطوح فلزی و پلاستیکی و… مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله این محصولات میتوان به ضخامت سنج های برند چینگهای QLR اشاره کرد که معمولا از دقت 0.005 میلیمتر با دامنه اندازهگیری 10-0 میلیمتر برخوردار هستند.

کالیبراسیون محصولات برند QLR

در فرآیند کالیبراسیون، یک دستگاه اندازه گیری بر اساس استانداردهای مشخصی تست میشود و صحت و سلامت آن تایید میگردد. لذا این برای بسیاری از صنوف و صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است که محصولی که خریداری میکنند از دقت اندازهگیری درست و بدون خطا برخوردار باشد. همچنین بسیاری از برندهای مطرح از جمله برند چینگهای QLR برای محصولات خود برگه کالیبره ارائه میدهند. عدم وجود برگه کالیبره باعث میشود تا محصول فاقد ضمانت باشد. اما با اینحال ما در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار همواره کوشیده ایم تا محصولات اندازهگیری اصلی ارائه دهیم که دارای برگه کالیبره باشند و شما به لحاظ ضمانت محصول با مشکلی مواجه نباشید.

ابزار سیار نماینده فروش محصولات برند چینگهای QLR

بخش مهمی از اعتبار و محبوبیت امروز فروشگاه اینترنتی ابزار سیار به عنوان فروشنده انواع ابزارآلات از جمله ابزار دقیق به خاطر این است که همواره تلاش نموده تا محصولات با کیفیت و پرطرفدار از برندهای مطرح و شناخته شده را عرضه نماید. از اینرو محصول بنجل و بی کیفیت در این فروشگاه عرضه نمی گردد. لذا شما میتوانید در صورت نیاز به هر یک از ابزارهای اندازه گیری از جمله محصولات اندازه گیری با کیفیت برند چینگهای QLR از طریق وب سایت ما اقدام کنید. محصولات اندازهگیری برند چینگهای QLR از جمله انواع میکرومترهای آن با وجود اینکه کیفیتی مشابه برندهای مطرح دیگر بازار دارند، اما از قیمت هایی به مراتب مناسب تر برخوردار هستند.