Products not found.

معرفی برند میتوتویو MITUTOYO

محصولات برندهای ژاپنی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این از گذشته تا به امروز به خاطر پیروی از استانداردهای بالای تولید ادامه داشته است. یکی از این برندهای مطرح ژاپنی برند میتوتویو MITUTOYO میباشد که به خاطر هدف واضح و سازش ناپذیر ارائه محصول با بالاترین کیفیت و استانداردها از یک شرکت ساده در سال ۱۹۳۴ به یک شرکت معتبر و مشهور در تولید تجهیزات اندازه گیری بدل گشته است. این شرکت همچنین در بخش های توسعه، تولید و فروش در بیش از ۱۰۰ کشور جهان فعالیت داشته و در ۶۰ کشور نیز دارای نمایندگی میباشد. به علاوه زیرساخت های ‌گسترده ای که این برند مطرح ژاپنی در سراسر جهان ایجاد کرده است، مشتریان آن میتوانند تجهیزات اندازه گیری حیاتی را در هر کجا که هستند تهیه کنند و از پشتیبانی محلی و مشاوره فنی در سراسر جهان و تضمین پشتیبانی لجستیکی بهرهمند شوند.

برند MITUTOYO از زمان تاسیس خود در سال ۱۹۳۴ به تولید محصولات میکرومتر، کولیس و ابزارهای سیستمی مانند ابزارهای اندازه گیری مختصات، ابزار اندازه گیری شکل و ابزار اندازه گیری نوری با شعار 《اولین کیفیت》اشتغال داشته است و امروز نیز این محصولات را تولید میکند و آنها را به بازارهای سراسر جهان ارائه میدهد. این برند که امروز به عنوان یک برند جهانی پیشرو و تولید کننده طیف وسیعی از ابزارهای اندازه گیری دقیق شناخته میشود، در قرن بیست و یکم، قرنی که در آن نوآوری های بزرگ فناوری مانند فناوری نانو انتظار می رود، خود را وقف جستجوی خستگی ناپذیر فناوری های پیشرو کرده است تا به نیازهای در حال تغییر صنعت پاسخ دهد. و این صرفا منوط به ابزارهای اندازه گیری نیست و بلکه فناوری های مربوط به اندازه گیری را هم شامل میشود.

انواع محصولات برند میتوتویو

 برند میتوتویو (MITUTOYO) تولید کننده ابزارهای اندازه گیری دقیق میباشد که از این ابزارها برای موارد متعددی از جمله کنترل کیفیت قطعات تولید شده در کارخانه ها یا کارگاه ها استفاده میشود. این دستگاه ها میتوانند اندازه گیری های سریع و علمی، با دقت بسیار بالا انجام دهند. آنها همچنین دستگاه هایی هستند که در برابر عوامل خارجی مقاوم هستند. با اینحال ابزارهای اندازه گیری بسته به مناطقی که در آن مورد استفاده قرار میگیرند، متنوع هستند. از  اینرو  برخی از رایج ترین و پر استفاده ترین محصولات برند میتوتویو عبارتند از:

محصولات کولیس میتوتویو

محصولات کولیس میتوتویو تجهیزاتی برای اندازه گیری عرض، ارتفاع یا عمق سطوح مختلف هر شیء هستند. کولیس ها، کاربردی ترین و پرکاربردترین گروه ابزار اندازه گیری هستند که در کارگاه ها و کارخانه ها به شدت به آنها نیاز است. از آنجائیکه کولیس ها میتوانند تمام طول محورهای استاندارد محصولات و اجسام را اندازه گیری کنند، میتوان آنها را به عنوان نیاز اساسی اندازه گیری این محصولات نشان داد. و از نظر کاربری ساده ترین ابزار اندازه گیری در مقایسه با سایر گروه های محصول میباشند. کولیس های برند میتوتویو (MITUTOYO) معمولا از جنس استیل ضد زنگ تولید میگردند و دقت اندازه گیری آنها 0.01 میلیمتر است.

محصولات میکرومتر میتوتویو

محصولات میکرومتر میتوتویو اگرچه مناطق استفاده و هدفی بسیار شبیه به کولیس دارند، اما به دلیل دقت ساختاری و اندازه گیری تفاوت های زیادی را نشان میدهند. همانند کولیس ها، اندازه گیری محور و قطر را انجام میدهد و حساسیت آن بسیار بیشتر از کولیس میباشد. در حالی که کولیس ها میتوانند نتایج را بر حسب میلی متر و اینچ دریافت کنند، این عدد در میکرومتر بر حسب میکرون میباشد. این محصولات همچنین به سه شکل میکرومتر داخل سنج، خارج سنج و عمق سنج هستند. میکرومتر های برند میتوتویو (MITUTOYO) با دقت 0.01 میلیمتر اندازه گیری میکنند.

محصولات ساعت اندیکاتور میتوتویو

از ساعت های اندیکاتور برند میتوتویو (MITUTOYO) برای ماشینکاری و ساخت قطعات با دقت بالا استفاده میشود، همچنین با استفاده از آن میتوان ناهمواری های سطوح را اندازه گیری کنید. به علاوه از ساعت اندیکاتور برای تایید میزان تلرانس و اندازه گیری قطعات استفاده میشود. این محصول از بخشی به شکل ساعت برخوردار میباشد که برای نمایش دادن اندازه گیری ها کاربرد دارد و به‌ همین‌ جهت نیز به آن‌ ساعت اندیکاتور گفته میشود. دقت اندازه گیری این محصولات میتوتویو که معمولا از بدنه استیل ضد زنگ و در ۲ مدل داخل سنج و پایه دار مغناطیسی ساخته میشود، 0.01 میلی متر میباشد. همینطور به لحاظ نمایش ساعت به دو صورت دیجیتالی و عقربه ای میباشد.

محصولات بورگیج میتوتویو

از محصولات بورگیج میتوتویو برای سنجش و اندازه گیری قطر سوراخ استفاده میشود که دقت بسیار بالایی دارد. و معمولا برای قطر سوراخ های دارای عمق زیاد از آن استفاده میگردد. همچنین این محصولات برند میتوتویو (MITUTOYO) از دقت اندازه گیری بالایی در حد 0.01 برخوردار میباشد

محصولات گونیا میتوتویو

محصولات گونیا میتوتویو از ابزارهای اندازه گیری هستند که حساسیت زاویه ای محصول یا جسم ثابتی که قرار است تولید شود را تعیین یا کنترل میکنند. این ابزارها نیز به مدل ها و انواع مختلفی تقسیم میشوند و با توجه به انواع عملکرد متفاوت هستند. همچنین گونیاهای صنعتی در دو شکل گونیا مرکب و گونیا مویی تولید میگردند.

قیمت محصولات برند MITUTOYO

معمولا محصولاتی که برای اندازه گیری دقیق در صنایع و کارگاه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند، بهتر است که از محصولات با کیفیت و برند استفاده شود تا سنجش و اندازه گیری های شما دقیق باشد. منتها موضوعی که هست قیمت این محصولات میباشد و طبیعتا محصولات با کیفیت، گران قیمت تر هستند. اما اگر کیفیت ساخت و استفاده طولانی مدت از آنها را به نسبت قیمت در نظر بگیریم از محصولات بی کیفیت ارزان، مقرون به صرفه تر میشوند. همچون محصولات بسیار با کیفیت MITUTOYO که ساخت ژاپن هستند و از استانداردهای بالای کیفی و دقت زیاد برخوردار می باشند. با اینحال محصولات  برند میتوتویو (MITUTOYO)   با قیمتی مناسب در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار ارائه میگردد.

ابزار سیار فروشنده مستقیم محصولات برند MITUTOYO

فروشگاه اینترنتی ابزار سیار یک فروشگاه عرضه انواع ابزارآلات از جمله ابزار دقیق است که با توشه ای از سابقه و تجربه در حوزه فروش انواع محصولات ابزار دقیق، امروز به نامی آشنا در میان اهالی صنعت و فنی کارها بدل گشته است. ما در فروشگاه ابزار سیار عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه محصولات بسیاری از برندهای مطرح و شناخته شده جهان از جمله محصولات بسیار باکیفیت برند میتوتویو (MITUTOYO) هستیم و آنها را با قیمت های مناسب عرضه میکنیم. با اینحال هرچند برند میتوتویو MITUTOYO در ایران فاقد نمایندگی رسمی است، اما ما تمامی محصولات خود از جمله محصولات برند میتوتویو را با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی ارائه میدهیم.