Products not found.

معرفی برند فرا FRA

محصولات برخی از برندها و شرکت های تولیدی در اروپای شرقی بسیار با کیفیت هستند و در رقابت با برترین های بازار چیزی کم ندارند. یکی از این برندها که در سال ۱۹۵۳ میلادی در شهر چاچاک از ناحیه موراویتسای کشور یوگوسلاوی سابق و صربستان فعلی تاسیس گشت، فرا FRA نام دارد. محصولات این برند که شامل ابزارآلاتی همچون قلاویز و حدیده، برقو، انواع مته و به طور کلی ابزارهای براده برداری از جنس HSS و HSSE میباشد، از برترین های بازار این دست از محصولات هستند و همواره نیز از سوی متخصصان تراشکاری و افراد فنی به سایر برندها ترجیح داده میشوند. در اصل عنوان برند فرا FRA اختصار یافته Fabrika reznog alata میباشد که محصولاتش در ایران بسیار پرطرفدار هستند و سابقه حضور طولانی هم در بازارهای ایران دارد.

شهرت برند فرا و کیفت ابزارآلات آن تا به جایی است که اگر امروز یکی از متخصصان تراشکاری یا اهالی فن برای خرید یکی از ابزارآلات پرطرفدار آن همچون قلاویز اقدام کند، جعبه های آبی رنگ را وجه مشخصه و نشانه آن میداند. چراکه این محصولات سالهاست که در جعبه های آبی تولید میشوند و یکی از موارد تشخیص اصلی و غیر اصلی بودن محصولات این برند نیز به حساب می آید. با اینحال آنچه باعث میگردد تا برند FRA برای این همه سال به یک برند محبوب و پرطرفدار بدل گردد، کیفیت بالای محصولات آن میباشد. همچنین ما در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار برای اینکه از خرید محصولات اصلی برند FRA یا سایر برندها اطمینان حاصل کنید، ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ارائه میدهیم.

انواع محصولات برند فرا FRA

انواع محصولات با کیفیت و پرطرفدار برند فرا FRA را میتوان در چند دسته بندی قرار داد که عمده تولیدات این برند نیز بر روی آنها متمرکز است. این ابزارآلات که از ابزارهای برش و تراش هستند عبارتند از:

انواع محصولات مته فرا FRA

انواع مدل های مته از جمله مته برند فرا  ابزاری است که برای ایجاد سوراخ بر روی مواد سخت مانند چوب، فلز، بتن، فولاد، آهن و سنگ مرمر استفاده میشود. امروز تقریبا در همه جا از مته استفاده میشود و برای کارهای ساختمانی ضروری است. علاوه بر این افرادی که با دست و ماشین کار هنری میکنند، مانند مبلمان سازی ها از مته ها بسیار استفاده میکنند. همچنین هدف استفاده با توجه به سرعت چرخش مته و درجه ضربه تعیین میشود. به عنوان مثال اگر میخواهید با یک دریل ۱۲۰۰ دور در دقیقه یک سوراخ کوچک در نئوپان ایجاد کنید، ممکن است تخته نئوپان را کاملا بشکافد. یا اگر بخواهید یک فلز ضخیم را با یک مته ساده ۳۰۰ دور در دقیقه سوراخ کنید، احتمالا دستگاه ظرف چند ثانیه خواهد سوخت.

با این وجود اگر چنانچه قصد تهیه مته با کیفیت دارید که از عمر و دوام طولانی هم برخوردار باشند، انواع مته های برند فرا (FRA) مناسب شما هستند. انواع مته های برند FRA اعم از مته بتن فرا، مته فلز فرا و مته برای سایر کاربری ها میباشد که معمولا از استانداردهای DIN338 برخوردار هستند و جنس ساختشان از فولاد HSS میباشد. همچنین نکته حائز اهمیت در محصولات مته برند فرا در راندمان کاری بالای آنها است که ناشی از کیفیت و استاندارد بالای تولید آنها میباشد.

انواع محصولات قلاویز فرا FRA

از محصولات قلاویز از جمله قلاویز های برند FRA برای ایجاد دنده در داخل سوراخ استوانه ای استفاده میشود. بر این اساس ابتدا نیاز به ایجاد سوراخ در داخل قطعه هست. در واقع فرآیند قلاویزکاری برای ایجاد مهره های دنده مثلثی و راست گرد میباشد. قلاویزهای برند FRA در دو دسته  قلاویز دستی و قلاویز ماشینی تولید ميشوند. دسته قلاویزهای دستی آن شامل قلاویز پیش رو، میان رو و پس رو هستند و جنس ساختی از فولاد HSS دارند. به علاوه طبق استاندارد DIN351 تولید میشوند.

انواع محصولات حدیده فرا FRA

انواع محصولات حدیده از جمله حدیده های برند فرا FRA برای این تولید ميشوند تا با استفاده از آنها بتوان بر روی قطعات فلزی ازجمله میله ها، دنده یا همان رزوه ایجاد کرد. همچنین به فرآیندی که با حدیده ها برای ایجاد دنده بر روی سطوح فلزی میله ها صورت میپذیرد، رزوه تراشی میگویند. انواع محصولات حدیده برند FRA از جنس HSS تولید میشوند و بسته به مدل از استاندارد های DIN223 و DIN5159 برخوردار میباشند. به علاوه ه برند فرا اقدام به تولید دسته حدیده نیز مینماید که آنها نیز معمولا از جنس ساختی فولادی بهره مند بوده و بسیار مقاوم هستند.

انواع محصولات برقو فرا FRA

وقتی شما با انواع مدل های مته یک سوراخ ایجاد میکنید، زیاد منظم و دقیق یا به قولی صاف و یک دست نیست. از اینرو با استفاده از برقو که ابزاری برای گرد یا بزرگ کردن سوراخ ایجاد شده با مته میباشد، این کار میسر است. انواع مدل های محصولات برقو برند FRA را میتوان در چند دسته بندی اعم از برقو دستی فرا FRA، برقو ماشینی فرا FRA، برقو لقمه ای فرا FRA، برقو متحرک فرا FRA و… قرار داد.

ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی محصولات برند فرا 

امروز به واسطه وجود تحریم ها و سودجویی برخی شرکت ها و فروشندگان، خرید محصولات اصلی و اورجینال ممکن است با چالش هایی همراه باشد و به جای محصول اصلی، یک محصول فیک و غیر اصل نصیبتان گردد. از اینرو فروشگاه اینترنتی ابزار سیار برای اطمینان خاطر مخاطبان و مشتریان خود اقدام به ارائه ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی  کلیه ابزارآلات خود از جمله ابزارآلات برند فرا FRA مینماید. لذا میتوانید با خیال راحت از اصلی بودن این ابزارآلات ثبت سفارش کرده و خرید نمایید.

ابزار سیار فروشنده محصولات برند فرا FRA

در صورتی که شما یک صنعتگر یا فنی کار باشید، قطعا ترجیح میدهید تا با ابزار اصلی و با کیفیت کار کنید. این حقیقتی است که ما در فروشگاه ابزار سیار به روشنی درک کرده ایم. از اینرو همواره سعی ما بر این بوده که از ابزارآلات با کیفیت برندهای مطرح در وب سایت خود عرضه نماییم. یکی از این برندهای مطرح و شناخته شده که محصولات با کیفیتی تولید میکند، برند فرا FRA است که در بازار ایران نیز بسیار پرطرفدار میباشد. لذا ما این ابزارآلات را با قیمت های رقابتی و ضمانت اصالت و سلامتی فیزیکی در وب سایت خود عرضه می نماییم.