نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

برند داسکوا (Dasqua) زیرمجموعه کشور ایتالیا میباشد که از معتبرترین برند های ابزاری اروپا در زمینه لوازم اندازه گیری دقیق میباشد. کلیه محصولات برند   داسکوا همراه با ضمانت کالیبراسیون عرضه میشود اما متأسفانه مشابه این ضمانت در محصول ها در کشورمان ایران موجود نمیباشد. دفتر مرکزی این برند در لودی ایتالیا واقع شده است، همچنین دو مرکزی تکمیلی دیگر به شکل استراتژیک در لس آنجلس (برای پان-آمریکا) وجود دارد. همچنین برند بزرگ داسکوا شانگهای برای آسیا به مشتریان در بیش از 50 کشور خدمات ارائه میدهد.

برندداسکوا به مرور زمان بزرگتر و تغییرات قابل ملاحظه ای داشته  که تمامی این نتایج حاصل مجموعه ای از پیشرفت های کوچک شرکت بوده است.

اختراعات برند Dasqua

از اختراعات ارزشمندی که توسط برند داسکوا (Dasqua )به ثبت رسیده است میتوان به اولین کولیس دیجیتال قابل شارژ اشاره کرد. از آنجا که برندداسکوا با سایر برندهای دیگر در رقابت شدید و تأمین نیازهای مستمر مشتریان میباشد، ممکن است در مسیر کسب دستاوردهای برند ما با مشکلاتی مانند کاهش رو به رو شویم اما هرگز نمیتوانیم حرکت خود به جلو را متوقف کنیم.

ابزارسیار به عنوان یکی از واردکنندگان ابزارآلات در کشورمان ایران سعی دارد تا با بهترین قیمت و مشاوره تخصصی مسئولین فنی ابزارسیار، محصولات برندداسکوا را در خدمت مشتریان عزیز قرار دهد.