Products not found.

معرفی برند آسیمتو (Asimeto)

شاید بسیاری از افراد که از محصولات ابزار دقیق شرکت مطرح و نام آشنای آسیمتو (Asimeto) استفاده میکنند، بخصوص اهالی صنعت و فنی کارها تصور کنند که این برند بسیار با کیفیت، از سابقه ای بسیار طولانی در تولید ابزارهای اندازه گیری برخوردار است. در صورتی که اینطور نیست و این شرکت با وجود اینکه سابقه فعالیتش از زمان تاسیس در سال ۲۰۰۷ به بیشتر از ۱۵ سال نمی رسد، اما محصولاتش چنان با کیفیت هستند که گویی این شرکت چندین دهه است که در این حوزه فعالیت دارد. در واقع شرکت آسیمتو توسط یک مترولوژیست مشهور آلمانی به نام مانفرد آیزینگر تاسیس شد و سپس به واسطه تولید ابزارها و راه حل های دقیق با کارایی بالا و همینطور ارائه آنها با قیمت های مقرون به صرفه، خیلی سریع به شهرت رسید.

با اینحال همچنان شرکت آسیمتو با استفاده از طراحی مترولوژی آلمانی، نوآوری تکنولوژیک آمریکایی و رقابت در تولید آسیایی، در طیف گسترده ای از راه حل های دقیق یکپارچه توزیع شده از طریق یک شبکه جهانی، سهم مهمی از بازار را به دست می آورد. به علاوه هر یک از ابزارهای این برند، دارای گواهینامه ISO17025 برای دقت قابل اعتماد است و برای اطمینان از اینکه کالیبراسیون با الزامات نظارتی هر بازار محلی مطابقت دارد. همچنین این شرکت در قبال خرید هر ابزار دقیق از تاریخ خرید، ۱۲ ماه گارانتی در برابر ایرادات ساخت و عیوب آنها ارائه میدهد.

انواع محصولات آسیمتو (Asimeto)

محصولات برند آسیمتو که شامل ابزارهای اندازه گیری میشوند، دقیق و با کیفیت هستند و وجود گواهینامه کالیبراسیون و برخورداری از استانداردهای ASME، DIN، JJG و ISO17025 باعث میشود که یکی از ترجیحات اهالی صنعت و فنی کارها در صورت نیاز به ابزارهای اندازه گیری، محصولات آسیمتو (Asemeto) باشد. همچنین انواع محصولات آسیمتو در فروشگاه اینترنتی ابزار سیار به عنوان نماینده فروش این محصولات در بازار ایران عرضه میگردد. با اینحال برخی از انواع محصولات پرکاربرد آسیمتو عبارتند از:

میکرومتر آسیمتو

میکرومترها از جمله میکرومترهای برند اسیمتو که تحت لیسانس کشور آلمان است، در انواع مختلف و برای اندازه گیری ضخامت یک قطعه تولید میشوند که به لحاظ نمایش اعداد در ۳ مدل اعم از ساده یا ورنیه، ساعتی و دیجیتال قرار میگیرند و به لحاظ  کاربرد نیز در دو مدل داخل سنج و خارج سنج دسته بندی میشوند. میکرومترهای برند اسیمتو با قابلیت اندازه گیری به صورت متریک و اینچی، کیفیت و دقت اندازه گیری سریع با دقت 0.002 ارائه میدهند.

کولیس آسیمتو

از کولیس های آسیمتو نیز برای سنجش قطر طول داخلی و خارجی یا عمق استفاده میگردد. آنها نیز همچون میکرومترها به لحاظ نمایش اعداد در سه دسته بندی ساده یا ورنیه، عقربه ای یا ساعتی و دیجیتالی تقسیم بندی میشوند. به لحاظ کاربرد هم در دو نوع کولیس داخل سنج و کولیس خارج سنج تولید میشوند. کولیس های اسیمتو معمولا با دقت 0.03 میلی متر عرضه میشوند که قابل استفاده به صورت میلی متر یا اینچ می باشند.

شابلون آسیمتو

از محصولات دیگر برند آسیمتو، شابلون آسیمتو است که مدل های پر استفاده آن اعم از شابلون R اسیمتو و شابلون دنده اسیمتو میباشد. از شابلون R آسیمتو که به صورت یک فیلر یا تیغه است، برای تنظیم و کنترل فاصله قطعات شیارها و لقی ها بهره گرفته میشود. و از شابلون دنده اسیمتو برای تعیین گام در پیچ و مهره های میلیمتری و تعداد دندانه در یک اینچ از پیچ و مهره های اینچی بهره گرفته میشود. بطور کلی از شابلون برای اندازه گیری رزوه ها استفاده میشود.

زاویه سنج آسیمتو

از زاویه سنج آسیمتو همان کاری که ما با نقاله در زندگی روزمره انجام میدهیم، در صنعت برای اندازه گیری زاویه ها به کار برده میشود. در واقع از این محصول در صنایع و مشاغلی چون جوشکاری و تراشکاری یا قالب سازی و… استفاده میگردد که در نوع دیجیتال خود به شما این امکان را میدهند تا از ۰ تا ۳۶۰ درجه را اندازه گیری کنید.

گیج آسیمتو

از جمله محصولات با کیفیت گیج آسیمتو که از دقت بسیار بالایی نیز برخوردار است، میتوان به گیج های توپی و گیج برو نرو اسیمتو اشاره کرد که از آنها برای تست قطر سوراخ استفاده میگردد.

ساعت اندیکاتور آسیمتو

از ساعت اندیکاتور آسیمتو برای اندازه گیری در تراشکاری و ماشینکاری استفاده میشود که به واسطه آن میتوانید از اختلاف سطح یک یا دو قطعه و همینطور برای کوپل کردن و هم راستا کردن دو قطعه یا شفت بهره ببرید. آنها معمولا در ۳ مدل اعم از ساعت اندیکاتور ساعتی یا عقربه ای، ساعت اندیکاتور دیجیتالی و همچنین ساعت اندیکاتور شیطانکی تولید میگردند. همچنین دقت اندازه گیری ساعت اندیکاتور اسیمتو 0.015 میلیمتر است و با اندازه 0.01 میلی متر درجه بندی شده است.

خط کش آسیمتو

از خط کش اسیمتو که در دو نوع عمودی و افقی از ۱۰ تا ۱۰۰ سانتیمتری تولید میشوند، میتوان برای اندازه گیری طول و عرض هر چیزی استفاده کرد. دقت خط کش های آسیمتو تا 0.01 میلی متر است.

بورگیج آسیمتو

از بورگیج آسیمتو برای اندازه گیری حفره ها و عمق ها استفاده میگردد. همچنین دقت اندازه گیری بورگیج های اسیمتو تا 0.015 میلی متر است و معمولا Dial Travel آنها برابر با ۳ میلیمتر میباشد. لذا با این دست از محصولات آسیمتو میتوانید تا عمق ۱۰۰‌میلی متر را اندازه گیری کنید.

پرگار آسیمتو

پرگار اسیمتو محصولی است که از آن برای انتقال اندازه از روی قطعه کار به ابزار و بالعکس استفاده میشود. آنها در ۲ مدل پرگار خارج سنج و پرگار داخل سنج مورد استفاده قرار میگیرند. پرگار داخل سنج و همینطور پرگار خارج سنج اسیمتو، از دامنه اندازه گیری تا ۴۰۰‌ میلی متر برخوردار هستند.

کالیبراسیون محصولات آسیمتو

کالیبراسیون باعث میشود تا از کیفیت و دقت محصولات  ابزار دقیق و همینطور اتوماسیون صنعتی اطمینان حاصل کنید.  که این فرآیند با تست و میزان خطای این محصولات صورت میپذیرد. بر این اساس همواره شرکت ها و برندهای برتر و مطرح تولید کننده تجهیزات اندازه گیری، محصولات خود را با گواهی کالیبراسیون ارائه مینمایند.  محصولات اندازه گیری آسیمتو نیز که توسط ابزار سیار به عنوان نماینده فروش این شرکت در بازار ایران عرضه میگردد، با برگه کالیبراسیون ارائه میشود.

ابزار سیار نماینده فروش محصولات آسیمتو

فروشگاه اینترنتی ابزار سیار که در گذشته با نام نوین صنعت شناخته میشد، همواره در طول سال های فعالیت خود تلاش نموده تا فروشنده محصولات اندازه گیری با کیفیت از برندهای برتر باشد. از اینرو امروز به لطف این تفکر، نماینده فروش برترین برندهای تولید کننده ابزار اندازه گیری از جمله برند آسیمتو در بازار ایران است. لذا چنانچه از اهالی صنعت یا افراد فنی هستید و به یکی از ابزارهای اندازه گیری نیاز پیدا کردید، براحتی میتوانید از طریق وب سایت این مجموعه، محصول مورد نظر خود را از برندهای برتر از جمله اسیمتو با قیمت های مناسب سفارش داده و خریداری کنید.