نمایش دادن همه 250 نتیجه

برند آکاد (ACCUD) زیرمجموعه کشور چین می باشد.همچنین این برندرتبه یک را در سطح جهان ، تحت لیسانس کشور اتریش به خود اختصاص داده است.برند آکاد به شکل تخصصی شروع به تولید ابزارهای اندازه گیری دقیق در نوع هابی مختلف با کیفیت مطلوب زده است.

ابزارآلات آکاد

آکاد در سال میلادی 2010 پیشرفت بسیاری در ساخت ابزارهای دقیق داشته و همینطور تمامی محصولات این برند مطابق با استانداردهای جهانی  می باشد. در حال حاضر این ابزارها به 39 کشور دنیا از جمله کشور خودمان ایران عرضه شده که باتوجه به افزایش فعالیت و توسعه این شرکت تعداد کشورهای عرضه شده رو به افزایش است.

ابزار آلات برند آکاد به صورت مستقیم از طریق خود شرکت ACCUD که تحت لایسنس کشور اتریش می باشد،که به همین دلیل  ابزار اندازه گیری آکاد علاوه بر قیمت مناسب، از کیفیت مناسبی برخوردار است و پاسخگوی نیاز همه صنعتگران و مشتریان می باشد.

می توان به برخی از تولیدات برند آکاد همچون کولیس های معمولی و دیجیتال در انواع مختلف، ارتفاع سنج، ساعت های اندیکاتور، گیج های توپی شیب سنج، زاویه سنج، فیلر،متر لیزری، ضخامت سنج، گونیا مرکب، خط کش فلزی، ترمومتر و تب سنج دیجیتالی، گیج رزوه، فیلر نواری و خط کش مویی و تراز مگنتی و….اشاره داشت.

ابزار سیار نماینده فروش ابزار آلات آکاد

ابزارسیار نماینده برند آکاد در ایران و به عنوان یکی از واردکنندگان محصولات برند آکاد در کشور به شما مشتریان عزیز درمورد کیفیت محصولات اطمینان خاطر بیشتری اعطا می کند. همچنین با ارائه قیمت های مناسب به همراه ضمانت اصل و مشاوره تخصصی توسط مسئولین فنی باعث جلب رضایت مشتریان می شود.